بازار آریا

آخرين مطالب

طلا و ارز

طلا و سکه در مسیر صعودی

بازار آریا - قیمت طلا و سکه از ابتدای معاملات امروز با نوسانات زیادی روبرو بوده که عموما قیمت‌ها را به سمت بالا سوق داده‌اند.

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۳۰ هزار و ۷۵۳ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۳۰ هزار و ۹۵۴ تومان اعلام شد.

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۳۰ هزار و ۷۵۳ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۳۰ هزار و ۹۵۴ تومان اعلام شد.

بازدهی بازارها در هفته چهارم آبان ۱۴۰۱/ثبات قیمت دلار در هفته‌ای که گذشت

بازار آریا - در چهارمین هفته آبان ماه با وجودی که قیمت دلار روند پرنوسانی را در میانه هفته داشت اما در نهایت با تلاش بازارساز به قیمت قبل بازگشت. سکه همچنان در کانال ۱۶ میلیون تومانی ماند و بورس نیز کمترین بازدهی را در میان بازارها از آن خود کرد.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۸ آبان ۱۴۰۱/ روند کاهشی طلا و سکه ادامه دارد؟

بازار آریا - انس جهانی طلا و قیمت دلار فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت طلا و سکه روز پنج‌شنبه روند کاهش قیمت داشتند و بازار طلا هم روند کاهشی در پیش گرفت. با وجود کاهش قیمت این فلز خوش‌رنگ در ۲ روز گذشته اما سکه همچنان کانال ۱۶ میلیون تومانی را حفظ کرده. روند قیمت طلا و سکه در بازار نزولی است؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۶ آبان / حرکت طلا همسو با دلار شد؟

بازار آریا - قیمت سکه امامی برخلاف سایر قطعات سکه گران شد و در کانال ۱۶ میلیون تومانی باقی ماند. سایر قطعات سکه اما روند کاهشی داشت. کاهش محدود قیمت دلار بر بازار سکه و طلا نیز اثر گذاشت، اما آیا ثبات به بازار بازگشته است؟

سردرگمی طلا و سکه

بازار آریا - در حالی که قیمت دلار امروز با افت مواجه است، بازار طلا و سکه با روندهای ضد و نقیضی روبروست و در حالی که برخی انواع سکه کاهشی هستند، سکه امامی پیشروی می‌کند.

پازل دلاری بودجه/ نقشه دولت برای بازار ارز چیست؟

بازار آریا - دولت دست‌کم دو هفته دیگر تا تقدیم لایحه بودجه به مجلس فرصت دارد و آمار و ارقامی که از نقشه راه اقتصاد کشور در سال آینده اعلام می‌شود در حد گمانه‌زنی است. در این میان نرخ‌های مختلفی برای دلار اعلام می‌شود که هر کدام می‌تواند سیگنالی برای بازار ارز در سال آینده ارسال کند.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۵ آبان / سکه ۴ پله صعود کرد؟

بازار آریا - قیمت سکه امامی به میانه کانال ۱۶ میلیون تومانی نزدیک شد. امروز افزایش قیمت طلا و سکه بر مدار افزایش قیمت دلار قرار گرفت. حباب سکه هم بار دیگر بیشتر شد. اما آیا سکه باز گران می‌شود؟

تحرکات دلاری طلا و سکه

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز مجددا صعودی شد. این روند متاثر از رشد قیمت دلار بوده است که امروز نیز ادامه یافته و حالا در کانال ۳۶ هزار تومانی قرار گرفته است.

