بازار آریا

آخرين مطالب

طلا و ارز

عرضه ارز در سامانه نیما از یک میلیارد یورو گذشت

بازار آریا - مجموع عرضه ارز در سامانه نیما تا ساعت ۱۴ امروز معادل یک میلیارد و ۸۰ میلیون یورو و مجموع ارز معامله شده در این سامانه معادل ۱۴۷ میلیون یورو بوده است.

خبر جدید اروپا برای بازار ارز/ اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد؟

بازار آریا - تب یک روزه بازار ارز فروکش کرد و قیمت دلار امروز و دیروز نوسان قابل توجهی نداشت. اما امروز خبر سیاسی دیگری منتشر شد که می‌تواند بازار ارز را تحت تاثیر قرار دهد؛ خبر احتمال وضع تحریم‌های‌ جدید ایران از طرف اتحادیه اروپا.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱/ طلا بخریم یا منتظر بمانیم؟

بازار آریا - قیمت طلا و سکه، امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱، در منابع مختلف روند نوسانی داشت. کاهش قیمت اونس، طلا را به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برد اما فلز گرانبها بار دیگر به کانال بالاتر برگشت. سکه اما امروز روند نوسانی را طی کرد.

امکان رصد لحظه‌ای نرخ ارز در بازار متشکل

بازار آریا - رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز فعالان بازار ارز می‌توانند حجم و نرخ معاملات و عرضه و تقاضای بازار را به‌صورت لحظه‌ای و برخط در بازار متشکل مشاهده کنند.

مخابره پیام سیاسی به بازار فردوسی/ ترمز قیمت دلار کشیده می‌شود؟

بازار آریا - اولین روز هفته جاری، دلار ترمز برید و به سقف تاریخی خود یعنی ۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. اما انتشار شبانه دو خبر، ترمز قیمت دلار را کشید؛ یکی خبر آزادسازی منابع بلوکه شده ایران و دیگری آزادی دو زندانی سیاسی.

روز مهم برای بازار دلار/ چرا ارزپاشی دولت بی‌نتیجه ماند؟

بازار آریا - قیمت دلار امروز در بازار آزاد تغییر چندانی نداشت و در محدوده ۳۳ هزار و ۱۵۰ تومان ماند. این در حالی است که کارشناسان معتقد بودند که امروز روز سرنوشت‌سازی برای بازار است. اما چرا؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۸۴۳ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۸۴۳ تومان اعلام شد.

قیمت دلار امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۸۳۳ تومان اعلام شد.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در هفته آینده/ ثبات به بازار برگشت؟

بازار آریا - قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر با نوساناتی همراه شد. اما اونس جهانی افت شدیدی را تجربه کرد. آیا بازار داخلی در هفته آینده تحت تاثیر ریزش اونس جهانی قرار می‌گیرد و با کاهش قیمت همراه می‌شود؟

بازدهی بازارها در هفته اول مهر ۱۴۰۱/ سکه، تنها بازدهی مثبت هفته

بازار آریا - بازدهی بازارها در هفته اول مهر ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که مانند هفته گذشته، سه بازار مالی افت و یک بازار، رشد را تجربه کرده‌اند. دلار صرافی ملی بیشترین و بورس کمترین افت را داشتند.

قیمت دلار امروز ۷ مهر ۱۴۰۱/ گرانی ۶۶ تومانی دلار صرافی ملی

بازار آریا - قیمت دلار امروز در صرافی ملی با افزایش ۶۶ تومانی همراه بود.بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۸,۵۲۳(بیست و هشت هزار و پانصد و بیست و سه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۸,۸۰۹(بیست و هشت هزار و هشتصد و نه تومان) اعلام شد.

قیمت لیر امروز ۷ مهر ۱۴۰۱ / لیر رکورد زد

بازار آریا - قیمت لیر امروز ۷ مهر در بازار ارز تهران به هزار و ۷۲۰ تومان رسید. ارزش پول ترکیه نسبت به ابتدای سال تفاوت محسوسی ندارد، ولی در قیاس با سال گذشته حدود ۴۰ درصد ریزش داشته است.

دلار نیمه دوم سال چه می‌شود؟

بازار آریا - قیمت دلار امروز یک گام دیگر به کانال جدید نزدیک شد و با قیمت ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد. اما روند قیمت دلار چگونه است و دلار به چه قیمتی می‌رسد؟

بازگشت طلا به کانال ۱٫۳۰۰ میلیونی/ افزایش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت سکه/پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۷ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت طلا و سکه، امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱، در منابع مختلف روند نوسانی داشت. کاهش قیمت اونس، طلا را به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برد اما فلز گرانبها بار دیگر به کانال بالاتر برگشت. سکه اما امروز روند افزایشی داشت. قیمت دلار نیز در کانال ۳۱ هزار تومانی در حال افزایش بود. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازارها را بخوانید.

