بازار آریا

آخرين مطالب

بورس و بانک

صفر تا صد وعده ساماندهی رمزارز‌ها در مناطق آزاد

بازار آریا - مناطق آزاد بیشتر در کنار نیروگاه‌ها و منابع آبی هستند. همچنین پتانسیل برای تبادلات رمز ارز‌ها و استخراج آن‌ها دارند. در نتیجه مزارع استخراج رمز ارز از سطح شهر‌ها به مناطق آزاد منتقل می‌شوند.

تحلیل روزانه بازار آتی | ۴ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - اتفاقات مهم زعفران نگین تحلیل تکنیکال SAFDY۰۰ سطح ۴۱۰۰۰ تومان مقاومت سنگین سطح ۳۹۷۰۰ حمایت مهم قیمت تمایل به اصلاح دارد در صورت شکست سطح حمایتی تا نزدیکی کف کانال نزول خواهد داشت

تحلیل تکنیکال نماد پارس | ۴ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال پارس جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید سهم در نقطه حمایتی مهم ۱۹۲۰۰ تومان قرار دارد.

تحلیل تکنیکال نماد شکبیر | ۴ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال نماد شکبیر جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید سهم در روند میان مدت خود در یک کانال صعودی در حال نوسان است که در داخل این کانال، یک کانال صعودی دیگر نیز قرار دارد. اولین حمایت پیش روی سهم حوالی خط میانی کانال صعودی (خط چین) است و اولین مقاومت پیش روی سهم، حوالی بیضی قرمز رنگ می باشد.

تحلیل تکنیکال نماد خگستر | ۴ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال خگستر جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید سهم درون یک کانال خنثی در حال نوسان است. اکنون به محدوده مقاومتی خود نزدیک شده است، اولین حمایت پیش روی سهم، محدوده کف کانال خنثی (باکس سبز رنگ) و اولین مقاومت پیش روی سهم، محدوده سقف کانال خنثی (باکس قرمز رنگ) می باشد.

واچ لیست بورسی | هفته دوم آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - شاخص کل در هفته ای که گذشت بیش از ۱ درصد افت داشت و همچنان بدون روند و خنثی دنبال می شود. ارزش معاملات هم هنوز نتوانسته است، بالای ۴ هزار میلیارد تومان تثبیت شود و تا زمانی که شاهد افزایش ارزش معالات نباشیم، نمی توان به رشدهای بازار چندان دلخوش کرد.

تحلیل تکنیکال انجین کوین (ENJ) | ۳ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - نمودار تحلیل تکنیکال enjin coin (روزانه) انجین کوین پس از شناسایی خط میانه کانال باند مدت خود به عنوان ناحیه حمایتی، به سمت سقف کانال حرکت کرده است و با پشت سر گذاشتن مقاومت ۳.۵ دلار سقف تاریخی جدیدی را ایجاد نموده است. با توجه به تثبیت قیمت در بالای این محدوده می توان انتظار عبور از سقف کانال و نوسان در کانال قیمتی جدید را داشت.

بورس در انتظار رفع سه ابهام

بازار آریا - ایرنا / یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه بازار سرمایه از لحاظ بنیادی و نیز عوامل اثرگذار بر روند معاملاتی در ...

سازمان بورس از دولت طلبکار شد

بازار آریا - باشگاه خبرنگاران / رئیس سازمان بورس اعلام کرد: سازمان بورس به عنوان یک نهاد غیر دولتی از دولت پاسخی مناسب در خصوص صندوق ...

تحلیل تکنیکال نماد کلر | ۳ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال کلر جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید در کانال صعودی قرار دارد و بعد از برخورد به کف کانال در محدوده ۱۰ هزار تومان با افزایش تقاضا رو به رو شده است. مقاومت مهم سهم نیز در نزدیکی ۱۴ هزار تومان قرار دارد.

تحلیل تکنیکال نماد فرآور | ۳ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال فرآور جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید در یک کانال صعودی قرار دارد و بعد از واکنش به کف کانال در محدوده ۲۴۰۰ تومان، هم اکنون به محدوده خط میانی کانال در حوالی ۳۲۰۰ تومان رسیده است و باید ببینیم می تواند از این مقاومت عبور کند یا خیر.