نتیجه معکوس خبردرمانی دولت بر بازار/ قیمت دلار به کانال جدید نزدیک شد؟

بازار آریا - قیمت دلار همچنان در محدوده ۳۵ هزار تومان نوسان دارد، اما در سومین روز هفته به محدوده ۳۶ هزار تومانی نزدیک شده است. بازارساز بار دیگر خبر دلارهای بلوکه شده در کره جنوبی را مطرح می‌کند. مسأله‌ای که به اعتقاد تحلیلگران بازار تاثیری در روند قیمت دلار ندارد. آیا دلار روند افزایشی دارد؟

سکه تمام بهتر است یا ربع؟ / ریسک خرید کدام بیشتر است؟

بازار آریا - برای خرید سکه چند روش وجود دارد، از خرید فیزیکی سکه تا معامله آن در بورس. متقاضیان این فلز ارزشمند باید خطرات خرید هر یک از انواع آن را بشناسند. چرا که وجود مفهومی به اسم حباب، سرمایه گذاری در بازار را پرریسک می‌کند.

دلار در دوراهی هرات و سلیمانیه

بازار آریا - دلار هفته را نوسانی آغاز کرد. قیمت دلار در نخستین روز هفته جاری با نگاه به دو مسیر متفاوت دلار هرات و سلیمانیه در سقف کانال ۳۴ هزار تومانی و کف کانال ۳۵ هزار توانی نوسان می‌کند.

بازدهی بازارها در هفته سوم آبان ۱۴۰۱/بازدهی بازار سکه منفی شد

بازار آریا - در سومین هفته آبان ماه با وجودی که بازارهای سکه و دلار سقف‌شکنی تاریخی قیمت‌ها را تجربه کردند اما در آخرین روزهای هفته بازارها برگشت. قیمت سکه با گذشتن از نیمه کانال ۱۶ میلیون تومان رکورد زد و دلار نزدیک به محدوده ۳۷ هزار تومانی شد. اما ورق قیمت‌ها با تلاش بازارساز برگشت. آیا بازدهی بازار سکه روند کاهشی دارد؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه/ سکه به کف کانال ۱۶ میلیونی رسید

بازار آریا - قیمت سکه امروز کمی گران شد و بر مدار کاهش محدود قیمت دلار نچرخید. حباب سکه هم که روز گذشته در برخی قطعات تا ۵۰۰ هزار تومان کاهش داشت امروز گران‌تر شد. آیا عقب‌نشینی مردم از خرید دلار سهمیه‌ای، به بازار سکه رونق داده است؟

ریزش ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه/ روند نزولی قیمت سکه ادامه دارد؟

بازار آریا - قیمت سکه امامی امروز به کف کانال ۱۶ میلیون تومانی رسید و سایر قطعات سکه هم کاهش قیمت داشت. حباب سکه روند نزولی چشم‌گیری داشت و بر مدار سیگنال‌های بازارساز چرخید. آیا این روند نزولی با فروش اوراق سکه ادامه دارد؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۹ هزار و ۱۱۱ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۹ هزار و ۵۴ تومان اعلام شد.

کدام بانک‌ها دلار سهمیه‌ای می‌فروشند؟ + جدول

بازار آریا - قیمت دلار نیمه کانال ۳۶ هزار تومانی را هم رد کرده، اما بانک مرکزی همچنان تاکید دارد که مردم می‌توانند با سهل‌ترین شرایط ممکن، ۲۰۰۰ دلار سهمیه سالانه خود را بخرند.

۲ سیگنال کاهش قیمت دلار/ بازگشت به کانال ۳۲ هزار تومانی ممکن است؟

بازار آریا - قیمت دلار در نیمه آبان ۱۴۰۱ برخلاف روزهای گذشته اندکی روند کاهشی داشت و برخلاف پیش‌بینی دیروز مبنی بر دلار ۳۶ هزار تومان اما امروز دوباره به کانال ۳۵ هزار تومان بازگشت. آیا روند قیمت دلار کاهشی است؟

دلار بازارها را متشنج کرد؟

بازار آریا - بازار دلار در روزهای گذشته روند صعودی در پیش گرفته است و همچنان نیز نوسان خود را حفظ کرده است. علت چیست؟

