بازار آریا

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان اصفهان که با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و صیانت از نیروی کار مهمترین کارکردهای اصلی این اداره کل است

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت، صیانت و حفاظت از نیروی کار یکی از مطالب مهم در ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه‌های استان است که از مهمترین اولویت این اداره کل است و باید با جدیت پیگیری شود.

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقاء ایمنی محیط کار و استقرار بیش از ۵۵۰ مسئول ایمنی آموزش دیده در کارگاه‌های استان منجر به صفر شدن حوادث فوتی ناشی از کار تا پایان تیر ماه سال جاری در خراسان شمالی شده است.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

بازار آریا - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

بازار آریا - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌های کشورهای آفریقایی بستر مناسبی را برای توسعه تجارت، پیش‌ روی جمهوری اسلامی ایران قرار داده است.

آزمون اعضای کمیته طبقه‌بندی مشاغل برگزار می‌شود

بازار آریا - با عنایت به تبصره بند(۴) دستورالعمل ضوابط انتخاب و وظایف کمیته‌های دائمی طبقه‌بندی مشاغل کارگاه‌های مشمول قانون کار مصوب سال ۱۳۸۹، اداره‌کل روابط کار و جبران خدمت در نظر دارد آزمون اعضای کمیته طبقه‌بندی مشاغل را در سال جاری برگزار کند.

۳۰ درصد از هدف‌گذاری اشتغال استان گیلان محقق شد

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: پیش‌بینی ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۱ توسط دستگاه‌های اجرایی استان ۳۰ هزار و ۹۰۴ نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۴۶۵ نفر محقق شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد: تعهد اشتغال هزار نفری بنیاد علوی در استان بوشهر

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مشترک ایجاد اشتغال هزار نفری بنیاد علوی در استان بوشهر خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

بازار آریا - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال در خراسان شمالی آغاز به کار کرد

بازار آریا - هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال برای اولین بار در کشور و با طراحی و ایده پردازی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور متفکران و صاحب نظران حوزه کسب و کار و کارآفرینی استان اعم از بخش دولتی و غیر دولتی به عنوان عضو هیات و بهره گیری از گروه بیشماری از محققان و ایده پردازان فعال وعلاقه مند در این اداره کل تشکیل شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

بازار آریا - ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، همزمان با گرامیداشت هفته کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، با حضور محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

بازار آریا - توجه به نقش تأثیرگذار شرکت های تعاونی مرزنشینان در کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال، تامین کالاهای اساسی و تثبیت جمعیت در مرزها، اهمیت توجه به مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود این تعاونی‌ها را دوچندان می‌کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

بازار آریا - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

بازار آریا - تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با هدف استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در احیای جوامع روستایی امضا شد.

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

بازار آریا - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: به رغم وجود ابزارهای قانونی نظیر ضمانت اجرایی، معرفی به دستگاه قضایی و... اولویت ما فرهنگ سازی و آموزش در حوزه ایمنی است.

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر ۳ قوه

بازار آریا - ​رئیس قوه قضائیه گفت: با همفکری مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به تثبیت و گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید در کشور آمادگی کامل وجود دارد. ​

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

بازار آریا - در راستای تحقق شعار سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" تفاهم نامه همکاری های مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان کردستان امضا شد.

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

بازار آریا - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

بازار آریا - نشست کمیته فنی تسهیلات پایدار روستایی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل کار کردستان برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در افتتاحیه مسابقات والیبال دسته اول کارگران کشور گفت: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: نقش کارآفرینان در ایجاد اشتغال پایدار دارای اهمیت است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: نقش کارآفرینان در ایجاد اشتغال پایدار در شرایطی که دشمن تمام توانش را برای ضربه زدن به نظام به کار برده است، پررنگ‌تر و دارای اهمیت بیشتری است.

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

بازار آریا - نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان ، اعضاء هیئت اندیشه ورز سازمان ، مربیان صالحین بسیج کارگری ،فرماندهان پایگاه و نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی برگزار شد.

فعالیت کاریابی‌ها در آذربایجان غربی رصد می شود

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: کارشناسان اشتغال ستاد و ادارات تابعه شهرستانی به دقت فعالیت کاریابی ها را نظارت و رصد می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح ضربتی بررسی مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا اجرایی شد

بازار آریا - مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان از اجرای طرح بررسی و رفع مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا از محل تبصره ۱۸ امروز در کل شهرستانهای استان خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان از اصلی‌ترین راههای پیشگیری از وقوع جرم است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در بازدید از مجموعه های ورزشی کارگران شهرستان بجنورد با همراهی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان به ویژه با ورزش و تحرکات بدنی از اصلی ترین راههای پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه بوده و می تواند تصمیمات و فعالیت ها را در قبال دیگران بویژه خانواده ها تحت تأثیر قرار دهد.

