بازار آریا

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

بازار آریا - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

بازار آریا - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

بازار آریا - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

بازار آریا - تهران- ایرنا- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

بازار آریا - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

بازار آریا - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

بازار آریا - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

بازار آریا - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

بازار آریا - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

بازار آریا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

بازار آریا - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

بازار آریا - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

بازار آریا - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

بازار آریا - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

بازار آریا - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

بازار آریا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

بازار آریا - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

سهم ۹۵ درصدی صنایع اصفهان در انتشار ذرات معلق PM۲.۵

بازار آریا - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مطالعات سیاهه انتشار آلودگی هوای اصفهان، گفت: نتایج این مطالعات نشان می دهد که منابع ثابت (صنایع و کارخانه ها) ۹۵ درصد و منابع متحرک ( انواع وسایل نقلیه) پنج درصد در آلودگی هوای این کلانشهر سهم دارند.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

بازار آریا - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

بازار آریا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

بازار آریا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

لاشه ۴۰۱ پرنده از تالاب میقان اراک جمع آوری شد

بازار آریا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: ۴۰۱ لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تلف شده‌اند، از جمعه هفته گذشته و به دنبال شیوع این بیماری تاکنون، از تالاب میقان اراک جمع آوری شد.

کاشت ۱۳۰ اصله نهال در حاشیه تالاب بین المللی زریوار

بازار آریا - به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج با همکاری بسیج ادارات سپاه مریوان و اداره حفاظت محیط زیست مریوان ۱۳۰ اصله نهال در حاشیه تالاب بین المللی زریوار کاشته شد.

لایحه تشدید جرائم زیست محیطی در پیچ و خم مجلس/ تورهای گردشگری باید از محیط زیست مجوز بگیرند/رصد ۲۷۴ تخلف در فضای مجازی/معرفی ۱۱۰ نفر از مجرمین محیط زیست در فضای مجازی به مراجع قضایی

بازار آریا - رئیس مرکز سایبری یگان حفاظت محیط زیست گفت:حوزه وظایف این مرکز مقابله با حیوان آزاری، خرید و فروش گونه های جانوری، رسیدگی به تخلفات و اخبار شهروندان، تخلفات حوزه شکار از جمله مهم ترین مواردی هستند که به آن ها رسیدگی می شود که در هشت ماه نخست امسال در این رابطه ۲۷۴ پرونده تشکیل شده است.

قرق اختصاصی ۱.۸ درصد خاک استان یزد

بازار آریا - پمدیر کل محیط زیست استان یزد گفت: ۱.۸ درصد خاک استان یزد توسط بخش خصوصی در قالب قرق های اختصاصی با نظارت محیط زیست مورد حفاظت قرار گرفته است.

افزایش ضریب حفاظتی تنوع زیستی در قزوین

بازار آریا - مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: اداره کل محیط زیست استان قزوین در راستای افزایش ضریب حفاظتی گونه‌های حیات وحش به ساماندهی تیم‌های بازرسی و نظارتی در مناطق مختلف اقدام کرده است.

۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

بازار آریا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم برخط کنترل آلاینده های محیط زیست شدند.

ساير مطالب

قیمت روبل امروز 30 مهر 1401/ تصویری از جنگ هسته‌ای احتمالی علیه آمریکا

قیمت لیر امروز 30 مهر 1401/ چه پرسشی ذهن اردوغان را مشغول کرد؟

پیش‌بینی‌ها از افزایش قیمت طلا

طلا به کف قیمت رسید/ روند قیمت طلا نزولی است؟

پیش‌بینی قیمت دلار امروز 27 مهر 1401/ خط قرمز دلار در دستان دولت

قیمت لیر امروز 26 مهر 1401/ تورم ترکیه افزایشی شد؟

بازگشت دلار به کانال قبل/ تقاضا برای خرید دلار افزایش یافت؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 25 مهر 1401

قیمت روبل امروز 25 مهر 1401/ روسیه به اطلاعات آمریکا از طریق عربستان دسترسی دارد

قیمت لیر امروز 25 مهر 1401/ وزرای خارجه ترکیه و اوکراین رایزنی کردند

یخ دلار آب شد!