کاهش ۵۰۰ هزار تومانی حباب سکه/ پیشنهاد بانک مرکزی، بر بازار اثر گذاشت؟

بازار آریا - در نخستین روز هفته قیمت، طلا و سکه با تبعیت از بازار دلار رشد داشت اما در این میان بانک مرکزی از «عرضه گواهی سکه بهار آزادی» رونمایی کرده است با این امید که بازار مهار شود. آیا باید منتظر کاهش قیمت طلا و سکه باشیم؟

ترمز دلار کشیده می‌شود؟

بازار آریا - قیمت دلار امروز ۱۴ آبان ماه وارد کانال ۳۶ هزار تومانی شد و سیگنال بازارهای موازی نیز هم‌سو با رشد قیمت دلار در بازار معاملات ارز در تهران است. افزایش قیمت دلار تا کجا ادامه دارد و آیا بازارساز وارد این کارزار می‌شود؟

اهل فهم می‌دانند نوسانات نرخ ارز اصلا نشانه خوبی نیست!

بازار آریا - به گزارش تجارت‌نیوز، پدرام سلطانی در حساب شخصی توییتری خود نسبت به رکوردشکنی و نوسانات نرخ ارز واکنش نشان داده و این اتفاق را نشانه‌ای منفی برای اقتصاد ایران دانسته است. پدرام سلطانی، کارشناس و فعال اقتصادی ساعتی پیش در توییتر نسبت به افزایش ناگهانی و شدید قیمت دلار در بازار ارز واکنش نشان داد.

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۹ هزار و چهار تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۹ هزار و چهار تومان اعلام شد.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه/ پول‌های سرگردان وارد بازار جدید شد؟

بازار آریا - قیمت سکه در دو روز گذشته نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشت. این رشد قیمت طلا و سکه ناشی از تلاطمات بازار دلار است. امروز هر سکه طرح جدید در حدود به ۱۵ میلیون ۶۰۰ هزار تومان در بازار معامله شد. روند قیمت طلا در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

ورود بازیگران جدید به بازار/ ریسک معامله طلا کاهش یافت؟

بازار آریا - قیمت طلا و سکه روز یکشنبه بر مدار قیمت دلار روند دلار چرخید و روند صعودی داشت. تمام سکه طرح جدید در کانال قیمتی ۱۴ تا ۱۵ میلیون تومان در نوسان بود. قیمت طلا در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۹۶۴ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۹۶۴ تومان اعلام شد.

پیش‌بینی قیمت دلار ۸ آبان ۱۴۰۱/ دلار یک قدم عقب گذاشت

بازار آریا - دلار اولین روز هفته را در کانال ۳۳ هزار تومان آغاز به کار کرد.اما در ادامه روز دلار دوباره به کانال ۳۲ هزار تومان بازگشت هر چند در پله‌های پایانی محدوده مذکور همچنان در نوسان است. آیا تلاش بازارساز برای حفظ قیمت دلار در محدوده محبوبش بیشتر شده است؟

آرایش بازار طلا و سکه تغییر کرد/ حباب سکه رشد کرد؟

بازار آریا - قیمت طلا و سکه در نخستین روز هفته متاثر از قیمت دلار بر مدار نزولی چرخید. قیمت سکه امامی برخلاف روزهای پایان هفته گذشته از کانال ۱۵ میلیون تومانی خارج شد و با قیمت حدودی ۱۴ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان معامله شد. کارشناسان روند قیمت طلا در هفته پیش‌ رو را چگونه ارزیابی می‌کنند؟

پیش‌بینی قیمت دلار شنبه ۷ آبان/ یورو از دلار جا ماند

بازار آریا - قیمت دلار در آخرین روز هفته از محدوده ۳۲ هزار تومان وارد کانال ۳۳ هزار تومان شد. روز پنجشنبه نیز دلار ۳۳ هزار و ۵۲ تومان در بازار معاملات تهران مبادله شد. آیا این محدوده برای دلار ثبت می‌شود یا دولت توان تزریق بیشتر ارز به بازار و کاهش قیمت دلار را دارد؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۵ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۹۴۹ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۹۵۴ تومان اعلام شد.