رشد ۲۸۵ درصدی مشارکت تعاونی های سیستان و بلوچستان در جشنواره تعاونی های برتر

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مشارکت اتحادیه و تعاونی‌های استان در جشنواره تعاونی‌های برتر امسال به نسبت سال قبل، ۲۸۵ درصد با افزایش روبرو بوده است.

برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود/ زمینه‌های ایجاد اتاق تعاون در روسیه فراهم شد

بازار آریا - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سفر هیات ایرانی به کازان روسیه با تأکید بر توسعه تعاملات تجاری و اقتصادی بین‌المللی گفت: برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود.

دکتر زاهدی وفا از زیرمجموعه‌های مختلف وزارت کار در استان کردستان بازدید کرد

بازار آریا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان کردستان از زیرمجموعه‌های مختلف این وزارتخانه در استان کردستان از جمله پروژه نیمه‌تمام مجموعه ورزشی کارگران سنندج و مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهید ورمقانی بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی: بانوان نقش مهمی در رشد و پیشرفت جامعه دارند

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان جنوبی در نخستین کمیته امور زنان و خانواده دستگاه های تابعه به نقش بانوان در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بانوان می توانند با استفاده از توانمندی های خود نقش مهمی را در رشد و پیشرفت جامعه داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با امام جمعه روانسر گفت: ایجاد اشتغال تنها وظیفه یک دستگاه خاص نیست، همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند و باید برای تحقق اشتغال های پیش بینی شده، تلاش کنند.

تخصیص ۱۰۳ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی به استان کرمانشاه

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در چهارمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر گفت: ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمانشاه برای سال ۱۴۰۱ اختصاص داده شد.

۱۱۹۱ درخواست بازنشستگی پیش از موعد در سه ماهه اول سال در استان یزد بررسی شد

بازار آریا - رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال جاری تاکنون ۱۷ کمیته سخت و زیان آور تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۴۲ درصد رشد داشته است.

ساير مطالب

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

اختصاص 104میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان چهارمحال و بختیاری

چرا مطالعات 600 صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

محرم در «طهران»

رویکرد راهبردی به حوزه هنری کیش/ هنر را باید به هنرمندان سپرد

راه شهدا با خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه پیدا می‌کند

عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد + تصویر حکم

جایگاه ویژه شرکت های دانش بنیان در پیشبرد اهداف سازمان منطقه آزاد

ارسال کمک های مردمی جزیره کیش به مناطق زلزله زده استان هرمزگان

بهره برداری از طرح گردشگری تجاری میکامال تا شهریور سال جاری

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی 2022 قطر

منطقه آزاد کیش پیشرو در توسعه ورزش های آبی، دریایی و ساحلی

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

ایجاد برنامه های راهبردی و مناسب در جهت جذب گردشگران کیش

کیش باید پرچمدار توسعه یافتگی جزایر ایرانی باشد

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

سواحل کیش جزء امن ترین سواحل کشور است

استقبال شهروندان منطقه 10 از رزمایش اهدای خون

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

افزایش برنامه‌های فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج‌فارس

تمهیدات شهرداری منطقه 11 برای تاسوعا و عاشورای حسینی

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

تشییع شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم

مراسم یادبود ارشا اقدسی

تشییع پیکر شهدای مدافع حرم

قدردانی کارگروه مطالبات ایثارگران از وزیر نفت

مهار نشت نفت و ایمن‌سازی یک حلقه چاه در مناطق نفت‌خیز جنوب

بی‌توجهی به موضوع اقتصاد شهر در طراحی سرانه‌های شهری

میانبر تولید نفت از مسیر چاه‌های کم‌بازده می‌گذرد

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه 19

ملاحظات پدافند غیرعامل در ساخت‌وسازها رعایت شود

کاهش زمان صدور پروانه در منطقه 5 از 115 روز به 56 روز

برگزاری همایش بزرگ دوچرخه‌سواری خانوادگی در منطقه 15

تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

بازگشت 90درصد پل‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

آمادگی سازمان مدیریت بحران برای مقابله با مخاطرات سیل در پایتخت

کارت ضابطین ویژه قضایی پرسنل انتظامی یگان حفاظت شهرداری پایتخت اهدا شد

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

فعالیت 8 ماهه منطقه را به تصویر کشیدیم

تصاویر دیده نشده از سیل امامزاده داود(ع)

