بازار آریا

آخرين مطالب

طلا و ارز

امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۵/۷

بازار آریا - دلار آمریکا از روز سه‌شنبه تا کنون روندی افزایشی داشته و از مرز حساس ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان عبور کرده است. امروز نیز این روند صعودی ادامه داشت. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان تومان معامله می‌شد.

افزایش ۷۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

بازار آریا - نائب‌رئیس اتحادیه طلا و جواهر، از افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی سکه خبر داده و دلیل آن را بالا رفتن قیمت اونس جهانی و رشد قیمت ارز دانسته است.

قیمت سکه تمام طرح جدید به ۱۱۱۶۰۰۰۰ تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۵/۶

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد نسبی بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.

نوسان دو هزار تومانی دلار در روز تعطیل! / شایعه ورود به کانال ۲۶ هزار تومانی

بازار آریا - خبر‌های غیررسمی در برخی از سایت‌ها نرخ دلار را ۲۶ هزار تومان نشان دادند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این موضوع صحت ندارد و منابع رسمی نرخ دلار را ۲۴ هزار و ۴۹۳ تومان عنوان کردند. در بازار آزاد هم نرخ این ارز به ۲۵,۲۹۰ تومان رسید.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۳ خرداد / کاهش تقاضا در بازار طلا

بازار آریا - انس جهانی طلا در بازار امروز با کاهش همراه بود و به قیمت ۱۸۹۹ دلار رسید. نایب رئیس اتحادیه طلا معتقد است به دلیل تعطیلی‌های هفته آینده بازار طلا با کاهش داد و ستد همراه شده است.

سایه رکود بر بازار طلا و سکه

بازار آریا - نائب‌رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: مذاکرات وین، انتخابات و تعطیلات اخیر موجب کاهش قابل توجه داد و ستدها در بازار طلا شده و به همین خاطر ما با نوعی رکود در بازار طلا و سکه مواجه هستیم.

عقبگرد دلار از کانال ۲۴ هزار تومان

بازار آریا - قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد از کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشست و به ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

بازار آریا - انس جهانی طلا در بازار دیروز سه‌شنبه به ۱۹۰۸ دلار رسید. سکه و طلا در ادامه روند افزایش انس جهانی، با افزایش قیمت همراه بود. رئیس اتحادیه طلا معتقد است اگر روند نوسانی در بازار ارز و طلا ادامه داشته باشد رکود در بازار ایجاد می‌شود و عرضه و تقاضا به درستی ایجاد نمی‌شود.

جزئیات مالیات بر دارایی/ در چه صورت مشمول مالیات نمی‌شویم؟

بازار آریا - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با تجارت‌نیوز به شرخ جزئیات بیشتری از طرح مالیات بر عایدی سرمایه می‌پردازد. عبدالله مشکانی، کارشناس اقتصادی نیز در ادامه با چند انتقاد، جزئیات و راه‌های دور زدن این مالیات را به چالش می‌کشد.

آخرین قیمت دلار پیش از امروز ۱۲ خرداد

بازار آریا - قیمت دلار در بازار دیروز ۱۱ خرداد با ۰ افزایش، ۲۳,۴۱۶ تومان اعلام شده است. آخرین وضعیت و قیمت بازار دلار چگونه است؟

آخرین قیمت طلا پیش از امروز ۱۲ خرداد

بازار آریا - قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد با یک هزار و ۶۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۹۶ هزار تومان معامله شد. آخرین قیمت طلا و سکه در بازار چقدر است؟

پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۱۲ خرداد

بازار آریا - در چهارمین روز هفته، نوسان‌گیران تلاش کردند که قیمت دلار را بالای مرز ۲۴ هزار تومانی تثبیت کنند. در مقابل بازارساز در برابر نوسان‌گیران ایستاد و قیمت را به محدوده ۲۳ هزار و ۹۰۰ تومانی هدایت کرد.

دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تردمیل!/ شیر خشک و دارو معطل ارز هستند

بازار آریا - درحالی که اخیرا شنیده می‌شود روند تخصیص ارز به کالاهای ضروری مثل دارو، نهاده‌های دامی، شیر خشک و… دچار اختلال شده، آخرین فهرست منتشر شده بانک مرکزی نشان می‌دهد برخی نهادهای فرهنگی موفق به دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی شدند.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۲ خرداد / نوسان در بازار ایجاد رکود می‌کند

بازار آریا - انس جهانی طلا در بازار امروز به ۱۹۰۸ دلار رسید. سکه و طلا در ادامه روند افزایش انس جهانی، با افزایش قیمت همراه بود. رئیس اتحادیه طلا معتقد است اگر روند نوسانی در بازار ارز و طلا ادامه داشته باشد رکود در بازار ایجاد می‌شود و عرضه و تقاضا به درستی ایجاد نمی‌شود.