پیام بازار طلا برای خریداران/ قیمت طلا تغییر می‌کند؟

بازار آریا - قیمت طلا در چهارمین روز آبان ۱۴۰۱ در فاز صعودی بود و تحت تاثیر افزایش ۱۷ دلاری قیمت انس جهانی طلا قرار گرفت. قیمت سکه نیز روند رشد قیمت داشت به جز سکه تمام طرح جدید. این سکه امروز از رشد قیمت جا ماند و ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت. آیا روند قیمت طلا در روزهای آینده بازار همچنان در تعادل است؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۴ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۹۵۴ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۹۴۴ تومان اعلام شد.

قیمت دلار منجمد شد

بازار آریا - قیمت دلار روز سه‌شنبه با بیش از ۱۰۰ تومان افزایش به ۳۲ هزار و ۸۷۶ تومان رسید. برخی کارشناسان محدوده ۳۲ هزار تومان را قیمت متعادل برای این اسکناس آمریکایی می‌دانند. آیا حفظ این قیمت برای دلار، توسط بازارساز در روزهای آینده میسر است؟

جدال بازار و بازارساز بر سر قیمت دلار/ برنده بازار ارز کیست؟

بازار آریا - قیمت دلار در دومین روز آبان با ۱۶۹ تومان کاهش قیمت روند نزولی داشت و با قیمت ۳۲ هزار و ۶۴۹ تومان در بازار معامله شد. نقش بازارساز در کنترل قیمت دلار و بازار داغ دلار سهمیه‌ای از پررنگ‌ترین عوامل این روزهای بازار دلار است.

طلا از دلار جا ماند/ سکه ارزان شد؟

بازار آریا - اگرچه قیمت دلار در اولین روز آبان ماه اندکی صعودی بود، اما طلا روند متفاوتی را پیش گرفت و قیمت آن کمی کاهش پیدا کرد. آیا این روند نزولی ادامه دارد؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۹۴۴ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۹۴۱ تومان اعلام شد.

پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۱ آبان/ وضعیت بازار ارز خوب است؟

بازار آریا - قیمت دلار در ابتدای هفته با افزایش ۱۸۷ تومانی با قیمت ۳۲ هزار و ۸۴۲ تومان آغاز به کار کرد.محدوده مقاومتی ۳۲ هزار تومانی برای این اسکناس آمریکایی همچنان محفوظ است. باید دید با شروع آبان ماه ۱۴۰۱ روند قیمت دلار چگونه خواهد بود؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازار آریا - قیمت دلار در صرافی ملی رقم ۲۸ هزار و ۹۳۴ تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۲۸ هزار و ۹۳۳ تومان اعلام شد.

ساير مطالب

دستورالعمل راه‌اندازی "بازار اختیار معاملات" در بورس انرژی تصویب شد

سود سنواتی و جاری 14 شرکت از طریق سجام پرداخت شد

ثبات قیمت‌ها در پی تقویت چشم‌انداز افزایش عرضه‌ نفت

جلسه مشترک شورای عالی بورس و شورای رقابت برای پیگیری مطالبات سهامداران خودرویی

قیمت‌گذاری دستوری خودرو باید توسط هیات وزیران مورد بررسی قرار گیرد

مهمترین مانع سال‌های اخیر در تولید خودرو قیمت‌گذاری دستوری بوده است

عرضه‌های متنوع امروز در بورس کالا

سه ماده دیگر از طرح مالیات بر عایدی سرمایه به تصویب رسید

بخش خصوصی، خودروساز زیان‌ده نمی‌خرد!/ بورس کالا مسیری برای تسهیل فروش سهام دولتی خودروسازان

