بازار آریا

آخرين مطالب

مسکن

هزینه ۱۲۴ میلیون تومانی برای خرید وام مسکن

بازار آریا - قیمت هر برگ تسهیلات مسکن همچنان در حال افزایش است و چنانچه یک زوج متاهل ساکن تهران خواهان خرید این اوراق باشند، باید بیش از ۱۲۴ میلیون تومان هزینه کنند.

وام مسکن ۷۰۰ میلیون تومانی چه پیامی برای بازار دارد؟

بازار آریا - وزیر راه و شهرسازی در روزهای اخیر از پیشهاد وام مسکن ۶۰۰ یا ۷۰۰ میلیون تومانی گفته است و برخی رسانه‌ها از تصویب افزایش تسهیلات این حوزه خبر داده‌اند. اما وام مسکن ۷۰۰ میلیون تومانی چه پیامی برای بازار دارد و آیا می‌تواند از مصرف‌کننده واقعی حمایت کند؟ یک کارشناس معتقد است این رقم می‌تواند سیگنال افزایشی به بازار ارسال کند.

آینده بازار زمین بهتر است یا مسکن؟

بازار آریا - داده‌های جدید نشان می‌دهند سطح قیمت زمین‌های مسکونی و قیمت آپارتمان‌ها و املاک کلنگی در اواخر سال گذشته به هم نزدیک شده است. ممکن است این روند بازار فعالان عرصه ساخت‌وساز را باز هم به سمت این بازار بکشاند.

خبر جدید درباره نهضت ملی مسکن

بازار آریا - وزیر راه و شهرسازی گفت: در نهضت ملی مسکن هدف اصلی صرفا خانه‌سازی نیست بلکه شهرسازی است.

ثبت نام وام ودیعه مسکن آغاز می‌شود؟

بازار آریا - ستاد تنظیم بازار در جلسه امروز دولت برای سال ۱۴۰۱، سقف اجاره مسکن را در سراسر کشور تعیین کرد. احتمال دارد پس از این تصمیم گیری تکلیف نام نویسی از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن روشن شود.

چقدر طول می‌کشد یک ایرانی خانه‌دار شود؟

بازار آریا - با احتساب میانگین قیمت خانه و درآمد سالانه در سال ۱۴۰۱ شاخص طول انتظار برای خانه‌دار شدن در حال حاضر مشخص شد. برای دریافت جزئیات این خبر را دنبال کنید.

اجاره‌بها املاک مسکونی کنترل می‌شود

بازار آریا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت بررسی «طرح کنترل و ساماندهی اجاره‌‌بها املاک مسکونی» موافقت کردند. با این حساب اجاره‌‌بها املاک مسکونی ساماندهی می‌شود؟

وام خرید مسکن ۷۰۰ میلیون تومان شد؟

بازار آریا - با این که در خبرها آمده با پیشنهاد وزیر راه برای ۷۰۰ میلیون تومانی شدن وام مسکن موافقت شد اما وزیر راه می‌گوید که قرار است در جلسه تنظیم بازار در این خصوص تصمیم گیری شود.

چطور برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کنیم؟

بازار آریا - مستاجر هستید و می خواهید برای کرایه خانه وام ودیعه مسکن بگیرید؟ پس مطلع باشید که تا این لحظه هنوز شرایط نام نویسی از متقاضیان این وام فراهم نشده است.

خرید عرصه مسکن مهر اجباری است؟

بازار آریا - شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد که طبق قانون ساماندهی حمایت از تولید و عرضه مسکن و هم‌چنین قانون بودجه سال‌های ۹۷ تا ۱۴۰۱ متقاضیان الزامی به خرید عرصه مسکن مهر ندارند.

پیشنهاد وام ۷۰۰ میلیون تومانی برای خرید مسکن

بازار آریا - وزیر مسکن اعلام کرده که افزایش سقف وام خرید مسکن در جلسه شورای عالی مسکن مطرح است. پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای وام خرید مسکن مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان است.

دولت می‌خواهد ۴۵ شهرک خصوصی بسازد

بازار آریا - مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید: تا پایان خرداد عملیات اجرایی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز می‌شود.

قیمت اوراق مسکن افزایش یافت

بازار آریا - قیمت اوراق مسکن افزایش یافت؛ بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می‌دهد که هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فروردین و اردیبهشت و خرداد سال گذشته به ترتیب ۱۲۵ هزار و ۷۰۰، ۱۲۳ هزار و ۸۰۰ و ۱۲۴ هزار و ۲۰۰تومان قیمت دارند.