تحلیل تکنیکال نماد شجم | ۳ آذر ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال شجم جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید سهم درگیر ناحیه مقاومتی خود است. (باکس قرمز رنگ) در صورتی که نتواند از محدوده مذکور عبور نماید، اولین حمایت حوالی باکس زرد رنگ در کف کانال خنثی می باشد.

پربازده ترین صندوق سرمایه گذاری در آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - به گزارش سیگنال، در آبان ماه ۱۴۰۰ صندوق های زمرد آگاه ۷.۷۳% ، مشترک نیکی گستران ۴% ، اندوخته آمیتیس ۴.۵% و طلای سرخ نو ویرا ۵.۵% به عنوان برترین صندوق های یک ماه گذشته از نظر بازدهی انتخاب شدند.

افزایش قیمت مس در بورس فلزات لندن

بازار آریا - روز گذشته، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۱۰ دلار افزایش یافت و به ۹ هزار و ۷۳۰ دلار رسید.

پیشنهاد پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی قرض‌الحسنه به سهامداران متضرر

بازار آریا - نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی با بازپرداخت سه تا پنج ساله به سهامداران خرد در قبال قرار گرفتن سهام به عنوان وثیقه خبر داد.

ارزیابی سرمایه گذاری ۶ تا ۲۴ ماهه در بورس + نقش سه عامل در ارزندگی سهام

بازار آریا - کارشناس بازار سرمایه با اشاره به مهم‌ترین عامل موثر‌‌‌ در شرایط فعلی بورس و ارزیابی سرمایه گذاری ۶ تا ۲۴ ماهه گفت: نرخ های جهانی، دلار و P/E‌‌‌ نشان از ارزندگی سهام دارند.

ورود قیمت‌گذاری دستوری به بازار پول و کالا ممنوع

بازار آریا - مداخله دولت در تعیین قیمت‌ها در هر بازاری به برهم خوردن تعادل عمومی بازار و آشفته کردن اقتصاد می‌انجامد. از این‌روی لازم است از هرگونه قیمت‎‌گذاری در بازارهای پولی و کالایی پرهیز شود.

یک هفته با بورس کالا

بازار آریا - در هفته گذشته شاهد رویدادها و اظهارنظرهای مختلفی در حوزه بورس کالای ایران بودیم که البته همه نگاه ها به اجرای طرح ویژه وزارت صمت در بورس کالا معطوف بود به طوریکه مهم ترین عناوین اخبار در هفته گذشته به "وزارت صمت گام نخست مدیریت هوشمند بازار را محکم برداشت"، "حذف مانعی بزرگ از سر راه جهش تولید"، "الگوی جدید مدیریت بازار صنایع معدنی از مسیر بورس"، "تولید بدون دغدغه صنایع پایین دست با طرح وزارت صمت"، "استقبال تولیدکنندگان از قرارداد کشف پریمیوم" و "ورود سیمان به بورس، آغازگر حذف قیمت‌گذاری دستوری" اختصاص داشت.

پالادیوم در اوج قیمتی ۱۰ هفته گذشته

بازار آریا - معاملات آتی پالادیوم در هفته سوم نوامبر بالای ۲۱۵۰ دلار در هر اونس تروی معامله شد که بالاترین رقم در نزدیک به ۱۰ هفته اخیر بود زیرا سرمایه گذاران فلزات گرانبها را به عنوان نوعی بیمه در برابر افزایش تورم خریداری کردند. قیمت پالادیوم در اوایل ماه مه به رکورد ۲۹۸۴ دلار رسید، اما از آن زمان تا کنون بیش از ۲۵ درصد کاهش یافته است که دلیل آن کاهش تقاضا از سوی خودروسازان است که حدود ۸۰ درصد از کل تقاضای پالادیوم را تشکیل می دهد، به دلیل کمبود تراشه خودروسازان با محدودیت در تولید مواجه شده اند و این امر روی تقاضای جهانی پالادیو نیز تاثیر گذاشته است.

