بازار آریا

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

بازار آریا - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

بازار آریا - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

بازار آریا - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

بازار آریا - تهران- ایرنا- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

بازار آریا - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

بازار آریا - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

بازار آریا - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

بازار آریا - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

بازار آریا - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

بازار آریا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

بازار آریا - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

بازار آریا - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

بازار آریا - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

بازار آریا - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

بازار آریا - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

بازار آریا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

بازار آریا - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

سهم ۹۵ درصدی صنایع اصفهان در انتشار ذرات معلق PM۲.۵

بازار آریا - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مطالعات سیاهه انتشار آلودگی هوای اصفهان، گفت: نتایج این مطالعات نشان می دهد که منابع ثابت (صنایع و کارخانه ها) ۹۵ درصد و منابع متحرک ( انواع وسایل نقلیه) پنج درصد در آلودگی هوای این کلانشهر سهم دارند.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

بازار آریا - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

بازار آریا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

بازار آریا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

لاشه ۴۰۱ پرنده از تالاب میقان اراک جمع آوری شد

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: ۴۰۱ لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تلف شده‌اند، از جمعه هفته گذشته و به دنبال شیوع این بیماری تاکنون، از تالاب میقان اراک جمع آوری شد.

کاشت ۱۳۰ اصله نهال در حاشیه تالاب بین المللی زریوار

بازار آریا - به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج با همکاری بسیج ادارات سپاه مریوان و اداره حفاظت محیط زیست مریوان ۱۳۰ اصله نهال در حاشیه تالاب بین المللی زریوار کاشته شد.

لایحه تشدید جرائم زیست محیطی در پیچ و خم مجلس/ تورهای گردشگری باید از محیط زیست مجوز بگیرند/رصد ۲۷۴ تخلف در فضای مجازی/معرفی ۱۱۰ نفر از مجرمین محیط زیست در فضای مجازی به مراجع قضایی

بازار آریا - رئیس مرکز سایبری یگان حفاظت محیط زیست گفت:حوزه وظایف این مرکز مقابله با حیوان آزاری، خرید و فروش گونه های جانوری، رسیدگی به تخلفات و اخبار شهروندان، تخلفات حوزه شکار از جمله مهم ترین مواردی هستند که به آن ها رسیدگی می شود که در هشت ماه نخست امسال در این رابطه ۲۷۴ پرونده تشکیل شده است.

قرق اختصاصی ۱.۸ درصد خاک استان یزد

بازار آریا - پمدیر کل محیط زیست استان یزد گفت: ۱.۸ درصد خاک استان یزد توسط بخش خصوصی در قالب قرق های اختصاصی با نظارت محیط زیست مورد حفاظت قرار گرفته است.

افزایش ضریب حفاظتی تنوع زیستی در قزوین

بازار آریا - مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: اداره کل محیط زیست استان قزوین در راستای افزایش ضریب حفاظتی گونه‌های حیات وحش به ساماندهی تیم‌های بازرسی و نظارتی در مناطق مختلف اقدام کرده است.

۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم برخط کنترل آلاینده های محیط زیست شدند.

ساير مطالب

روند فزاینده آسیب‌ها در یک بازه زمانی در گذشته/اقدامات‌مان را رسانه‌ای نکردیم تا دیگر دستگاه‌ها حس نکنند می‌خواهیم کار به نام شهرداری تمام شود

مدیریت شهری در راستای حمایت از تولید و با رعایت قانون با مراکز صنعتی همکاری می‌کند

احداث 19 باب مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در منطقه 19

پشت پرده شایعه رفتن «زاکانی» از بهشت چیست؟

احداث ششمین ساختمان اسکان کارگری در منطقه 2

نشست اجرایی نمایشگاه تهران 1401

انهدام 26 باند کلاهبرداری رایانه‌ای/ دستگیری 44 متهم

ارائه گزارش معاون شهردار تهران درخصوص‌ قرارگاه اجتماعی در جلسه آتی شورای شهر

تهران‌نما؛ برج آزادی

باز شدن گره کور مترو پرند/منابع مالی چطور تامین می‌شود؟

قطعی برق اختلالی در حرکت قطارهای مترو ایجاد نکرده است

آماده مشارکت در ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی هستیم

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران منصوب شد

آغاز پویش یکشنبه‌های اهدای خون در منطقه 21

200اتوبوس تا یک ماه آینده وارد مدار می‌شود/2100 میلیارد تومان تامین نقدینگی در مترو/پیگیری انتقال پروانه اسنپ به شهرداری برای حل مشکلات شهروندان