ایران بیشتر از آلمان، ژاپن، فرانسه و کره تولیدکننده خودروی سواری دارد

معامله 640 هزار تن سیمان در بورس کالا

عرضه خودرو در بورس، زمینه‌ساز حذف بازار سیاه شد

گشایش نماد معاملاتی خزانه بانک آینده از 19 بهمن

قرارداد "اختیار آتی صندوق طلا" راه‌اندازی می‌شود

درآمد مالیاتی خودروهای گران‌قیمت به 4 هزار میلیارد تومان می‌رسد

ابلاغ زمان‌بندی جدید عرضه‌ها در بورس کالا

تلاش‌های سازمان بورس برای استمرار عرضه خودرو در بورس کالا ادامه پیدا کند

تلاش‌های سازمان بورس و بورس کالا برای جلوگیری از خروج خودرو از بورس ادامه پیدا کند

عرضه 23 هزار تن فلزات غیرآهنی در بورس کالا

آغاز عرضه های سیمانی ها در هفته جاری

تحلیل تکنیکال نماد وسینا | 9 بهمن 1401

مجلس، ماده هشت طرح مالیات بر عایدی سرمایه را تصویب کرد

سایت جدید مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس آغاز به کار کرد

38 درصد بازار خودرو در اختیار شرکت‌هایی غیر از ایران خودرو و سایپا

دادوستد 516 میلیارد تومان قرارداد آتی در هفته گذشته

عبور ارزش معاملات در رینگ صادراتی بورس کالا از 5 هزار میلیارد تومان

شرایط واگذاری بلوک 51 درصدی سهام «استقلال» اعلام شد

بروزرسانی تحلیل وپارس

تحلیل تکنیکال کاردانو | شکست خط روند نزولی یک‌ساله

تحلیل تکنیکال آوی | انتظار رشد آرام تا محدوده 180 دلار

تحلیل تکنیکال گالا | گنج 300 درصدی یا خواب‌و‌خیال کریپتویی؟

تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی | حرکت به سمت 30 دلاری شدن

بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در مقایسه با سایر بازارهای مالی(دی‌ماه 1401)

خبر لغو عرضه خودرو در بورس کالا صحت ندارد

افزایش 83 درصدی معاملات بازار آتی بورس کالا

سازوکار بورس بخشی از التهابات بازار خودرو را کاهش داد

موافقت کلی با عدم افزایش ضریب نرخ گاز فولاد در بودجه 1402

جزئیات عرضه اولیه "انتخاب" در فرابورس

شاخص کل به 1.6 میلیون واحد رسید

شرایط عرضه بلوک 51 درصدی سهام «استقلال» اعلام شد

فراز و فرود شاخص‌ها و بازارهای بورس تهران

عرضه 2.8 میلیون تن گندله، کنسانتره و سنگ آهن دانه‌بندی در بورس کالا

سازمان بورس مدیران یک شرکت بورسی را سلب صلاحیت کرد

دنا پلاس فروخته شده در بورس‌کالا، 50 روز زودتر از موعد در حال تحویل است

ارزش معاملات بورس انرژی به 11 هزار میلیارد ریال رسید

معامله 2.1 میلیون تن انواع کالا و محصول در بورس کالا

ایران‌خودرو درصدد افزایش عرضه خودرو در بورس کالا است

عرضه 2 میلیون و 826 هزار تن محصولات زنجیره سنگ آهن در بورس کالا

11 هزار میلیارد ریال ارزش معاملات هفته نخست بهمن بورس انرژی

رویکرد برخی از اعضای شورای رقابت، عدم ورود به قیمت‌گذاری خودرو حتی قیمت پایه است

چرا قرعه‌کشی خودرو دلال‌پرور و بورس کالا ضد سوداگری‌ است؟

واقعی‌تر شدن قیمت سهام در بازار پرریسک پایه، با افزایش حجم مبنا

بازار خودروی ایران انحصاری نیست

نامه رئیس سازمان بورس به رئیس شورای رقابت: نامه جنابعالی باعث خسارت 100 هزار میلیارد تومانی به سهامداران شد

موافقت کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با عرضه خودرو در بورس کالا

