بازار آریا

آخرين مطالب

وزارت رفاه

از داخلی‌سازی کشتی نفتکش حمایت می‌کنیم/ افزایش ۲ برابری حمل و نقل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم

بازار آریا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به افزایش ۲ برابری حمل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم، گفت: شرکت ملی نفتکش در ماه‌های اخیر دستاوردهای خوبی داشته است که امروز برای حمل نفت هیچ مشکلی ندارد و ظرفیت حمل و نقل افزایش یافته است.

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از بسیج تمامی ادارات کار استان در پاسخگویی و خدمت رسانی به موقع به مراجعین و متقاضیان یارانه معیشتی خبر داد.

ارز ۴۲۰۰ تومانی فساد اقتصادی را افزایش داد/ مردمی‌سازی پرداخت یارانه‌ها فاصله طبقاتی را کاهش می‌دهد

بازار آریا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شناسایی مشمولان دریافت یارانه مجموعه متغیرهای اقتصادی خانوار شامل گردش حساب، درآمدها، تسهیلات بانکی، خودرو و دارایی‌های جاری در نظر گرفته می‌شد، که ملک شامل آن نبود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست .

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

بازار آریا - وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مقوله حفظ و ایجاد اشتغال و تنظیم روابط کار از موضوعات بسیار مهم در حوزه عملکردی ما هستند و ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار نیز هستیم.

رفع ابهام و پاسخگویی به سوالات یارانه ای مردم توسط مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

بازار آریا - با توجه به واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوارها غرفه میز خدمت استانداری تهران در محل نماز پر فیض جمعه استقرار یافت و مدیران دستگاه های اجرایی این استان از نزدیک پاسخگوی ابهامات و سوالات شهروندان و نمازگران بودند.

اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد و حفظ اشتغال به کردستان

بازار آریا - مدیر پروژه های سرمایه گذاری دربرنامه های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص اعتبارات قابل توجهی به استان کردستان در سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» خبر داد و گفت: این اعتبارات با هدف حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید شغلی در نظر گرفته شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات "اصلاح نظام یارانه ای " پاسخ می دهد

بازار آریا - " دکتر حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی امشب(شنبه) ۲۴ اردیبهشت راس ساعت ۲۲ با حضور در برنامه تلویزیونی "جهان آرا" در شبکه تلویزیونی "افق "به تمامی سوالات پیرامون اصلاح نظام یارانه ای پاسخ می دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است، گفت: توجه به توان داخلی و صیانت از نیروی کار از شاخص های ویژه دولت سیزدهم است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان طرح های جدیدی نظیر اورژانس کسب و کار و سامان بخشی شرکت های خدماتی چندمنظوره غیر مستمر که به صورت پایلوت در گیلان در حال اجرا است را در ایجاد، پایداری و رسمیت بخشی به مشاغل استان موثر دانست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان نقش بسزایی در توسعه دارند

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: کارآفرینان نقش بسزایی در توسعه استان دارند و امید می رود، انگیزه ای برای دیگر افراد جامعه باشد که دیگر واهمه از ایجاد فرصت شغلی نداشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: پرداخت ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی استان یزد در سال گذشته

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال گذشته قریب به ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی پرداخت شده است.

۱۲ هزار و ۴۶۸ فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد

بازار آریا - معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۱۲ هزار و ۴۶۸ فرصت شغلی سال گذشته در نقاط مختلف این استان ایجاد شد.

صادرات ۱۰۵ میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: سالانه تعاونی های مختلفی در عرصه های مختلف پا به عرصه وجود می گذارند و البته برخی نیز ممکن است به دلایل گوناگون از گردونه خارج شده و غیرفعال شوند.

بازدید دکتر مخبر و دکتر عبدالملکی از سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

بازار آریا - معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش های مختلف سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» مستقر است، بازدید کردند.

سامانه پیگیری درخواست جاماندگان یارانه از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها راه‌اندازی می‌شود

بازار آریا - دومین اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اطلاع خانوارهای جامانده از دریافت یارانه که از ابتدای اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها در سال ۱۳۸۹ یارانه دریافت نکرده‌اند یا از سال ۱۳۹۳ به دلیل انصراف یا عدم ثبت نام، مشمول یارانه مذکور نبوده اند منتشر شد.