اجرای سه هزار و 800 متر جدول‌کاری در 12 معابر منطقه 22

مشکلات امروز ریشه در اهمال صورت گرفته در دوره پیشین مدیریت شهری دارد/ضرورت کمک دیگر دستگاه‌ها به شهرداری

راه‌حل تازه برای گره‌گشایی از خط پرند

دسترسی‌های بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15 کامل می‌شود

شروط پلیس برای شماره‌گذاری خودروها و موتورسیکلت‌های برقی

به منظور تعاملات بین بخشی قرارگاه حمل و نقل تشکیل شده است/ تدوین 59 برنامه عملیاتی

ورود مجدد اتوبوس‌های دوطبقه به تهران/ اورهال ناوگان مترو طی 18 ماه/ بزرگترین فضای زیرزمینی خاورمیانه در پایتخت به زودی افتتاح می‌شود

اثرگذاری دکتر شریعتی بر پیروزی انقلاب اسلامی

راه‌اندازی باشگاه نشاط سالمندی در سرای محلات منطقه13

ارائه گزارش قرارگاه حمل و نقل و ترافیک در جلسه آتی شورا

مدیریت شهری منطقه 21 ارتباط صنعت و دانشگاه را برقرار می‌سازد

نصب گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی

از ساخت کلانتری برای ارتقای امنیت شهروندان در منطقه 11 حمایت می‌کنیم

اجرای عملیات علف‌تراشی در باغات و جنگل‌های منطقه دو

لزوم اطلاع‌رسانی درخصوص مخاطرات و موارد ناایمن به مجتمع‌های مسکونی

سرقت 55 میلیاردی تجهیزات ترافیکی پایتخت

روی چرخ‌وفلک ونک عاشق تهران شدم

کودکان کار استثمار شده‌اند

شمارش معکوس برای افتتاح دوربرگردان بلوار اردستانی آغاز شد

آیین نام گذاری پل بهاران به نام شهید امنیت محمدعلی بایرامی

پیگیری ستاد سمن‌ها برای حل مشکل بیمه‌ای استادکاران گچ‌بر و آینه‌کار/لزوم اخذ گواهی صلاحیت پیمانکاران مرمت آثار تاریخی از استادکاران

رسیدگی به موضوع ساخت ویدئوی هنجارشکن نمایش "دختران بابا آنتون" از طریق مراجع قضایی

لزوم توسعه فیزیکی و خدماتی درمانگاه منطقه 14

پیشرفت 90 درصدی فاز نخست بخش دوم توسعه بوستان جوانمردان

بانک اطلاعاتی بناهای تاریخی تهران تشکیل می‌شود

اهدای بیش از 50 هزار جلد کتاب تخصصی دانش زیباسازی برای توزیع در شهرداری‌های سراسر کشور

همه ظرفیت‌های شرکت شهر سالم را به سمت درمان سوق داده‌ایم

پیگیری جدی درخصوص تسهیل و تسریع احداث خط 11 مترو در دستور کار منطقه18 است

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زیست‌محیطی منطقه 12

اجرای طرح «راه خدمت» در منطقه 11

اجرای 350 برنامه ترافیکی در منطقه 5

احیا و راه‌اندازی آبنمای بوستان سید ملک خاتون در منطقه 15

چگونگی اجرای طرح ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها/احتمال تصمیم‌گیری درباره تغییر ساعت طرح ترافیک

فصل گرم نوسازی تاکسی‌ها

فلسفه معماری ایستگاه هفده شهریور از زبان معمار آن| طراحی این ایستگاه در ذهن مسافران می‌ماند

پنجر کردن چرخ‌های آمبولانس، باعث فوت دختربچه 2 ساله شد!