کدام خانواده‌ها در تهران مسکن رایگان می‌گیرند؟

بازار آریا - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در استان تهران به جای تخصیص زمین، یک واحد مسکونی به مشمولین واگذار می‌کنیم .

افزایش ۳۰۰ درصدی اجاره مسکن تهران!

بازار آریا - عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک گفت: در حال حاضر شاهد درخواست افزایش اجاره و ثبات رهن‌ها هستیم و بیشتر موجران به دنبال افزایش نرخ اجاره ماهانه هستند به طوری که قرارداد‌های ۱۰۰ میلیون رهن با ۳ میلیون اجاره به ۱۰۰ میلیون رهن با ۸ میلیون اجاره رسیده.

آغاز پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی

بازار آریا - مشکل سامانه پرداخت تسهیلات با تفاهم وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حل شده است. در حال حاضر بانک سپه تنها بانک ارائه‌دهنده تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی است.

آخرین آمار از خط فقر مسکن/ کدام استان‌ها بهترین و بدترین شرایط را دارند؟ (جدول)

بازار آریا - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جدیدترین آمار در مورد خط فقر مسکن را منتشر کرده است. بر اساس این آمار، بالاترین نرخ عدم دسترسی مقرون به صرفه به مسکن را تهران و کمترین نرخ را خراسان جنوبی دارد.

مصوبه ستاد کرونا در مورد اجاره‌ بها

بازار آریا - مصوبه تمدید خودکار قراردادهای اجاره و تعیین سقف برای اجاره‌بها به قوت خود باقی است، لغو نشده است و حکم تخلیه برای مستاجران صادر نمی‌شود.

سقف اجاره‌ خانه در سال ۱۴۰۱ هنوز تعیین نشده است

بازار آریا - با وجود آن‌که دولت در دو سال گذشته به منظور حمایت از مستاجران، مصوبه تمدید خودکار قراردادهای اجاره و تعیین سقف برای اجاره‌بها را اجرایی کرد امسال هنوز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده؛ هرچند آمار دو سال قبل از بی‌اثری این مصوبه حکایت دارد.

کاهش سوداگری با خروج بانک‌ها از بازار املاک/ راه دور زدن قانون را ببندید!

بازار آریا - وزارت امور اقتصادی و دارایی، با رونمایی از بسته «راهبردها و سیاست‌های بخش بانکی»، سرمایه‌گذاری بانک‌ها در حوزه املاک و مستغلات را ممنوع اعلام کرد. اما خروج بانک‌ها از بازار املاک، چه تاثیری در پی دارد؟ آیا بانک‌ها به قانون عمل می‌کنند؟

جدیدترین نرخ از هزینه وام/ یک پنجم وام مسکن پرید

بازار آریا - هزینه وام مسکن نسبت به حدود ۱۰ روز قبل تفاوت چندانی نداشته؛ متاهل‌های ساکن تهران می‌توانند با پرداخت ۹۱ میلیون تومان، نسبت به اخذ وام ۴۸۰ میلیون تومانی اقدام کنند.

۲ پیش‌بینی از آینده لیر/ چرا سرمایه‌گذاری ایرانیان در بازار املاک ترکیه کاهش یافت؟

بازار آریا - آمارها نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاری ایرانیان در بازار املاک ترکیه، ۴۶ درصد کاهش یافته. آیا جذابیت حضور در بازارهای داخلی بیشتر شده است یا دلایل را باید در خود آن کشور جستجو کرد؟ در این میان، نوسانات و پیش‌بینی‌ها در مورد آینده لیر چگونه است؟

در کدام شهرها وام مسکن ۶۰۰ میلیون است؟

بازار آریا - به گفته مدیرعامل بانک مسکن، در ۱۲ شهر ایران وام مسکن ۴۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شود. اما شرط پرداخت وام مسکن چیست و شامل کدام شهرها می‌شود؟

۸۰ درصد تهرانیان زیر خط فقر مسکن

بازار آریا - معاون شهرسازی شهردار تهران گفت: ۴۳ درصد تهرانی‌ها مستاجرند و بر اساس مطالعات ۴۲ درصد مردم در کشور زیر خط فقر مسکن هستند که این رقم در استان تهران ۸۰ درصد است.