بررسی دلایل افت نفت و طلا و قوی شدن دلار در اخبار بازار جهانی

بازار آریا - طلا بخاطر شاخص قوی دلار اصلاح کرد طلا روز چهارشنبه پس از اینکه در جلسه قبل نزدیک به ۱۸۸۰ دلار بود، نزدیک به ۱۸۵۰ دلار در هر اونس معامله شد، زیرا فروش خرده فروشی ایالات متحده قوی تر از حد انتظار بود که دلار را بالاتر برد و شرط بندی ها را برای تشدید سیاست های قبلی انقباضی افزایش داد. طلا در دو هفته گذشته در بحبوحه نگرانی سرمایه گذاران از افزایش تورم و امتناع بانک مرکزی از نشان دادن لحن جنگ طلبانه افزایش یافته است. در همین حال، آخرین داده های اقتصادی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه تورم به طور گسترده‌تری در اقتصاد پیش می‌رود را تأیید کرد و انتظارات فدرال رزرو برای ارائه دستورالعمل‌های خود در مورد افزایش نرخ بهره را تقویت کرد.

وضعیت عرضه و تقاضای بازار آلومینیوم و سنگ آهن در گزارش جامع کامودیتی ها

بازار آریا - نفت قیمت نفت روز چهارشنبه پس از کاهش بیش از حد انتظار ذخایر بنزین در ایالات متحده در هفته گذشته، کاهش یافت که می تواند فشار بر دولت بایدن را برای آزادسازی نفت از ذخایر اضطراری برای محدود کردن افزایش قیمت بنزین افزایش دهد. قیمت آتی نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) با ۷۶ سنت معادل ۰.۹ درصد کاهش به ۸۰ دلار در هر بشکه رسید که کاهش ۱۲ سنت از روز سه شنبه را افزایش داد. بهای معاملات آتی نفت برنت نیز با ۷۲ سنت معادل ۰.۹ درصد کاهش به ۸۲.۷۱ دلار رسید و ۳۸ سنت افزایش نسبت به روز سه شنبه را از بین برد. جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، در حال بررسی آزادسازی نفت از ذخایر استراتژیک نفت برای کاهش قیمت بنزین است که این هفته در پمپ‌های کالیفرنیا به رکورد بالایی رسید. آنچه مورد نیاز است افزایش عرضه از سوی تولیدکنندگان شیل ایالات متحده یا سازمان اوپک است. به گفته منابع بازار، ذخایر بنزین در هفته منتهی به ۱۲ نوامبر ۲.۸ میلیون بشکه کاهش داشته است. این کاهش بسیار بیشتر از کاهش ۶۰۰،۰۰۰ بشکه ای بود که تحلیلگران انتظار داشتند. ذخایر نفت خام ۶۵۵ هزار بشکه افزایش داشته که این مقدار کمتر از انتظار تحلیلگران برای تولید ۱.۴ میلیون بشکه بوده است.

تحلیل روزانه بازار آتی | ۲۷ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - اتفاقات مهم زعفران نگین تحلیل تکنیکال SAFDY۰۰ قیمت مقاومت مهمی را شکست مقاومت مهم بعدی قیمت محدوده ۳۸۵۰۰ تومان است اتفاقات مهم نقره قیمت نقره جهانی: ۲۵.۰۷۶ اتفاقات مهم طلا لوتوس قیمت نقدی سکه: ۱۲.۵۵۴.۰۰۰ قیمت دلار آزاد ۲۷۹۰۰ قیمت طلای جهانی: ۱۸۶۱ برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بورس کالا به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید. برچسب‌ها آتی زعفران آتی نقره آتی صندوق طلا اشتراک گذاری دیدگاه شما لغو نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل تکنیکال نطرین | آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - نمودار قیمتی نماد بورسی نطرین برای مشاهده کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید قیمت خط روند نزولی و مقاومت مهمی را شکسته است.