ریزش شدید قیمت جهانی طلا/ سیگنال اونس برای بازار داخلی

بازار آریا - قیمت طلای جهانی امروز دوشنبه به پایین‌ترین حد خود در ۲.۵ سال اخیر سقوط کرد. قیمت اونس جهانی امروز به ۱۶۲۷ رسید. علت این ریزش چه بود؟ بازار داخلی طلا و سکه تاثیر می‌پذیرد؟

نوسان محدود قیمت دلار در کانال ۳۱ هزار تومانی/ بازار ارز، دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار بازار آزاد، امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱، در بازارهای ایران، هرات و سلیمانیه نوسان محدودی دارد. دلار صرافی ملی امروز صعودی بود. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

نوسان محدود قیمت طلا و سکه / قیمت دلار در کانال ۳۱ هزار تومانی

بازار آریا - قیمت طلا و سکه، امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱، در منابع مختلف روند نوسانی دارد. قیمت دلار هم هنوز در کانال ۳۱ هزار تومانی است اما به نیمه کانال نرسید. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه/ اکنون زمان خریدن طلاست؟

بازار آریا - بازار طلا و سکه در هفته گذشته با نوساناتی همراه شد. البته کاهش قیمت اونس جهانی طلا، باعث شد که بازار طلا و سکه هم با افزایش قیمت همراه نشود. اما بازار در روزهای آینده چه روندی را طی می‌کند؟

قیمت دلار امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۷۰۱ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۷۴۳ تومان اعلام شد.

واکنش دلار به سفر رئیسی به نیویورک/ دلار مرز ۳۲ هزار تومان را رد می‌کند؟

بازار آریا - قیمت دلار امروز هم نوسان اندکی داشت. قیمت دلار با حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان افزایش به ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. رقمی که تا فتح کانال جدید فاصله چندانی ندارد.

انتشار قیمت خرید و فروش ارز به تفکیک هر صرافی

بازار آریا - سخنگوی بانک مرکزی نوشت: به زودی قیمت خرید و فروش ارز به مردم با نرخ توافقی «به تفکیک هر یک از صرافی‌ها» برای اطلاع عموم منتشر خواهد شد.

عقبگرد قیمت طلا و سکه/ پیش‌بینی قیمت طلا و سکه، ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت طلا و سکه، امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱، در منابع مختلف روند نوسانی داشت. قیمت دلار نتوانست روند افزایشی خود را در کانال ۳۱ هزار تومان حفظ کند و اونس جهانی نیز کاهش قیمت داشت. در نتیجه نرخ طلا و سکه نیز اصلاح شد. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

نوسان قیمت طلا و سکه/ قیمت دلار به نیمه کانال ۳۱ هزار تومانی نرسید

بازار آریا - قیمت طلا و سکه، امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱، در منابع مختلف روند نوسانی دارد. قیمت دلار هم هنوز در کانال ۳۱ هزار تومانی است اما به نیمه کانال نرسید. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

افزایش ۳۴۰ هزار تومانی قیمت سکه/ افزایش قیمت دلار در کانال ۳۱ هزار تومانی

بازار آریا - قیمت طلا، امروز سه‌شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱، روند افزایشی دارد و سکه نیز از میانه‌های کانال ۱۴ میلیون تومانی عبور کرده است. قیمت دلار هم در کانال ۳۱ هزار تومانی در حال افزایش است. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

قیمت روبل امروز دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت روبل امروز دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر ۵۰۹ تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱/ طلا گران می‌شود؟

بازار آریا - قیمت طلا، دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱، روند افزایشی داشت و سکه نیز در کانال ۱۴ میلیون تومانی صعودی بود. قیمت دلار هم در کانال ۳۰ هزار تومانی در حال افزایش بود. سیگنال‌های برجامی بازارها را صعودی کرده است. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

سیگنال‌هایی از مذاکرات و بازارهای اطراف برای دلار ایران/پیش‌بینی قیمت دلار

بازار آریا - بازار دلار این روزها تحت تاثیر اخبار سیاسی همچون تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران و بیانیه ضد ایرانی کشورهای اروپایی از یک سو و سیگنال‌هایی از بازار کشورهای اطراف، روند افزایشی دارد. اما دلار در مقطع کنونی تا کجا می‌تواند گران شود؟ کف و سقف قیمت دلار چقدر است؟

پشت پرده گم شدن ۵ هزار میلیارد تومان ارز صادراتی

بازار آریا - پتروشیمی «مهر» تولیدکننده برترین گرید پلی‌اتیلن خاورمیانه به‌دلیل تخلفات سهام‌دار خارجی این شرکت در آستانه ورشکستگی و تعطیلی قرار گرفته است.