درمان بازنشستگان فولاد دارای بیماری صعب العلاج رایگان است

بازار آریا - سرپرست معاونت فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی فولاد گفت: بازنشستگان فولاد دارای بیماری صعب العلاج، فرانشیز بیمه تکمیلی را پرداخت نمی کنند و درمان این افراد رایگان است.

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره امتنان استان البرز: بستر برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور فراهم است

بازار آریا - مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بسترسازی برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور با حمایت دولت سیزدهم و همت والای فعالان عرصه تولید خبر داد.

تکمیل ۹۵ درصدی داده‌های سامانه جامع رفاه ایرانیان/ همراهی مجلس برای تحقق اهداف عدالت‌بخش وزارت مردم

بازار آریا - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستگاه‌های اجرایی بعد از مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی همکاری خوبی با پایگاه رفاه ایرانیان انجام می‌دهند و هم اکنون بیش از ۹۵ درصد نهایی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امنیت شغلی کارگران از دغدغه های مهم است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در مراسم تجلیل از کارگران شرکت پگاه گفت: با دستور رییس جمهور کمیته ای به منظور ارتقای امنیت شغلی برای مشاغل با ماهیت مستمر تشکیل شد.

هدف‌گذاری وزارت مردم برای توسعه صادرات به لبنان

بازار آریا - نشست تبیین ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت های تابعه با حضور معاون وزارت امور اجتماعی لبنان و نماینده جهاد البناء در دفتر بین‌الملل وزارت مردم برگزار شد.

نرخ «خط فقر مسکن» در سال ۱۴۰۱ اعلام شد

بازار آریا - طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برآورد هزینه مسکن خانوار مستاجر شهرنشین روی خط فقر در سال ۱۴۰۱، نشان می دهد که به طور متوسط هزینه خانوارهای مستاجر نزدیک به خط فقر ماهیانه حدود ۲ میلیون و ۴۵۴ هزار تومان است. در میان استان‌ها، بالاترین نرخ اجاره ماهانه برای خانوارهای در مرز خط فقر مربوط به تهران است که حدود سه میلیون و ۸۲۲ هزار تومان و پایین ترین نرخ مربوط به خراسان جنوبی و در حدود ۸۳۷ هزار تومان است. این برآوردها برای خانوارهای در مرز خط فقر صحیح است که عموما در منازل مسکونی کوچک و با امکانات حداقلی زندگی می‌کنند و میانگین‌های اجاره کل خانوارها از این ارقام بالاتر است.

سرپرست بانک توسعه تعاون منصوب شد

بازار آریا - با حکم دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شیخ حسینی» سرپرست بانک توسعه تعاون شد.

نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" در استان مرکزی برگزار شد

بازار آریا - نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" به همت مرکز نوآوری کسب و کارهای اینترنتی و دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه انجمن علمی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک در سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

طی آیینی کارگران و گروه کار و واحد نمونه هرمزگان تجلیل شدند

بازار آریا - طی آیینی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مهدی دوستی استاندار، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ شهبازی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مدیران دستگاههای اجرایی، نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و کارگران برگزار شد، از کارگران و گروه کار، واحد تولیدی نمونه، تجلیل شد.

مراجعه ۲ هزار نفر به کاروان جهادی پزشکی صندوق فولاد در کرمان/ مصمم به انجام مسئولیت اجتماعی در خدمت به مردم مناطق محروم هستیم

بازار آریا - مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به جزئیات برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بخش علی‌آباد و صوغان شهرستان ارزوئیه استان کرمان گفت: برگزاری این اردوی جهادی را در راستای مسئولیت اجتماعی این صندوق انجام می‌شود.