تحلیل تکنیکال نماد سلار | آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - برای مشاهده تصویر با کیفیت بهتر اینجا کلیک کنید سهم مدتی است در یک روند خنثی در حال نوسان است. اولین مقاومت پیش روی سهم ناحیه بین ۳۱۵۲۰ تا ۳۳۴۰۰ ریال است و در صورتی که به این مقاومت واکنش نشان دهد، اولین حمایت پیش رو حوالی ۲۴۸۹۴ ریال است. ( باکس سبز رنگ )

تحلیل تکنیکال پاکشو | آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - نمودار قیمت نماد بورسی پاکشو جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

چند سیگنال مهم برای بورس امروز

بازار آریا - تجارت نیوز /بورس این روزها تحت تاثیر اخبار ضدونقیض پر افت‌وخیز است. بورس متاثر از تصمیمات ضدونقیض و شبانه دولتی این ...

معامله ۱۹۲ هزار تن نفتا در بورس انرژی

بازار آریا - در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران دیروز سه شنبه ۲۵ آبان‌ماه، ۱۹۲ هزار تن نفتای کامل، سبک و میانی معامله شد که در مجموع ارزشی معادل ۳۷ هزار و ۳۵۶ میلیارد ریال را رقم زده است.

تحلیل تکنیکال وبملت | آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - نمودار قیمتی نماد بورسی وبملت برای مشاهده کیفیت بهتر اینجا کلیک کنید با از دست رفتن حمایت ۳۴۰ تومان، این نماد با فشار فروش مواجه شده است و امروز هم با صف فروش بازار را به پایان رساند. حمایت مهم سهم در حوالی ۲۹۰ تومان قرار دارد.

تحلیل روزانه بازار آتی | ۲۵ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - اتفاقات مهم زعفران نگین تحلیل تکنیکال SAFDY۰۰ قیمت بالای سطح مقاومت تثبیت نداد حمایت مهم قیمت سطح ۳۲۸۰۰ تومان است اتفاقات مهم نقره قیمت نقره جهانی: ۲۵.۱۹۲ اتفاقات مهم طلا لوتوس قیمت نقدی سکه: ۱۲.۵۲۵.۰۰۰ قیمت طلای جهانی: ۱۸۶۳ قیمت دلار آزاد ۲۸۱۹۵ برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بورس کالا به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید. برچسب‌ها آتی زعفران آتی نقره آتی صندوق طلا اشتراک گذاری دیدگاه شما لغو نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل تکنیکال پرداخت | آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - برای مشاهده عکس با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید در یک کانال نزولی بیش از ۷۰ درصد از سقف خود ریزش داشته است. حمایت سهم در محدوده ۱۲۰۰ تومان قرار دارد.

تحلیل تکنیکال فخوز | آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - نمودار قیمتی نماد بورسی فخوز برای مشاهده کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید در یک کانال صعودی قرار دارد و بعد از برخورد به سقف کانال در محدوده ۸۴۰ تومان دچار اصلاح شده است. مهمترین حمایت سهم در نزدیکی ۶۴۰ تومان و کف کانال قرار دارد.

تقویت دلار و فشار روی کامودیتی ها؛ تحلیل شاخص دلار| آبان ماه ۱۴۰۰

بازار آریا - روز چهارشنبه هفته گذشته با انتشار داده تورمی CPI در آمریکا و گزارش تورم بیش از پیش بینی ها شاهد تقویت شاخص دلار بودیم که این امر موجب فشار روی قیمت کامودیتی ها گردید. این آمار باعث شد انتظارات افزایش نرخ بهره در میان سرمایه گذاران وال استریت افزایش یابد و میزان تقاضا برای دلار آمریکا بالا رود.

تحلیل تکنیکال نماد مداران | ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال مداران جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید سهم با رسیدن به محدوده کف کانال نزولی خود، با تقاضا مواجه شده است. در صورتی که این تقاضا ادامه دار باشد اولین مقاومت پیش روی سهم را میتوان خط میانی کانال در نظر گرفت و در صورت ادامه دار بودن تقاضا، مقاومت بعدی حوالی سقف کانال نزولی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال نماد سفانو | ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال سفانو جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید بعد از واکنش به محدوده حمایتی ۲۲۰۰ تومان، این نماد با اقبال مواجه شد و امروز هم به صف خرید رسید. مقاومت سهم در حوالی ۳ هزار تومان قرار دارد.