کاهش ارزش لیر، دلار را در ایران گران می‌کند؟/ پیش‌بینی روند ارزش لیر

بازار آریا - لیر از ابتدای سال میلادی ۷۸ درصد از ارزش خود را از دست داده. کارشناسان معتقدند که سیاست‌های ارزی اردوغان، ارزش لیر را به اینجا کشانده است و به نظر می‌رسد که این کاهش ارزش ادامه داشته باشد. آیا کاهش ارزش لیر در ترکیه، دلار در بازار ایران را گران می‌کند؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۶۴۲ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۳۵۷ تومان اعلام شد.

ارز ۴۲۰۰ تومانی چه بر سر کشاورزی ایران آورد؟

بازار آریا - ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردکنندگان پرداخت شد و در دنیا تجربه‌ای در این خصوص نیست و یک کار جدید بود که باعث شد سرمایه از بخش کشاورزی رفت چون سود در واردات بود.

دلار از یورو پیشی گرفت/ آینده طلا و سکه چه می‌شود؟

بازار آریا - قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۷ شهریور با روند افزایشی همراه بود و دلار بازار آزاد ۳۰ هزار و ۲۴۱ تومان معامله شد. اخبار و سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.

ساير مطالب

فراز و فرود شاخص‌ها و بازارهای بورس تهران

پیش‌بینی هفتگی بورس / امیدی به پاییز بورس است؟

برگرداندن اعتماد مردم به بورس اولویت کاری دولت سیزدهم

زمان عرضه‌های بورس کالا تغییر کرد

پیش‌بینی بورس شنبه / سرخ‌پوشی بازار ادامه‌ دارد؟

احتمال قطع اینترنت قوت گرفت؟

شهریور جهنمی بورس تهران تمام شد / سهامداران امیدی به پائیز دارند؟

ابلاغ دستورالعمل استفاده از ابزارهای اعتباری در معاملات بورس‌های کالایی

شرایط برای عرضه زغال سنگ در رینگ صادراتی مهیا است

تحلیل تکنیکال فارس | پولبک فارس به الگوی شکسته شده

بورس در سراشیبی / نگرانی‌ها نسبت به سقوط بازار سهام افزایش یافت

زمان عرضه سومین ملک شهرداری در بورس کالا مشخص شد

شرایط خرید سیباموتور اعلام شد

سومین ملک شهرداری، 17 مهر در بورس کالا عرضه می‌شود

عرضه انواع ورق در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا

پیمان شانگهای؛ حلقه وصل ایران به چهار اقتصاد کلیدی در اوراسیا

تسهیل قوانین عرضه دانش‌بنیان‌ها در بازار سرمایه

صبر سهامداران به دلیل افزایش ریسک سیستماتیک، بورس را راکد کرده

سیباموتور به جمع عرضه‌کنندگان خودرو در بورس کالا پیوست

عرضه 1000 تن هیدروکربن سبک در بورس انرژی

پایان دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله دارا یکم

ریسک‌های آینده، قیمت سهام را کاهشی کرده است

بهتازشیمی یک فرآورده صادراتی جدید عرضه می‌کند

دادوستد بیش از 790 هزار تن سیمان در بورس کالا

ضربه قیمت‌گذاری دستوری مهلک‌تر از تحریم‌ها بوده است

168 میلیون کیلووات‌ساعت برق طی هفته‌ گذشته در بورس انرژی معامله شد

تحلیل صنعت کاشی و سرامیک / مشکلات این صنعت چیست؟

عرضه بیش از یک میلیون تن سیمان در بورس کالا

770 هزار تن گندله سنگ آهن در بورس کالا عرضه می‌شود

ایران خودرو 5 هزار ون به وزارت کشور فروخت

دولت سپر تولید داخل در برابر بیماری هلندی باشد

خانه مدیران شهرداری از طریق بورس کالا فروخته شد

تحلیل هفتگی بورس / نزول ادامه‌دار شاخص

شفافیت مالی شهرداری با حضور در بورس کالا

نیاز 180 میلیارد دلاری پروژهای وزارت نفت به تامین مالی/ بورس بخشی از راه‌حل است

دیگنیتی و کارا در بورس کالا عرضه می‌شود

سهام هلدینگ‌ها و شرکت‌های مادر ارزنده‌تر می‌شود

بورس در انتظار اخبار بین‌الملل / پول‌های پارک شده به بازار بر‌می‌گردد؟

برای نخستین بار املاک شهرداری تهران در بورس کالا به فروش رسید

پیش‌بینی بورس امروز / 4 سیگنال جدید برای سهامداران

پیش‌بینی بورس فردا / بازار سرمایه به ثبات رسید؟