قیمت هر گرم طلا به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۳/۱۱

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز تحت تاثیر نوسانات محدود بهای جهانی فلز زرد و رشد نرخ ارز بود که بر این اساس قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

بازار آریا - انس جهانی طلا در بازار امروز ۱۹۰۶ دلار رسید. قیمت سکه در بازار امروز ۳۵۰ افزایش یافت و به ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید. اگر نوسانات نرخ ارز کاهش یابد قیمت طلا در همین روند تعادلی قرار می‌گیرد.

قیمت دلار امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ چقدر شد؟

بازار آریا - اولین قیمت‌های اعلام شده برای دلار در صرافی‌ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی اعلام شد با این حال نرخ این ارز در بازار آزاد ثابت ماند.

قیمت سکه طرح قدیم به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۳/۱۰

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز با وجود رشد جزئی بهای جهانی فلز زرد از کاهش نرخ ارز تبعیت کرد و بر این اساس قیمت هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.

آخرین قیمت دلار پیش از امروز ۱۱ خرداد

بازار آریا - قیمت دلار در بازار دیروز ۱۰ خرداد با ۱٫۹ درصدی کاهش، ۲۳,۴۰۶ تومان اعلام شده است. آخرین وضعیت و قیمت بازار دلار چگونه است؟

آخرین قیمت طلا پیش از امروز ۱۱ خرداد

بازار آریا - قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز دوشنبه ۱۰ خرداد با دو هزار و ۳۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۹۸ هزار تومان معامله شد. آخرین قیمت طلا و سکه در بازار چقدر است؟

پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۱۱ خرداد

بازار آریا - ساعت ۴ بعدازظهر روز دوشنبه، دلار در بازار آزاد با قیمت ۲۳ هزار و ۹۵۰تومان مورد معامله قرار گرفت که ۱۵۰ تومان کمتر از روز یکشنبه بود. این افت در شرایطی ثبت شد که بازار در دو روز ابتدایی هفته حدود هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده بود.

چه کسانی باید مالیات بر عایدی سرمایه بدهند؟

بازار آریا - مهدی طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، در گفتگوی زنده اینستاگرامی با تجارت‌نیوز، مشمولان طرح مالیات بر عادی سرمایه را با جریات بیشتری معرفی می‌کند.

قیمت دلار امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ چقدر شد؟

بازار آریا - اولین قیمت دلار در صرافی ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا تقریبا ثابت ماند اما در بازار آزاد این نرخ نسبت به آخرین قیمت دیروز، کاهش یافت.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۱۱ خرداد / روند نوسانی در بازار طلا ادامه دارد

بازار آریا - انس جهانی طلا در بازار امروز ۱۹۰۶ دلار رسید. قیمت سکه در بازار امروز ۳۵۰ افزایش یافت و به ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید. اگر نوسانات نرخ ارز کاهش یابد قیمت طلا در همین روند تعادلی قرار می‌گیرد.

آخرین قیمت دلار پیش از امروز ۱۰ خرداد

بازار آریا - قیمت دلار در بازار دیروز ۹ خرداد با ۱٫۷ درصد افزایش، ۲۳,۸۵۷ تومان اعلام شده است. آخرین شرایط و قیمت دلار در بازار چگونه است؟

آخرین قیمت طلا پیش از امروز ۱۰ خرداد

بازار آریا - قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز یکشنبه ۹ خرداد با ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش، یک میلیون و ۱۰۰ هزار نومان معامله شد. آخرین شرایط و قیمت در بازار طلا چکونه است؟

پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۱۰ خرداد

بازار آریا - صبح دیروز قیمت دلار با صعود قابل توجه مواجه شد. صعود قیمت دلار در حالی رخ داد که از چند روز پیش اخباری مبنی بر برکناری عبدالناصر همتی، از ریاست بانک مرکزی شنیده می‌شد. تصمیم که بالاخره روحانی دیروز آن را خبری کرد.

سکه ۱۳۰ هزار تومان ارزان شد

بازار آریا - قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه، دهم خردادماه) در بازار تهران با کاهش ۱۳۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته به رقم ۱۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید.

قیمت طلا امروز دوم خرداد ۱۴۰۰ / کاهش قیمت سکه

بازار آریا - در بازار امروز انس جهانی طلا به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی بدون تغییر ماند. همچنین قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۳۰ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت دلار امروز ۲ خرداد ۱۴۰۰ چقدر شد؟

بازار آریا - اولین قیمت دلار در بازار آزاد ثابت ماند اما نرخ این ارز در صرافی‌ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا افزایشی اعلام شد.