زندگی حسینی یعنی عزت‌طلبی

ایران به همکاری سازنده با اوپک ادامه خواهد داد

سی‌ویکمین نشست اوپک پلاس دقایقی پیش آغاز شد

بارش باران رکورد تماس با سامانه 137 پلاس را شکاند/ثبت بیش از 13 هزار تماس در روز شنبه

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

آزمون اعضای کمیته طبقه‌بندی مشاغل برگزار می‌شود

تجمع هیئات مذهبی بانوان و مراسم شیرخوارگان حسینی در منطقه 17

شرکت گاز و پارک علم و فناوری گیلان تفاهم‌نامه امضا کردند

نجات جان یک رأس آهو به همت کارکنان شرکت نفت فلات قاره منطقه لاوان

ورزش راهی برای رسیدن به کمال انسانی است

آغاز اجرای پروژه مناسب‌سازی معابر منتهی به منازل معلولین و جانبازان در پایتخت

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

برگزاری سوگواره عاشورایی در سرای محلات منطقه2

مشکل تامین مطمئن منابع مالی، موضوع مشترک سازمان‌ها و شرکت‌های قطار شهری در کشور

تکیه‌های قدیمی شهر جان‌گرفت

اممضای تفاهم‌نامه ساخت 9 هزار واحد مسکونی جدید در تهران/مقدمات ساخت 50 هزار واحد مسکونی فراهم شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: محرومیت زدایی در گیلان با همراهی بنیاد علوی شتاب خواهد گرفت

نتایج اولین جشنواره فیلم کوتاه جبین استان مرکزی اعلام شد

رونق زندگی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

فراهم شدن تجهیزات کارگاهی دو ایستگاه از خط 10 مترو

استقرار پایگاه سیار واکسیناسیون شرکت شهر سالم در ساختمان شورای شهر

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

ساخت پتروپالایشگاه راه برون‌رفت از خام‌فروشی است

اگر هر دستگاهی بنا بر سهم خود در پایتخت ایفای نقش کند، تهران بدون نیاز به بودجه دولتی اداره می‌شود

انتقاد سازنده عنصر اصلی رشد جامعه است

آسیب شناسی طرح های اجرایی در سطح جزیره کیش عملیاتی می شود

افتتاح اولین مرکز کارآفرینی اجتماعی کلان‌شهر تهران/افتتاح 7 مرکز تا پایان سال

برگزاری نخستین نشست رابطان خبری مدیریت بحران تهران

تلاطم اوپک‌پلاس در مسیر کاهش عرضه 9.7 میلیون بشکه‌ای/ از نفت منفی تا نفت بیش از 100 دلاری

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

بزرگ‌ترین پروژه پارکینگ عمومی سرپوشیده کشور با حمایت سازمان نوسازی تکمیل می‌شود

اجرای عملیات ریل‌برداری و شاسی‌گذاری حریم راه‌آهن تهران-اهواز

جانمایی سه هزار واحد مسکونی برای آتش نشانان پایتخت/از تجهیزات به‌روز در هفته های آینده رونمایی خواهد شد

برپایی هیئت نوجوانان حسینی در منطقه 15

نه اتوبوس اختصاصی بانوان داریم، نه اتوبوس اختصاصی آقایان

انتخاب بازرس اصلی شرکت اتوبوسرانی و ناظر سازمان تاکسیرانی

اجرای "پویش آیینی زندگی حسینی" همزمان با ماه‌های محرم و صفر در منطقه 21

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

مهم‌ترین فعالیت شرکت پایانه‌های نفتی ایران تبیین شد

تهیه طرح جامع گردشگری قلعه گبری و احداث موزه شهدای دانش آموز در منطقه 20

برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی غواصی کشور در کیش

برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی غواصی کشور در کیش

از علت حاشیه‌سازی برای حرکت جهادی شهردار تهران در سیل اخیر تا تاکید بر جدایی اداره ایثارگران از رفاه

چرا شما رو خواب نبرد؟

الزام کاهش زمان پاسخگویی به شهروندان در کمیته نما

«مروارید مکران»، گامی 300 هزار بشکه‌ای برای افزایش ظرفیت پالایشی ایران

پروژه لرزه‌نگاری 3 بعدی میدان‌های تنگ بیجار و دلاوران تکمیل شد

میزان بودجه اختصاص یافته به اربعین هنوز مشخص نشده است

امدادرسانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به مناطق سیل زده یزد

دیدار آیت‌الله اراکی با شهردار تهران

پشت میز ننشستیم

سهامداران پتروپالایشگاه شهیدسلیمانی کدام هلدینگ‌ها و بانک‌ها هستند؟

اسپانیا می‌تواند قطب گازی اروپا شود

عضویت روسیه در اوپک‌پلاس برای موفقیت توافق حیاتی است

بهینه‌سازی و ارتقای یک دستگاه کامیون چاه‌پیمایی