تنوع جشنواره شهر در رقابت هنرمندان سینما و تلویزیون/ معرفی بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

ایده ایجاد پردیس فرهنگی صنایع دستی و هنرهای‌ تجسمی در دست بررسی است

نقش امید در چشمان خسته کارگر حفار مترو

توانمندسازی، حرفه‌آموزی و حمایت از خانواده‌های ⁧‫کودکان کار‬⁩ در دستور کار قرار دارد

تاکید استاندار تهران بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان به نفع تولید

آسفالت‌ریزی معابر فرعی بلوار شهید جوزانی تا یک ماه آینده

برگزاری جشنواره ورزش و بازی‌های کودکان آینده‌ساز شهر تهران در منطقه 12

افتتاح زیرگذر بلوار کوهک در منطقه 22 تا چندماه آینده

آغاز اجرای طرح بهسازی معابر منطقه 2

بررسی تعدادی پلاک ثبتی از حیث باغ بودن یا نبودن

طرح جدید باغ فردوس بازنگری شد

کاهش ترافیک با خط ویژه موتورها

شن چاله‌های موجود در منطقه 18 تعیین تکلیف می‌شوند

آموزش دو میلیون شهروند در فاز اول پویش شهر آماده

کارکنان خدوم؛ رانندگان اتوبوس

ورود 500 تا هزار واگن مترو در صورت افزایش فروش نفت/ دولت در موضوع ترافیک با مدیریت شهری همکاری کند

برپایی میز خدمت سلامت در پایانه‌های تاکسیرانی

کاهش قیمت زردآلو، هلو، خیار و خربزه در میادین میوه و تره بار

هم‌اندیشی با بیش از 400 گروه مردمی در حوزه کودکان کارو خیابان/ با تشکیل کمیته تخصصی کودکان کار و خیابان به دنبال رفع آسیب از آنان با هر ملیتی هستیم

انتخاب نمایندگان شورای شهر تهران در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی

سرقت دلارهای یک شهروند در پوشش مامور پلیس

تعیین تکلیف پروژه احداث خیالستان زندگی؛ به زودی

ماجرای حمله سایبری به مراکز خدمت‌رسانی شهروندان چه بود؟

بیش از نیمی از نیروهای پلیس تهران مستاجرند

"یک میلیون و 320 هزار تومان"؛ مستمری معلولان سرپرست خانوارِ بالای 5 نفر/ 108 هزار مددجو مستمری‌بگیر شدند/ 132 هزار نفر همچنان در صف انتظار

تهران‌نما؛ باغ موزه دفاع مقدس

راه‌اندازی دومین مرکز پرتو در منطقه 19؛ به‌زودی

بیش از 200 هزار متر خط‌کشی در سال 1400 انجام شد

از خرید خشکاله تولیدی شهروندان تا استحصال گاز متان آرادکوه و ایجاد تم پارک پسماند

اختصاص هزار میلیارد تومان به هزار و 300 پروژه مستمر محلی در پایتخت

افزایش حقوق کارکنان رسمی و قراردادی شهرداری تهران بررسی شد

برگزاری شب شعر «عصر آفتاب» به مناسبت دهه کرامت

شناسایی وجذب 2600 کودک کار و خیابان/ اخذ شناسنامه و دفترچه بیمه برای کودکان کار

بزرگترین خیابان غذا در غرب تهران

المان‌های شهری منطقه2 مزین به پیام‌های فرهنگی و قرآنی شد

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال خیابانی 110 محله محروم کشور در منطقه 15

تبدیل زمین بایر به بوستان سبز در منطقه 14

لایروبی کلیه انهار و برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی محله راه آهن در منطقه 11

قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد کارمندان شهرداری در مجلس پیگیری شود

دولت برای حل معضل ترافیک وارد عمل شود

دیگر دستگاه‌ها در مسیر بهبود معتادان متجاهر با شرایط خاص به شهرداری کمک کنند

افتتاح بزرگترین خیابان غذا در غرب پایتخت/ این طرح برای 200 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است

لزوم توجه به پروژه‌های ناتمام و بافت فرسوده در محلات منطقه8

تکمیل خطوط مترو تا سال 1405 به 300 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/افتتاح حداقل 6 ایستگاه مترو تا پایان سال

مختصات مدیریت انقلابی در مکتب امام(ره)

انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت مپنا برای ساخت کامل یک خط مترو/ استفاده از معماری ایرانی-اسلامی در ایستگاه مترو هفده‌شهریور

کانال آب محله صادقیه رفع خطر شد

برگزاری مراسم پرچم‌گردانی حرم مطهر امام رضا (ع) در ساختمان ستادی منطقه 19

شهردار اسبق تهران درگذشت