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲ خرداد ۱۴۰۰

بازار آریا - طلا با ثبت افزایش قیمتی ۵۰ دلاری هفته‌ای طلایی را پشت‌سر گذاشت و توانست به رکورد پنج ماهه خود برسد. در جریان بازار دیروز طلا انس جهانی به ۱۸۸۱ دلار رسید. نرخ طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۷ هزار تومان رسید. روند ثبات در بازار طلا و سکه تا کی ادامه دارد؟

ارز واردات دارو گم شد؟!/ کمیاب شدن انسولین

بازار آریا - در حالی که رئیس کل بانک مرکزی ادعا می‌کند از ابتدای سال ۵۰۰ میلیون دلار ارز به واردات دارو تخصیص پیدا کرده،رئیس سندیکای صنایع داروهای انسانی ایران، به تجارت‌نیوز می‌گوید بانک مرکزی از ابتدای سال تا ۲۰ اردیبهشت جمعا فقط ۱۱ میلیون دلار برای دارو تخصیص داده‌ است.

بررسی قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۱/۲۵

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و ۵۷۹ هزار تومان رسید.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۶ فروردین / چرا طلا گران شد؟

بازار آریا - قیمت طلای ۱۸ عیار با پنج هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۴۰ هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: افزایش انس جهانی طلا را گران کرد. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا اندکی گران شود.

قیمت دلار امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ چقدر شد؟

بازار آریا - قیمت دلار در اولین ساعات معاملات بازار آزاد نسبت به شب گذشته ثابت ماند با این حال نرخ این ارز در صرافی ملی، بازار متشکل‌ ارزی و سامانه سنا افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۵ فروردین / کاهش قیمت طلا ادامه‌دار است؟

بازار آریا - قیمت طلای ۱۸ عیار با پنج هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۳۵ هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با بسته شدن واحدهای صنفی قیمت طلا براساس نرخ انس جهانی طلا و قیمت دلار تعیین می‌شود. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا تا پایان کاهش یابد.

جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۱/۲۴

بازار آریا - قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف رشد بهای طلای جهانی و با پیروی از کاهش نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و ۳۹۱ هزار تومان رسید.

قیمت دلار امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ چقدر شد؟

بازار آریا - اولین قیمت دلار در صرافی ملی، بازار آزاد وسامانه سنا تقریبا ثابت ماند با این حال نرخ این ارز در بازار متشکل ارزی ۵۰۰ تومان افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۴ فروردین / قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟

بازار آریا - قیمت طلای ۱۸ عیار با پنج هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۴۰ هزار تومان رسید. بازرس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: هر چند بازارها تعطیل است اما تقاضا برای ربع سکه زیاد است و باعث شده حباب ربع سکه به یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان برسد. پیش‌بینی می‌شود فردا قیمت طلا تغییر نکند.

ساير مطالب

بانک ها 37 میلیون متر زمین و ساختمان دارند

بانک ها می توانند بدهکاران بانکی را ممنوع الخروج کنند؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/25؛ قیمت طلا و ارز ریخت

بورس برای کاهش آثار منفی فروش اوراق بدهی چه برنامه‌ای دارد؟

اولین اظهارات رییس جدید بورس

احکام سنگین برای مدیران اقتصادی دولت روحانی / سیف به زندان می‌رود، خبری از روسای او در پرونده اخلال ارزی نیست!

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/24؛ دلار گران شد

پیش گویی نایب رییس اتحادیه طلا از وضعیت بازار طلا

فرش سبز بورس برای رئیس جدید

ارزانی دلار نزدیک است؟

دلیل غیرقابل پیش بینی بودن بورس ایران

چرا نمی‌شود بازار سهام را پیش‌بینی کرد؟

عرضه 1.1 میلیون تن سیمان در بورس کالا توسط 58 شرکت بورسی و غیربورسی

چرا بورس سقوط کرد؟!

ریسک خرید کدام قطعات سکه در بازار بالاست؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/22/ سکه در مسیر صعود افتاد

چه کنیم تا اطلاعات بانکی ما سرقت نشود؟

افزایش نرخ رسمی 23 ارز

روز سیاه بازار سرمایه چگونه رقم خورد؟

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تعیین شد

سقوط بورس در روز خبرسازی عجیب رئیس !

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/21؛ ریزش قیمت دلار و سکه شدت گرفت

بورس باز هم عقب نشست

چه مسیری پیش‌روی شاخص سهام است؟

شاخص بورس 38 واحد افت کرد

اولین واکنش بورس به خبر خداحافظی رئیس سازمان بورس

الگوریتم‌بازهای بورس چه کسانی هستند؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/20؛ روز ریزش قیمت ها در بازار

کدام سهامداران بیشتر ضرر کردند؟

رئیس بورس عوض می‌شود/ سهامداران ماندند و زیان انباشته‌شده!

بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

رقابت بورس با بازارهای موازی در کسب بازدهی

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/19؛ ریزش قیمت طلا و سکه در بازار

شاخص کل بورس به مدار رشد بازگشت

بورس تغییر جهت داد

تکلیف مانده سود سهام عدالت چه شد؟

تحلیل تکنیکال نماد فاسمین | 18 مهر 1400

تحلیل تکنیکال نماد پارسیان | 18 مهر 1400

نقدینگی درمحدوده خطرناک 4 تریلیون تومان، پول در دست مردم چقدر است؟

چقدر پول و سکه در دست مردم است؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/18/؛ قیمت طلا و سکه ریخت

ادامه روند نزولی در بورس

ادامه روند نزولی بورس

رشد بورس از آبان ماه

قیمت پایه 28 محصول پالایشگاه ها برای عرضه در بورس کالا

سود 128 شرکت از طریق سجام به حساب 23.7 میلیون سهامدار واریز شد

گزارش روز بازار جهانی | 17 مهر 1400

ریزش بازار بورس در واکنش به انتصاب رئیس بانک مرکزی | دیلی سیگنال

چشم انداز بازارهای مختلف از نگاه 5000 تحلیلگر و سرمایه گذار

بورس معاملات این هفته را نزولی آغاز کرد

بانک های ما به اندازه این بانک فقیران بنگلادش هم کارآیی ندارند؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/17؛ ریزش قیمت طلا و ارز آغاز شد

دلار ارزان می‌شود؟

کدام چک‌ها را نمی‌توان پیگیری کیفری کرد؟

عملیات بازارگردانی دو شرکت بورسی ادامه می یابد

سهام عدالت هم قیمت پراید می‌شود؟

کدام بانک‌ ها بیشترین تراکنش‌ را دارند؟

پذیرش شمش فولادی یک کارگاه تولیدی در بورس کالا

دوده صنعتی کربن سیمرغ در بورس کالا عرضه خواهد شد

پذیرش قیر شرکت پترو پالایش خورشید زاگرس در بورس کالا

یک گشایش جدید ارزی برای صادرکنندگان

سکه 11 میلیون و 760 هزار تومان شد

افزایش قیمت دلار

بهترین بانکهای جهان معرفی شدند

سه اتفاق مهم برای بورس در هفته آینده

ارزش سهام عدالت افزایش یافت

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/14/ سکه وارد کانال 12 میلیون تومان می‌شود؟

کشف و جمع آوری 162 مزرعه ارز دیجیتال در تهران

شکست اجاره نشین ها در ماراتن بانک ها!

بورس با چراغ سبز به کار خود پایان داد

تداوم روند صعودی معاملات بازار سهام

بورس انرژی میزبان عرضه چه محصولاتی است؟

نگذارید بورس از شما انتقام بگیرد!

دلار 27 هزار و 480 تومان است

افزایش سرمایه 160 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و مطالبات و آورده نقدی

معاملات مشکوک دو پتروشیمی، اولین رکورددار، نخستین تامین سرمایه + 11 نماد

رشد 7 هزار واحدی بورس

جدال بدهکاری بین بانک مرکزی و دولت پایان می یابد؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/12؛ مقاومت دلار برای ورود به کانال پایین‌تر

بورس سبزپوش شد

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/11؛ قیمت طلا و ارز در بازار ریخت

مالیات بر تراکنش بانکی نداریم

بورس و فرابورس نوسانی شدند

ادامه روند مثبت بورس

عرضه محصولات پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

تحلیل روزانه بازار آتی | 11 مهر 1400

تحلیل تکنیکال پولکادات | 10 مهر

تحلیل تکنیکال دوج کوین | 10 مهر

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا | 10 مهر

تحلیل تکنیکال یونی سواپ | 10 مهر

صندوق های سرمایه گذاری راهی مطمئن برای سرمایه گذاری در بورس

رشد 22 هزار واحدی بورس

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/07/10؛ دلار باز هم گران شد

طلا چقدر گران شد؟/ استراحت بورس در هفته پر حاشیه!

‏مالیات به کارتخوان‌های پرتراکنش رسید/ ارسال پیامک به 100 هزار کارت خوان برای تشکیل پرونده مالیاتی

دلار به 30 هزار تومان خواهد رسید؟

شرایط و عرضه بلوک 9.83 درصدی بیمه فرابورسی اعلام شد

برنامه عرضه 1.1 میلیون تن سیمان در بورس کالا طی امروز و فردا

تشکیل کانون سبدگردانان محور اصلی آخرین نشست هم‌اندیشی در سازمان بورس

دلیل برکناری مدیرعامل شرکت بورس تهران مشخص شد