وام نهضت ملی مسکن چقدر است؟/ مردم توان پرداخت اقساط مسکن را ندارند؟

بازار آریا - پروژه نهضت ملی مسکن با همه اما و اگرهایش اجرا شد. ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی از برنامه هایی است که خبرگان حوزه مسکن برایش فرجام خوشایندی متصور نیستند. اما نگاه مردم به این ماجرا چیست؟

اقساط واحد‌های نهضت ملی مسکن چقدر است؟

بازار آریا - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: میزان اقساط واحد‌های نهضت ملی مسکن زیر ۳ میلیون تومان است چراکه این واحد‌ها در قالب مسکن‌های حمایتی ساخته می‌شوند.

اجاره اتاق‌ به جای خانه در تهران/ اتاق روی پشت بام؛ ۱۵ رهن، ۲ میلیون اجاره!

بازار آریا - حق مسکن ماهانه کارگران برای سال جاری، ۶۵۰ هزار تومان است. اما مستاجران با این مبلغ نه تنها نمی‌توانند خانه اجاره کنند که حتی امکان اجاره یک اتاق را هم ندارند. بسیاری به جای خانه، اتاق اجاره می‌کنند. اما اجاره یک اتاق روی پشت بام با سرویس مشترک ۲۰ میلیون رهن می‌خواهد و یکی دو میلیون اجاره ماهانه!

هزینه وام مسکن دوباره افزایش یافت

بازار آریا - در حالی‌که هفته قبل هر برگ از تسهیلات مسکن حدودا ۷۸ هزار تومان قیمت داشت، اکنون قیمت این اوراق اکنون به بیش از ۹۰ هزار تومان نیز رسیده است.

ممنوعیت فروش ملک به اتباع خارجی

بازار آریا - نائب‌رییس اتحادیه املاک گفت: خرید مسکن توسط اتباع خارجی ممنوع بوده و این افراد فقط مجاز به رهن و اجاره خانه در شرایط قانونی هستند.

حباب قیمت مسکن چقدر واقعی است؟

بازار آریا - طی ۵ سال اخیر؛ قیمت دلار ۷ برابر تورم عمومی ۴ برابر حجم نقدینگی ۳.۵ برابر اما قیمت مسکن بیشتر از همه و معادل ۸ برابر شده است. دنیای اقتصاد با اتکا به این داده‌ها نوشته میانگین قیمت آپارتمان‌ در تهران حداقل ۱۲٪ بالاتر از «سطح متعارف» است. البته این به معنای ارزانی قطعی مسکن نیست.

بازار مسکن درحال خروج از رکود است؟

بازار آریا - متقاضیان مسکن در سال گذشته منتظر علامت‌های کاهشی در این بازار ماندند اما اکنون آمار بانک مرکزی که نشان می‌دهد قیمت مسکن افزایشی ۶ درصدی داشته. نگرانی‌هایی برای آنها فراهم کرده است. آیا بازار اکنون در وضعیت خروج از رکود قرار دارد و زمان خوبی برای اقدام متقاضیان است؟

حمله وزیر راه به مسکن مهر/ در طرح نهضت ملی ۳۰ مشکل زیر ساختی برطرف شد

بازار آریا - قاسمی، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر یک کار بزرگ محسوب می‌شود اما فقط مسکن سازی شده است گفت: شاهد بسیاری از کاستی‌ها در مسکن مهر از جمله شهر جدید هشتگرد هستیم.

قیمت مسکن در گزارش بانک مرکزی واقعی است؟/ ابهام در منابع آماری دولت

بازار آریا - اتحادیه املاک با رهم آمارهای بانک مرکزی در حوزه مسکن را رد کرد. طبق این آمارها قیمت مسکن در طول اسفندماه افزایشی ۶ درصدی داشته است، اما به اعتقاد رئیس این اتحادیه آمار‌های کف بازار نشان‌دهنده ثبات قیمتی مناسب و رکود در این بازار است. این اختلاف آماری بین بانک مرکزی و اتحادیه از کجا ناشی می‌شود و چگونه می‌توان آن را کاهش داد؟

سرمایه گذاری در بخش مسکن رونق گرفت؟

بازار آریا - یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: از نگاه سرمایه‌ای همواره در ایران بازار مسکن مورد توجه است که با ایجاد ثبات سیاسی و کم‌اثر شدن تحریم‌ها در اسفندماه شاهد سوق یافتن بخشی از سرمایه‌ها به این بخش بودیم.