پیش‌بینی قیمت دلار در هفته جاری/تورم یا دولت کدام پیروز است؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 23 مهر 1401

پیش‌بینی قیمت دلار 22 مهر 1401

قیمت دلار صرافی ملی امروز 21 مهر 1401

قیمت دلار صرافی ملی امروز 20 مهر 1401

قیمت سکه برگشت/ معاملات بازار به چه سمتی می‌رود؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 19 مهر 1401

قیمت روبل امروز شنبه 16 مهر 1401/ انفجار لوله‌ انتقال گاز روسیه به اروپا

پشت پرده برگشت دلار به کانال قبلی/ بازارساز دلار را مهار می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت دلار در هفته آینده/ بازار به ارزپاشی دولت پاسخ مثبت می‌دهد؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 14 مهر 1401

خرید و فروش ارز تسهیل شد

قیمت روبل امروز سه‌شنبه 12 مهر 1401/ افزایش 80 درصدی روابط تجاری ایران با روسیه

عرضه ارز در سامانه نیما از یک میلیارد یورو گذشت

خبر جدید اروپا برای بازار ارز/ اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد؟

قیمت طلا و سکه امروز 11 مهر 1401/ طلا بخریم یا منتظر بمانیم؟

امکان رصد لحظه‌ای نرخ ارز در بازار متشکل

مخابره پیام سیاسی به بازار فردوسی/ ترمز قیمت دلار کشیده می‌شود؟

روز مهم برای بازار دلار/ چرا ارزپاشی دولت بی‌نتیجه ماند؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 10 مهر 1401

سکه به 15 میلیون تومان می‌رسد؟/ قیمت طلا چه می‌شود؟

قیمت دلار امروز 9 مهر 1401

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در هفته آینده/ ثبات به بازار برگشت؟

بازدهی بازارها در هفته اول مهر 1401/ سکه، تنها بازدهی مثبت هفته

قیمت دلار امروز 7 مهر 1401/ گرانی 66 تومانی دلار صرافی ملی

قیمت لیر امروز 7 مهر 1401 / لیر رکورد زد

دلار نیمه دوم سال چه می‌شود؟

بازگشت طلا به کانال 1٫300 میلیونی/ افزایش 200 هزار تومانی قیمت سکه/پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 7 مهر 1401

بازدهی بازارها در شهریور 1401/ دلار و مسکن رشد کردند

ریزش شدید قیمت جهانی طلا/ سیگنال اونس برای بازار داخلی

نوسان محدود قیمت دلار در کانال 31 هزار تومانی/ بازار ارز، دوشنبه 4 مهر 1401

نوسان محدود قیمت طلا و سکه / قیمت دلار در کانال 31 هزار تومانی

رشد 20 درصدی دلار در6 ماه نخست سال 1401

پیش‌بینی قیمت دلار در آینده/ حجم نقدینگی، دلار را گران کرد؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه/ اکنون زمان خریدن طلاست؟

قیمت دلار امروز 2 مهر 1401

واکنش دلار به سفر رئیسی به نیویورک/ دلار مرز 32 هزار تومان را رد می‌کند؟

ریزش 600 هزار تومانی قیمت سکه/ طلا گران می‌شود یا ارزان؟

قیمت روبل امروز سه‌شنبه 29 شهریور 1401/ نرخ روبل افزایش یافت

قیمت روبل امروز دوشنبه 28 شهریور 1401/ گاز صادراتی روسیه به ترکیه به روبل پرداخت می‌شود

قیمت لیر امروز 27 شهریور 1401/ فرمول باباجان برای رفع بحران اقتصادی ترکیه

انتشار قیمت خرید و فروش ارز به تفکیک هر صرافی

نوسان طلا و سکه ادامه‌دار است؟/ پیش‌بینی روند بازار در هفته آینده

قیمت دلار و سکه امروز 24 شهریور/ آینده طلا چه می‌شود؟

قیمت لیر امروز 23 شهریور 1401/ لیر گران شد

عقبگرد قیمت طلا و سکه/ پیش‌بینی قیمت طلا و سکه، 24 شهریور 1401

نوسان قیمت طلا و سکه/ قیمت دلار به نیمه کانال 31 هزار تومانی نرسید

قیمت لیر امروز 23 شهریور 1401/ نرخ رسمی لیر ریخت

قیمت روبل امروز چهارشنبه 23 شهریور 1401/ تاثیر تحریم‌ها بر درآمد انرژی روسیه

افزایش 340 هزار تومانی قیمت سکه/ افزایش قیمت دلار در کانال 31 هزار تومانی

قیمت روبل امروز دوشنبه 21 شهریور 1401

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 22 شهریور 1401/ طلا گران می‌شود؟