مصوبه حداقل دستمزد ۱۴۰۱ شورای عالی کار تغییر نمی‌کند

بازار آریا - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، شایعه تغییر حقوق کارگران را تکذیب کرد و گفت: مصوبه حداقل دستمزد ۱۴۰۱ شورای عالی کار تغییر نمی‌کند و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصوبه شورای عالی کار را به همه نهادها و بنگاه‌های اقتصادی ابلاغ کرده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: امنیت و آسایش امروز کشور حاصل جانفشانی و ایثار شهداست

بازار آریا - در چهارمین روز از هفته کار و کارگر سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به همراه جمعی از مدیران استانی با خانواده معظم شهید محمد حسین موسوی دیدار کردند .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: ایجاد خانه بهداشت در راستای صیانت از نیروی کار است

بازار آریا - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در مراسم جشن هفته کارگر در شرکت گداختار اراک و افتتاح خانه بهداشت این شرکت گفت:از مهمترین اهداف ایجاد خانه بهداشت کارگری در راستای صیانت از نیروی کار و حفظ سلامتی کارگران است.

​مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر کار در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شد/دکتر عبدالملکی: تعامل مجلس و دولت از الزامات راهبردی حاکمیت ملی، پیشرفت و اقتدار نظام است

بازار آریا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی از پاسخ های دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شدند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

بازار آریا - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در راستای تجلیل از بازنشستگان گفت: تکریم بازنشستگان، حفظ حرمت آنان و ارائه خدمات سریع، آسان و با کیفیت به آنان از مهمترین وظایف این مجموعه است و تحت هیچ شرایطی ما بازنشستگان را تنها نخواهیم گذاشت.

جشن بسیج کارگری شرکت تراکتور سازی کردستان برگزار شد

بازار آریا - جشن بسیج کارگری و نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان با تشکلات کارگری و کارفرمایی، همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر در محل شرکت تراکتورسازی کردستان برگزار شد.

احیا ۲۸ طرح راکد و تعطیل در کرمانشاه توسط صندوق کارآفرینی امید

بازار آریا - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سال ۱۴۰۰، با اعتبار پنج میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان، ۲۸ طرح راکد و تعطیل را در سطح استان کرمانشاه احیا کرد.

ساير مطالب

خوش‌بینی محتاطانه دلار

رشد وحشتناک قیمت نفت

فاز شب عید معاملات ملک

هفته دوم جنگ در 2 سناریو

واکاوی مدل جدید عرضه خودرو در بورس کالا

طمع کشورگشایی به سبکِ روسی

رمزارز‌ها وارد تجارت رسمی می‌شوند؟

تغییر پارادایم در تجارت جهانی؟

آیا طلا در معرض ریزش قیمت بزرگتری قرار دارد؟

اگرهای‌ اقتصادی در حمله روسیه به اوکراین

بازار ارز در فاز انتظار

رژه پوتین در بازارهای جهانی

مهار تورم در تله قیمت‌گذاری

ایران، قطر و راهبرد سیاست همسایگی

جبهه‌‌‌‌بندی برجامی در تالار شیشه‌‌‌‌ای

سمت و سوی بورس در پایان 1400

وضعیت مسکن عادی می‌شود؟

برنامه هسته‌ای ایران و جنگ احتمالی اوکراین؛ آمریکا پس از نفت به دنبال سلطه بر بازار گاز است؟

رقص دو نفره بایدن و پوتین

شباهت و تفاوت مدرن‌سازی در ایران و ترکیه

قیمت خودرو تا پایان سال کاهش می یابد؟

تصویر بورس در 1410

عدد نرخ دلار تا شب عید؛ سه پیام به بازار ارز

بشکه‌های نفت در انتظار احیای برجام

5 ابزار «جو بایدن» برای تضمین به ایران

تبعات سنگین شکست مذاکرات وین

ترمز برجامی نفت جهانی

نه دولت، نه مجلس به فکر بازنشستگان نیستند

گره آخر مذاکرات

مدرنیته معلق و توسعه آمرانه

پایانِ سکوت عارف؛ خیز برای بازگشت در 1402؟

دور زدن تحریم‌ها این بار با ارز دیجیتال!