ایران به چند واحد مسکونی نیاز دارد؟

بازار آریا - در حالی‌که بر اساس طرح جامع مسکن باید سالیانه یک میلیون واحد مسکونی احداث شود؛ اخیرا وزیر راه و شهرسازی از نیاز کشور به ۱۰ میلیون واحد مسکونی سخن گفته است.

چند واحد مسکونی برای مددجویان ساخته می‌شود؟

بازار آریا - رئیس کمیته امداد کشور از ساخت مسکن مددجویان خبر داد و گفت: سال جاری، ۳۵۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد ساخته می‌شود.

امروز آخرین مهلت ثبت نام در طرح ملی مسکن

بازار آریا - امروز آخرین مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن است و متقاضیان تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند در سامانه ثمن ثبت نام کنند.

یک چهارم وام مسکن پرید/ قیمت اوراق مسکن سال آینده افزایشی است؟

بازار آریا - جهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن همچنان ادامه دارد، به نحوی که زوج‌های تهرانی باید بیش از یک از سوم ارزش وام خود را صرف خرید این اوراق کنند. بررسی نشان می‌دهد قیمت خرید اوراق برای وام ۴۵۰ میلیون تومانی به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است.

بانک‌ها سال آینده چقدر وام ساخت مسکن می‌دهند؟

بازار آریا - وزیر راه و شهرسازی منابع مالی سال ۱۴۰۱ در بخش مسکن را مناسب ارزیابی کرد و گفت: سال آینده برای ۴۰۰ هزار میلیارد تومان منابع بانکی مصوبه مجلس داریم.

قیمت ویلا برای چهارشنبه‌سوری چند؟/ افزایش قیمت ویلا برای عید نوروز

بازار آریا - نزدیکی تعطیلات نوروز و چهارشنبه‌سوری باعث افزایش قیمت اجاره روزانه ویلا در کشور شده است. بررسی‌های خبرنگار تجارت‌نیوز نشان می‌دهد اجاره این ویلاها بعد از این ایام کاهش می‌یابد.

ساير مطالب

سرپرست بانک توسعه تعاون منصوب شد

نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" در استان مرکزی برگزار شد

طی آیینی کارگران و گروه کار و واحد نمونه هرمزگان تجلیل شدند

مراجعه 2 هزار نفر به کاروان جهادی پزشکی صندوق فولاد در کرمان/ مصمم به انجام مسئولیت اجتماعی در خدمت به مردم مناطق محروم هستیم

400 هزار مسکن برای کارگران ساخته می‌شود/ 500 هزار کارگر در دولت سیزدهم به کار بازگشتند/ کاهش 38درصدی تعدیل نیروی کار نسبت به سال گذشته

افراد کم درآمد خدمات بیمه درمانی دریافت می‌کنند/ لیست افراد کم درآمد به سازمان بیمه سلامت ارسال شد

ضرورت ایجاد تشکل فراگیر و تخصصی کارگران زن

مصوبه حداقل دستمزد 1401 شورای عالی کار تغییر نمی‌کند

بانوان برگزیده و نمونه عرصه کار و تولید استان تهران معرفی شدند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: امنیت و آسایش امروز کشور حاصل جانفشانی و ایثار شهداست

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: ایجاد خانه بهداشت در راستای صیانت از نیروی کار است

​مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر کار در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شد/دکتر عبدالملکی: تعامل مجلس و دولت از الزامات راهبردی حاکمیت ملی، پیشرفت و اقتدار نظام است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

وبینار بین المللی «نظام حمایت اجتماعی در ایران» برگزار شد

جشن بسیج کارگری شرکت تراکتور سازی کردستان برگزار شد

احیا 28 طرح راکد و تعطیل در کرمانشاه توسط صندوق کارآفرینی امید

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: ورزش باعث حضور شاداب و با قدرت کارگران در مراکز صنعتی و تولیدی می شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل 1067 بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دولت سیزدهم در عمل ثابت کرد به اصل سه جانبه گرایی معتقد است

افتتاح کانون های یاریگران جامعه کار تولید همزمان با هفته کارگر در استان لرستان

سال گذشته میزان مقرری بگیران بیمه بیکاری خراسان رضوی بیش از 17 هزار مورد بود

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه: کارگران نیروی محرکه تولید و خدمت به جامعه هستند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رفع فقرمطلق در دستور کار وزارت مردم است

افزایش 20 درصدی تولید داروی هلدینگ تیپیکو نسبت به سال گذشته/ آمادگی بازار روسیه برای صادرات داروی ایرانی