سیگنال‌هایی از مذاکرات و بازارهای اطراف برای دلار ایران/پیش‌بینی قیمت دلار

قیمت روبل امروز یکشنبه 20 شهریور 1401/ تحریم‌های تازه اروپا علیه روسیه

پشت پرده گم شدن 5 هزار میلیارد تومان ارز صادراتی

قیمت روبل امروز شنبه 19 شهریور 1401/ تحریم‌های تازه اروپا علیه روسیه

کاهش ارزش لیر، دلار را در ایران گران می‌کند؟/ پیش‌بینی روند ارزش لیر

قیمت لیر امروز 19 شهریور 1401/ لیر ترکیه در بازار تهران رکورد سقوط سه ساله را شکست

قیمت دلار صرافی ملی امروز 19 شهریور 1401

قیمت دلار در صورت توافق برجام چقدر می‌شود؟/ پیش‌بینی قیمت دلار در هفته آینده

ارز 4200 تومانی چه بر سر کشاورزی ایران آورد؟

دلار از یورو پیشی گرفت/ آینده طلا و سکه چه می‌شود؟

قیمت لیر امروز 17 شهریور 1401/ لیر گران شد؟

قیمت دلار صرافی ملی امروز 17 شهریور 1401

بازگشت قیمت دلار به کانال 29 هزار تومانی/ بازار ارز، چهارشنبه 16 شهریور 1401

قیمت روبل امروز چهارشنبه 16 شهریور 1401/ نفت روسیه در انتظار سقف قیمت

قیمت لیر امروز 16 شهریور 1401/ واردات از ترکیه رشد کرد

نوسانات قیمت طلا و سکه در دولت رئیسی (اینفو) / در بازارهای مالی چه گذشت؟

افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / پیش‌بینی بازار، 16 شهریور 1401

قیمت دینار عراق امروز 15 شهریور/ اینترنت رایگان برای زائران اربعین

قیمت لیر امروز 15 شهریور 1401/ ترکیه در حال مذاکره با آمریکا درباره خرید گاز است

ریزش 130 هزار تومانی قیمت سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 15 شهریور 1401

قیمت روبل امروز دوشنبه 14 شهریور 1401/ برنامه روسیه برای خرید ارز خارجی کشورهای دوست

کاهش قیمت دلار در کانال 30 هزار تومانی/ بازار ارز، دوشنبه 14 شهریور 1401

عقبگرد قیمت سکه به کانال 13 میلیونی/ ریزش و بازگشت دلار به کانال 29 هزار تومانی

قیمت دلار صرافی ملی امروز 14 شهریور

کمیاب شدن درهم، دلار را افزایش می‌دهد؟/ سیگنال کشورهای همسایه به بازار ایران

سکه عقبگرد کرد/ ورود بهار آزادی به سطح 12 میلیون تومانی/ پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 9 شهریور 1401

قیمت دلار صرافی ملی امروز 9 شهریور 1401

قیمت روبل امروز چهارشنبه 9 شهریور 1401/ روسیه گاز اروپا را بست

سکه افزایشی اما احتیاطی شد/ پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 10 شهریور 1401

سیگنال جدید به بازار ارز رسید/ یخ دلار آب شد!

قیمت دلار صرافی ملی امروز 8 شهریور 1401

کدام بانک‌ها ارز اربعین می‌دهند؟

قیمت روبل امروز دوشنبه 7 شهریور 1401

سکه بهار آزادی در آستانه ورود به کانال 12 میلیون تومانی/ قیمت طلا و سکه، دوشنبه، 7 شهریور 1401

نوسان دلار آزاد و افزایش در بازار سلیمانیه/ قیمت دلار، دوشنبه 7 شهریور 1401

قیمت دلار صرافی ملی امروز 7 شهریور 1401

حرکت پاندولی در بازارهای طلا و سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 6 شهریور 1401