تحلیل تکنیکال نماد کروی | ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال کروی جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید پس از شکست خط روند نزولی قرمز رنگ، توانست تا ۳۲۰۰ تومان رشد کند و سپس دچار اصلاح شد. این نماد هم اکنون در نزدیکی حمایت ۲۲۰۰ تومان و خط روند صعودی آبی رنگ قرار دارد.

تحلیل تکنیکال نماد فنورد | ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازار آریا - تحلیل تکنیکال فنورد جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید بین دو محدوده ۱۸ هزار تومان و ۲۳ هزار تومان در حالت رینج و نوسانی قرار گرفته است. برای ادامه روند صعودی باید از مقاومت ۲۳ هزار تومان عبور کند.

ساير مطالب

چالشی جدی در بازار بورس!

نقش معادن کوچک‌مقیاس در توسعه کشور

واردات خودرو در دوراهی

تورم به کجا می‌رود؟ | تداوم کاهش قدرت خرید خانوار

سرنوشت تجارت ایران با اعراب چه می‌شود؟

سوالات بی‌پاسخ مسکن میلیونی

بازار مسکن این جهش سنگین را تجربه کرد

تورم همچنان صعودی است؟

سهم هر ایرانی از یارانه انرژی چقدر است؟

وابستگی شدید به گاز، پاشنه آشیل تولید برق در ایران

تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها رسمی شد

بیت کوین از نفس افتاد

رشد عجیب اقتصادی همسایه های شمالی ایران

ضربه تورم به بازار مسکن

توافقات هسته‌ ای در بلند مدت منجر به رشد ذاتی بورس می‌ شود؟

رکوردشکنی تجهیز پول غیرتورمی

ضرورت مدیریت یکپارچه آب در وزارت جهاد کشاورزی و نیرو دولت سیزدهم

روابط گازی ایران ترکمنستان احیاء می شود؟

تغییر رفتار اقتصادی ایرانیان با چاشنی کرونا

یک خبر بازار خودرو را بهم ریخت / واردات خودرو آزاد می‌شود؟

لغو روادید ایران و عراق چه سودی عاید ما می‌کند؟

وال‌استریت‌ژورنال: ایران و آژانس توافق کردند

خانه سازی یک میلیونی، می‌تواند قیمت مسکن را بالاتر از الان ببرد؟

وقوع اتفاقات عجیب در بازار خودرو / از حراج محصولات تا آزادسازی واردات

سرمایه‌گذاری در بورس؛ ابزارهایی که به تازه‌واردان کمک می‌کنند

هشدار وزیر خارجه آمریکا در مورد برجام

آیا سفر ارزان می‌شود؟

زیان‌ انباشته ایران خودرو و سایپا در سه سال 700 درصد بیشتر شد / راهکارها

بانک‌ مرکزی؛ ثبات‌ساز یا قلک دولت؟

حمل و نقل گران شد

مسکن‌سازی گران در راه است؟

فاصله ثروتمند و فقیر بیشتر شد

قیمت مسکن به کف رسیده است؟

دولت جدید، بودجه را اصلاح می‌کند؟ / تله بودجه روحانی پیش پای رئیسی

افزایش قیمت بلیت هواپیما به کجا رسید؟

خیز چین به سوی ثروت معدنی افغانستان

ثروتمندان در ایران چگونه پول در می آورند؟/ از درآمد ماهیانه 70میلیونی پولدارهای شهری تا دستمزد 500هزار تومانی محرومان روستایی!

پیش‌بینی یک کارشناس از قیمت مسکن در ماه‌های آینده

واردات غیرقانونی پارچه رومبلی علیرغم خودکفایی کشور

دو سناریو درباره چشم‌انداز آینده بورس و نرخ دلار + پیش بینی تورم 70 درصدی

تحلیلی از وضعیت اقتصاد و بورس / راهکار شفافیت شرکت ها و اقدام دولت

احتمال 225 هزار دلاری شدن بیتکوین!