ابزار جدید پیمان ارزی

رادار تجاری همسایگان ایران

بازیگر جدید احیای برجام

جنگ خونین فقرا با ثروتمندان در ایران نزدیک است؟

نفت ایران علاقه کره‌جنوبی به صادرات خاورمیانه را زنده می‌کند؟

خاموشی‌ها از اردیبهشت باز می‌گردند؟

فینال مذاکرات هسته‌‏ای

پله فرار از خاموشی 1401

آهنگ بسیار کند بازگشت نیروی کار در آمریکا و اروپا

بازگشت بورس؛ موقت یا دائمی؟

شوی جدید خصوصی‌سازی خودرو؟

آیا امپراتوریِ «ترکیه اردوغانی» فرو می‌پاشد؟

وام بدون ضامن چقدر تورم را بالا می برد؟

فروش خانه یا خالی‏‏‌فروشی؟

خروج نبض توریسم از کما؟

سیگنال چینی به بازار نفت

تورم و رشد در سال 2022

مسیریاب تحول بانکی

انتقاد از تدوین لایحه بودجه 1401 بدون مشورت بخش خصوصی

دنیای متاورس چیست؟ متاورس چه آینده ای دارد؟

هسته سخت معاملات ارزی؟

شوک مالیاتی به پذیرندگان خُرد

به دنبال بهبود وضعیت بازار برنج

راستی‌آزمایی اثر دلار 4200

لایحه بودجه بحث برانگیز سال 1401 تصویب شد/ استدلال نمایندگان موافق و مخالف چه بود؟

شمارش معکوس احیای برجام

تحلیل «اویل پرایس» از صادرات نفت ایران

آقایان! امتیازگیری از روسیه را از اردوغان یاد بگیرید

تحلیل روزانه بازار آتی | 13-10-1400

سال جهش «محتوای دیجیتال»

چشم‌انداز خودروهای تجاری در پساتحریم

یارانه فوری دولت در راه است!؟

دلالان مسکن بالاخره در تور مالیات می‌افتند؟

خرید 2 ماهه در بازار مسکن

ارز ترجیحی؛ حمایت از مستضعفان یا رانت‌خواران؟

لیر دوباره در مدار سقوط قرار گرفت

پوست‌اندازی نظام بودجه‌نویسی در لایحه 1401

توسعه تولید و اشتغال با تقویت تعاونی‌ها

چگونه آلمان با مشکلات اقتصادی مقابله می‌کند؟

بازارها در پیچ و خم ابهامات

مدلی که اردوغان برای اقتصادی ترکیه می‌خواهد چیست؟

واکاوی بحران های اقتصادی همسایگان شرق ایران در «شبه قاره»

سال آینده سهم هر استان در رشد اقتصادی چقدر خواهد بود؟

تاریکخانه شرکت های دولتی

عقبگرد انتظارات تورمی در ابزارهای طلایی

آمار فجیع مصرف «ترامادول» در ایران

رژیم مالی دولت در  بودجه 1401

رقیب اروپایی جاده ابریشم

قانون مالیات معامله‌گران ارز چه تبصره‌هایی دارد؟

مشکلات دریافت اینماد سر راه کسب و کارهای خرد

فرار از بورس به مسکن

حس متفاوت در بالادست مسکن

تضمین اقتصادی لغو تحریم چگونه حاصل می‌شود؟

سفره مرغ‌ها از ارز 4200 خالی شد

پویایی و رشد اقتصادی؛ میراث قوی‌ترین زن جهان

تجارت چگونه می تواند به بهبود اقتصادی قاره آسیا کمک کند؟+نمودار

اهمیت «اکو»در شبکه اقتصادی منطقه‌ای ایران

همین اندازه که مذاکره می‌کنید، جای شکر دارد!

چرا «دوبی» و «شنژن» رونق گرفتند و «بندرعباس» جا ماند؟

بلوک اقتصادی پیشنهادی ترکیه، ایران و عراق؛ چالش‌ها، فرصت‌ها و پیامد‌های آن

اجرای نقشه راه وزارت اقتصاد دقیقا چه زمانی عملیاتی می‌شود؟

پنهان‌کاری‌های دولت و مجلس از یکدیگر

فیلم| تکلیف دولت با ارز ترجیحی چیست؟

بحران آب چقدر جدی است؟

جزییات برنامه دولت برای شفاف سازی حقوق کارمندان

لزوم تقویت دیپلماسی اقتصادی در دولت رئیسی؛ پیامد‌های حذف ایران از مسیر راه ابریشم چیست؟

اثر معکوس ارز 4200 بر تورم

ایران و بحران افغانستان| توسعه کریدور شمال – جنوب