نامه بدون هماهنگی شورای رقابت، باعث خسارت 100 هزار میلیارد تومانی به سهامداران شد

نامه بدون هماهنگی شورای رقابت، 100 هزار میلیارد تومان به سهامداران خسارت زد

نامه بدون هماهنگی شورای رقابت، به سهامداران 100 هزار میلیارد تومان خسارت زد

قیمت‌گذاری شورای رقابت موجب زیان خودروسازان و ایجاد وضعیت غیرعادی شد

بورس با ویژه‌خواران خودرو مقابله می‌کند

بورس با ویژه‌خواران صنعت خودرو مقابله می‌کند

مجلس به تقویت عرضه خودرو در بورس کمک می‌کند

دود زیان قرعه‌کشی خودرو در چشم سهامداران عدالت

مروری بر خبرهای اختصاصی «سنا» در هفته گذشته

تمام عواید فروش خودرو باید به خودروساز برسد

آغاز اتفاقات مثبت در شرکت‌های خودروساز با عرضه پرتیراژها در بورس

چرا بورس کالای ایران با پیش‌فروش خودرو وارداتی به شکل کنونی مخالف است؟

حرفه‌ای‌تر شدن بازار سرمایه با افزایش حجم مبنا در بازار پایه

قیمت‌گذاری دستوری بسیاری از تولیدکنندگان خودرو را ورشکست کرد

پیشنهاد 29 بندی سازمان بورس برای تصویب در بودجه 1402 چه بود؟

«حساب وکالتی» برای خرید خودرو از بورس

یک سوم بازار لوازم خانگی ایران در دست کالای قاچاق است

تسویه 22 هزار میلیارد ریال اوراق سلف توسط سمات

سامانه "سمات" چه خدماتی به سهامداران بورسی می‌دهد؟

عرضه 3 هزار میلیارد ریال صکوک مرابحه برای پاکان پلاستکار

شاخص‌ قرمزپوش به تعطیلات رفت

تحلیل تکنیکال سندباکس | شکست خط روند نزولی یکساله

امروز 38 هزار و 562 تن میلگرد در بورس کالا

تحلیل تکنیکال دیسنترالند | باید منتظر قیمت‌های بالاتر باشیم؟

تحلیل تکنیکال اخابر | 5 بهمن 1401

عرضه ارقام مختلف برنج در بورس کالا فراگیر می‌شود

چراغ سبز شورای رقابت به افزایش قیمت خودرو

دستورالعمل «تأسیس و فعالیت مؤسسات رتبه‌بندی» اصلاح شد

شورای رقابت سهم صنعت خودرو از 10 درصد تولید ناخالص داخلی را به 2 درصد رسانده است!

عرضه 10 هزار تن متانول صادراتی در بورس انرژی

لزوم حمایت قوه‌قضائیه از ادامه عرضه خودرو در بورس کالا

قرارداد "اختیار آتی صندوق طلا" راه‌اندازی می‌شود

حمایت قیمت نفت در پی بهبود تقاضا در چین

قرارداد "اختیار آتی صندوق طلا" از دوشنبه هفته آینده، راه اندازی می شود

عرضه بیش از 160 هزار تن میلگرد در بورس کالا

«اختیار آتی صندوق طلا» ابزار جدید و جذاب بورس کالا+جزئیات

وزیر اقتصاد: عرضه خودرو در بورس کالا ادامه دارد

معامله بیش از 20 هزار تن فراورده در بورس انرژی

بساط قرعه‌کشی خودرو برای همیشه جمع شود

تعیین تکلیف شورای رقابت برای عرضه خودرو در بورس، امکان‌پذیر نیست

خرید لاماری از بورس 200میلیون تومان ارزان تر از بازار

تحلیل BNB | آیا روند صعودی شروع شده؟

تحلیل تکنیکال آریان

راه اندازی قراردادهای اختیار معامله مبتنی بر اختیار آتی صندوق طلا

اتفاق مهم در خاور