علت گرانی هویج چیست؟

وضعیت کشتی حامل گازوئیل ایران در راه لبنان

سقوط آزاد سفرهای هوایی در تعطیلات؛ حجم پروازها چقدر کاهش یافت؟

بحران ارزی در انتظار افغانستان است؟

تاخت و تاز گرانی در بازار خودرو

چه ماموریتی بر دوش وزیر اقتصاد آینده است؟

واکنش بازار ارز به سقوط پایتخت افغانستان

افزایش قیمت مسکن و بهبود بازار سهام

ایستاده بر لبه ابرتورم

ملک در ترکیه بخریم؟

بازگشت نفت ایران به بازارهای جهانی

سوءاستفاده به بهانه تحریم یا هزینه هنگفت قانونی؟

رفع گره معاملاتی؛ مُسکنی برای مشکل ریشه‌ای بورس

گزارش واشنگتن پست از طرح جنجالی مجلس

روحانی چگونه دارایی مردم در بورس را متلاشی کرد؟

توافق ایران و عربستان نزدیک است؟

کدامیک از بانک‌ها بیشتر وام دادند؟

رئیسی اقتصاد را چطور نجات می‌دهد؟

سکه چه واکنشی به تحلیف رئیس‌جمهور نشان می‌دهد؟

ایرانی‌ها چند خانه جدید در ترکیه خریدند؟

لوازم‌ یدکی تقلبی از کجا می‌آید؟

آمار‌های نجومی از مصرف انرژی و یارانه پنهان

تغییر درآمدها در بودجه 1401

تهدید و فرصت آزادسازی منابع ارزی ایران/ اشتباهات تاریخی دولتهای قبل

پیش بینی جدید صندوق بین المللی پول از وضعیت اقتصاد ایران

صادرات نفت با رمز ارز ممکن است؟

چه کسی آلت دست بیگانگان است: کیمیا یا مسئولان همیشه طلبکار؟!

از سلطان شکر و سکه به سلطان سیمان رسیدیم؟

خوزستان، حرمِ شهیدان است، حرمت نگهداریم!

آیا ایران به زودی ونزوئلا می‌شود؟

مشکل آب در سرزمین نفت؛ چه شد که خوزستان به این روز افتاد؟

حال رمز ارزها خوب نیست/ ثبت ضعیف ترین عملکرد ماهانه در سه سال اخیر

آقایان! خوزستان تشنه توجه است، نه قوه قهریه

مجلس‌‌ به‌ دنبال خروج از مذاکرات وین؟

در بازار آتی زعفران، نقره و واحدهای صندوق طلا چه گذشت؟

جایگاه پنجم ایران در تولید بیت کوین در جهان

تاوان دخالت در بازار اجاره

دلایل اصلی نابسامانی در حوزه گندم در کشور

کمبود ریال در بازار ارز

معمای پیش خور کردن ارز 4200 در نیمه نخست سال

افسانه دردسرساز برای دولت جدید؛ ضامن کارنامه موفق چیست؟

معافیت مالیات طلا چه تاثیری در قیمت‌ها دارد؟

حذف مالیات طلا چه تاثیری بر قیمت‌ها در بازار می‌گذارد؟

«قطعی برق» چه چیزی را هشدار می‌دهد؟

اکسیوس: مذاکرات وین منتظر پاسخ ایرانی‌هاست

منتظر افزایش قیمت نفت باشیم؟

چه کسی بازار کارِ ایران را کساد کرد؟

روایتی از روزگار سیاه دامداران

رئیسی، نیکسونِ ایران می‌شود؟

توافق با آژانس؛ اهرم فشار یا چالش مذاکرات؟

ساز مخالف مسکن در خردادماه

اخراج اجاره‌نشین‌ها از شهر‌ها کلید خورد!

تحلیل روابط ایران با روسیه و چین در دوره رئیسی

چهار اولویت تیم اقتصادی رئیسی

حرکت لاک‌پشتی پول‌های پارک شده در بورس

اگر مذاکرات وین شکست بخورد...

لزوم کنترل نوسان دلار از دریچه مسکن

جهش تورم در خردادماه | کدام خانوارها متضرر شدند؟