کمیته ویژه رفاه و امنیت شغلی زنان کارگر تشکیل می‌شود/ قراردادهای سفید یا کوتاه مدت کارگری پایان می‌یابد/ پرداخت ماهانه حقوق دوران مرخصی بارداری/‌ خادم و وکیل جامعه کارگری هستم

مسکنی: آماده راه اندازی بانک مردمی هستیم

دکتر عبدالملکی: استقرار فرهنگ ایمنی و بهداشت محیط کار بستر تحقق رفاه اجتماعی کارگران را در پی دارد

کارگران ستون تحقق اقتصاد مقاومتی و ساختن ایران قوی هستند

پوشش بیمه‌ای و رفاه جامعه کارگری اولویت وزارت مردم است/ تأکید وزیر کار بر رشد مؤلفه‌های رونق و رفع موانع تولید در کشور

اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد

سال 1401 بسیار نوید بخش برای جامعه کارو تولید کشور خواهد بود / کارگران مهم ترین عنصر تدوام انقلاب اسلامی هستند/ تلاش دولت مردمی سیزدهم برای مداوای بیماری مزمن تورم

دکتر عبدالملکی: افزایش حداقل دستمزد و بالاتر از نرخ تورم عزم جدی دولت برای بهبود شرایط کارگران است

کلمه کارگر و کارِ او دارای قداست است / محمد چکشیان معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: خدمت به قشر کارگر و جامعه کار و تولید وظیفه ماست

اجرای 106 برنامه به‌ مناسبت هفته کار و کارگر در استان گلستان

اعلام جزئیات برنامه های هفته کارگر در استان اصفهان

​مسکنی در نشست با تعاونگران البرز: تشکیل کارگروه ویژه برای رفع مشکلات تعاونی‌ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: چهار کلان پروژه توسط وزارت مردم برای بهبود رفاه جامعه سیاستگذاری شده است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سپاه پاسداران یکی از نهادهای مهم برای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است

برنامه های هفته کار و کارگر در لرستان اعلام شد

تخصیص 9 هزار میلیارد تومان نشان از عزم دولت و مجلس برای ادامه همسان‌سازی دارد

برنامه های بزرگداشت هفته کارگر با رویکرد مردمی‌سازی برنامه اصلی وزارت مردم در کرمانشاه اعلام شد

افزایش 30 درصدی صادرات ارزی شرکت پگاه نسبت به سال گذشته/ آماده‌سازی تجاری تولید محصول دانش‌بنیان کاغذ پارچمنت

رکورد درآمدی رجا در نوروز 1401 شکسته شد/ بسترسازی برای نقش‌آفرینی در پویایی حوزه حمل و نقل کشور

آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحولات در وزارت کار فصل جدیدی از خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی را فراهم کرد

مطالبات و دغدغه های کارگران و کارفرمایان در کرمانشاه پیگیری می شود

کارگاههای نا ایمن در خراسان شمالی پلمپ می شود

یکشنبه های تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاون بر بهبود فرهنگ کار جمعی و اقتصاد تاثیر گذار است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:کسب و کارهای اشتغالزا در کردستان، دانش بنیان می شود

تمام قد در برابر تعارض منافع

پیگیر پایان یافتن این ‎بی‌عدالتی هستم

تعریف بسته حمایتی دولت برای کارفرمایانی که ایجاد اشتغال جدید دارند

همراهی وزیر تعاون با کارمندان وزارت مردم/ دکتر عبدالملکی: نظام ناعادلانه حقوق و دستمزد باید اصلاح شود

ارتقای فرهنگ کار، راهبرد عملیاتی در وزارت مردم است

استقرار نظام تأمین اجتماعی کارآمد و فراگیر در جهت تامین عدالت ضروری است

دکتر عبدالملکی در نامه‌ای به رییس جمهور خواستار تعیین تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی متناسب با افزایش حقوق کارکنان شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: شرکت‌های تعاونی استان در مسیر نوآوری

54 میلیارد ریال یارانه دستمزد به حساب کارفرمایان در اردبیل واریز شد

اجرای طرح مساجد کارآفرین و میز خدمت اشتغال رایگان در مساجد حاشیه‌شهر خراسان رضوی

20 هزار میلیارد تومان درآمد جدید برای تأمین اجتماعی/ 750‌ هزار کارگر جدید‌ بیمه شدند