دادوستد 46 دستگاه خودرو شاهین در بورس کالا

حدود 8 هزار هشدار نظارتی در سال‌های اخیر صادر شده است

سبز کم رنگ تالار شیشه‌ای / نقدینگی جدید به بورس می‌رسد؟

امکان خرید خودرو شاهین برای حقوقی‌ها فراهم است

اقدام نهاد ناظر در راستای ارتقا ارزش بازار شرکت‌های هلدینگ و مادر

صندوق پروژه هیبریدی انرژی‌های تجدیدپذیر راه‌اندازی خواهد شد

وزارت نیرو برای فعال شدن بازار انرژی‌ها تجدیدپذیر تلاش کند

بسترسازی برای عرضه املاک تمامی نهادها در بورس کالا

حجم انتشار صکوک در جهان کاهش می‌یابد

عرضه 1.5 همت صکوک مرابحه برای فولاد سپید فراب کویر

نفت کوره دوباره به بورس انرژی ایران آمد

تنوع عرضه در تالار محصول‌های صنعتی و معدنی

ورود سکه به کانال 14 میلیونی/ نوسان افزایشی دلار در کانال 30 هزار تومانی

کاهش دو روز گذشته شاخص کل منطقی بود؟

افزایش شفافیت مبادلات مالی شهرداری‌ها در بورس کالا

بیش از 10 میلیون سهامدار، سود رسوبی‌شان را دریافت کردند

سود سهام عدالت امسال چه زمانی واریز می‌شود؟

مدیرعامل جدید گروه مالی ساتا معرفی شد

عرضه 10 هزار تن زغال‌سنگ در بورس انرژی

چرا ذخایر ارز خارجی بانک مرکزی چین آب رفت؟

دادوستد 75 هزار تن کنسانتره سنگ آهن و 48 هزار تن وکیوم باتوم در بورس کالا

بیشترین حجم و ارزش معاملات بازار به گروه خودرو رسید

خودرو شاهین بورسی شد

سازمان بورس در 2 گروه شغلی-تحصیلی آزمون استخدامی برگزار می‌کند

بازدهی بازارها در هفته دوم شهریور 1401/ رشد طلا و افت بورس

اما و اگرهای کاهش تورم به زیر 25 درصد

عقبگرد تاریخی بورس / شاخص به کانال 1٫3 بازگشت

عرضه انواع فراورده ها در بورس انرژی

گزارش بازدید خبرنگاران از مجتمع مس سرچشمه

سکه و سیمان در صدر معاملات گواهی سپرده بورس کالا

عرضه 590 هزار تن گندله سنگ آهن و 139 هزار تن آهن اسفنجی در بورس کالا

عرضه فرآورده‌های شرکت نفت ایرانول و پالایش نفت بندرعباس در بورس انرژی

مروری بر خبرهای اختصاصی «سنا» در هفته گذشته

تولید ناخالص داخلی، حریف نقدینگی نیست

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بر اساس عملکردشان باید با مدل‌های جدید ارزیابی و رتبه‌بندی شوند/ بررسی استقلال مدیران سرمایه‌گذاری با تحلیل روابط تجاری، نسبت خانوادگی، مشاغل و سهامداری آنها

پیش‌بینی هفتگی بورس / قرمز پوشی بازار ادامه دارد؟

پیش‌بینی بورس شنبه / بازار سرخ‌پوش می‌ماند؟

صیانت از اموال شهر و شهروندان از طریق عرضه املاک در بورس کالا

رشد بورس از مسیر سرمایه‌گذاری واقعی در شرکت‌ها می‌گذرد

آخر هفته قرمز شاخص‌ها

عقبگرد قیمت طلا و سکه/ نوسان دلار در کانال 29 و 30 هزار تومانی

سرمایه سهامداران 3 نماد پس از 27 ماه آزاد شد

تغییر سهمیه خرید از بهین یاب پت نساجی

رد پای برجام در بازار مسکن

توقف انباشت ذخایر ارزی خارجی و افزایش وام‌دهی به بانک‌ها

عرضه 11 هزار تن مواد پلیمری و شیمیایی در بورس کالا

بورس انرژی میزبان گازوئیل و نفت سفید

تولید مسکن با تامین مالی از بورس افزایش می‌یابد

درازی در پرتفوی 41 سرمایه‌گذار واجد شرایط نشست

خدابخش از سازمان بورس رفت / رضا عیوضلو عضو هیئت مدیره سازمان بورس شد

هشدار سازمان بورس به سهامداران / کد معاملاتی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید

جزئیات عرضه املاک شهرداری در بورس اعلام شد

زعفران نگین را برای تحویل اسفند معامله کنید

کوچکترهای بورس مثبت ماندند

رکود مهمان کوتاه مدت بازارهای جهانی

راه اندازی قرارداد آتی زعفران نگین با سررسید اسفند 1401

عرضه 21 هزار تن فراورده در رینگ بین‌الملل بورس انرژی

عرضه اولیه «درازی» به شیوه ثبت سفارش

دلیل اختلاف GDP ایران در بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول چیست؟