بازار آریا

آخرين مطالب

وزارت رفاه

در چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مطرح شد: موازی کاری، چالش اصلی نظام اداری است

بازار آریا - چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و مدیرکل دفتر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

عبدالملکی با اشاره به تکلیف قانونی بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه مطرح کرد: زیست‌بوم ملی اشتغال ایران با همکاری همه دستگاه ها طراحی شده است/ جامعه هدف ایجاد اشتغال ۱۴ میلیون نفر است

بازار آریا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی زیست بوم ملی اشتغال ایران با همکاری همه دستگاه ها خبر داد.

حمایت از فعالیت­‌های اقتصادی با بیشترین اثرگذاری بر بهره­‌وری و اشتغال/ تهیه و اجرای دستورالعمل نظام مدیریت اورژانس اشتغال و کسب­ و کار/ داده‌ها و اطلاعات ثبتی سامانه (سماک) مبنای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی اشتغال

بازار آریا - در هشتاد و یکمین نشست شورای­‌عالی اشتغال، مهمترین مصوبات و راهبردهای ایجاد و توسعه اشتغال در دولت سیزدهم اعلام شد.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ​تعاونی‌ها، نقش سازنده‌ای در تولید و توسعه اشتغال دارند

بازار آریا - معاون امور تعاون با بیان این که حمایت از بخش تعاون به صورت ویژه و خاص رویکرد اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تاکید کرد: تعاونی‌ها، نقش سازنده‌ای در تولید و توسعه اشتغال در کشور دارند.

معاون روابط کار تاکید کرد: تلاش شرکای اجتماعی، بسیج و دولت برای رفع موانع تولید

بازار آریا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : امروز، جامعه کار و تولید کشور، خط مقدم جنگ اقتصادی است و مدیران تولید به عنوان فرماندهان و کارگران به عنوان رزمندگان در تلاش هستند تا اجازه ندهند، عرصه‌ای از تولید در کشور دچار چالش شود.

عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال تشریح شد؛ جذب بیش از ۴ هزار نفر در واحد های اقتصادی از طریق پرداخت مشوق های بیمه ای / اشتغال ۳ هزار و۳۵۰ نفر / یک هزار و۶۴۳ طرح بهره مند ازتسهیلات اشتغال روستایی / صدور۲۱ هزار و ۲۱۷ مجوز مشاغل خانگی

بازار آریا - عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال (از نیمه مرداد تا پایان آبان ۱۴۰۰) تشریح شد.

آغاز عملیات احداث ۴۴ واحد مسکونی ویژه معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان هرمزگان

بازار آریا - با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بهزیستی و انجمن خیرین مسکن ساز استان هرمزگان ، عملیات احداث ۴۴ واحد مسکونی ویژه معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان میناب در استان هرمزگان آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان تاکید کرد: سرشماری شغلی و ایجاد زیرساخت های اشتغالزایی دو اقدام اساسی برای تحقق برنامه های اشتغال پایدار

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ویدیو کنفرانسی با معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بر فراهم سازی زیرساخت ها و سرشماری شغلی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اشتغال پایدار در کشور تاکید کرد.

فراگیری آموزش مهارتی توسط ۱۳ هزار گیلانی

بازار آریا - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان این که در شش ماه نخست امسال ۱۳ هزار و ۱۴۷ نفر دوره آموزش‌های مهارتی دیده‌اند، گفت: این دوره ها توسط مراکز دولتی و بخش خصوصی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای افراد فاقد مهارت و جویای کار برگزار شد.

ارسال ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل در چهارمحال و بختیاری

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح پرداخت تسهیلات خانگی از ابتدای مهرماه امسال آغاز شد و تا کنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۴ درصد به متقاضیان به بانک های عامل پرداخت شده که تاکنون ۷میلیارد تومان پرداخت شده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: توسعه مشاغل جدید در آینده نیاز به آموزش و آشنایی با شیوه های نوین کسب درآمد دارد

بازار آریا - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در آینده مشاغل و فرصت‌های اشتغال زیادی در بستر فضای مجازی شکل می گیرد که نیاز به مهارت افزایی در این زمینه دارد .

مرکز بین کارگاهی کارخانه سحر در همدان افتتاح شد

بازار آریا - مرکز بین کارگاهی کارخانه سحر همدان با حضور معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان در راستای آموزش مهارت به نیروهای شاغل در این کارخانه راه اندازی شد.

وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: دبیرخانه شورای عالی اشتغال، هماهنگ کننده اجرای زیست بوم ملی اشتغال

بازار آریا - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت : تقسیم کار در زیست ‌بوم ملی اشتغال کاملاً مشخص است، بخش دولتی، کار حاکمیتی انجام می دهد، بخش عمومی غیر دولتی، کار توسعه ای و بخش خصوصی، کار عملیاتی را برعهده خواهد داشت.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: اجرای طرح های اشتغال روستایی سرعت می گیرد

بازار آریا - نشست هم اندیشی «تسریع در اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری»، با حضور دکتر عبدالملکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اعضای کارگروه اشتغال روستایی برگزار شد.

۱۹۸ میلیارد و ۱۱۱ میلیون تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان پرداخت شد

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: از آغاز پرداخت تسهیلات کرونایی در استان تاکنون مبلغ ۱۹۸ میلیارد و ۱۱۱ میلیون تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: تا پایان سال مبلغ قابل توجهی تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی پرداخت می شود

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اولویت پرداخت تسهیلات با طرح‌های منطبق با ظرفیت و اولویت‌های منطقه و دارای توجیه اقتصادی و فنی است.

نرخ بیکاری البرز برای اولین بار تک رقمی شده است

بازار آریا - مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از افزایش تعداد بیمه ‌شده‌های اجباری به ۳۲۰ هزار نفر و کاهش و تک رقمی شدن نرخ بیکاری در البرز خبرداد.

در جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اصفهان عنوان شد: تفکر بسیجی، خدمت به مردم را یک فریضه می‌داند

بازار آریا - جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

بیش از ۱۴ هزار کارگر ساختمانی در قزوین بیمه تامین اجتماعی هستند

بازار آریا - معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:در حال حاضر ۱۴ هزار و ۸۲۶ کارگر ساختمانی در استان بیمه تامین اجتماعی دارند که این رقم نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس در اراک: از همه ظرفیت‌ها برای حمایت و رونق تولید در صنایع بهره گرفته می‌شود

بازار آریا - رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: چالش‌های بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار نظیر هپکو خط قرمز برای دولت و مجلس شورای اسلامی است و از همه ظرفیت‌ها برای حمایت و رونق تولید در این صنایع بهره گرفته می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان خبر داد: نقشه زیست بوم اشتغال استان همدان در حال بررسی است

بازار آریا - جلسه اطلاعات طرح های اشتغال زا جهت تهیه نقشه زیست بوم اشتغال با هدف ایجاد یک میلیون و ۸۵۰ هزار فرصت شغلی تا پایان سال ۱۴۰۱ در کشور با حضور مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حفظ و صیانت از نیروی کار با رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی میسر است

بازار آریا - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: واحدهای کوچک فولادی زیادی در استان یزد به امر تولید مشغول هستند که از بازرسان خواسته ایم در مورد مسائل فنی و رعایت آنها توسط شرکت ها کمال دقت نظر را داشته باشند.

ملاقات مردمی مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون با مردم خراسان شمالی

بازار آریا - در راستای رسیدگی به شکایات و بررسی مشکلات متقاضیان و جامعه هدف ملاقات مردمی مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مردم استان خراسان شمالی در محل مسجد امام رضا(ع) شهرستان بجنورد برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: حضور بسیج در عرصه های مختلف، حضوری آگاهانه و مسئولانه است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امروز بسیج دایره عمل را از مفاهیم و تعاریف فراتر گذاشته است و در همه عرصه هایی که نظام، انقلاب و کشور به آن نیاز داشته با آمادگی کامل، حضوری آگاهانه و مسئولانه را رقم زده است.

با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ پایگـاه مقاومت بسیج "شهدای جبهه سلامت" هلدینگ صنعت شوینده افتتاح شد

بازار آریا - پایگـاه مقاومت بسیج "شهدای جبهه سلامت" هلدینگ صنعت شوینده ، امروز با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

در دیدار مسئولان وزارت کار با معاون وزیر خارجه و تجارت بین الملل زیمبابوه تاکید شد: گسترش روابط اقتصادی مشترک با محوریت خنثی سازی تحریم های غرب

بازار آریا - نشست همکاری‌ های اقتصادی ایران و زیمبابوه با حضور «حامد فروزان»، مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علی رستمی»، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و «دیوید موسابایانه»، معاون وزیر خارجه و تجارت بین الملل زیمبابوه برگزار شد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبرداد: رشد بیش از ۶۰۰ درصدی صدور مجوز آموزشگاه آزاد در کشور

بازار آریا - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: رصد ۵۶ روزه از تاریخ ابلاغ صدور مجوز تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ظرف ۳ روز، حاکی از رشد بیش از ششصد درصدی در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته (۱۰ مهر تا ۶ آذر) است.

​طالبی دارستانی تاکید کرد: شنیدن موانع و چالش های موجود از زبان مسئولان استانی، رسالت اصلی دفتر بازرسی

بازار آریا - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف از بازرسی و ارزیابی عملکرد، کمک به رفع موانع و مشکلات موجود و رسیدن به وضعیت مطلوب است.

"موتورچی" رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی شد

بازار آریا - با حکم دکتر حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، "سید مرتضی موتورچی"، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: دولت باید فرش قرمز مقابل کارآفرینان و صنعتگران پهن کند

بازار آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: دولت باید فرش قرمز مقابل کارآفرینان و صنعتگران پهن کند چرا که کارآفرینان به عنوان مولد ثروت برای کشور محسوب می شوند.

تعداد بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان در سال‌جاری از مرز۱۰۰ هزار نفر گذشت

بازار آریا - مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت:تعداد بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان در شهریورماه امسال از ۱۰۰ هزار نفر گذشت و این گروه ۶۸ درصد مجموع پرونده های مستمری استان را تشکیل می‌دهند.

انعقاد تفاهم نامه آموزش فنی و حرفه ای در البرز با موضوع توانمندسازی مهارتی جامعه محلی

بازار آریا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با هدف توانمندسازی مهارتی جامعه محلی فی مابین رؤسای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشتهارد خبر داد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سیستان و بلوچستان: رویکرد تامین اجتماعی توجه به مناطق محروم است

بازار آریا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: رویکرد این سازمان در دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم بوده، لذا ظرفیت و فضای کنونی کشور و دولت بیش‌از پیش باید در خدمت مردم قرار گیرد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: اقدامات جهادی نشأت گرفته از تفکر و اندیشه بسیجی است

بازار آریا - مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش راهبردی بسیج در تحول و پیشرفت کشور گفت: ایدئولوژی و خروجی تفکر بسیجی اقتدار ایران اسلامی را در جهان به اثبات رسانده است.

در دیدار مسئولان وزارت کار با هئیت وزارت کشاورزی فرانسه بررسی شد: زمینه همکاری های مشترک در حوزه تعاونی ها و فعالیت های شستا

بازار آریا - نشست همکاری‌ های اقتصادی میان دو کشور فرانسه و ایران با حضور سید معین هاشمی، مدیرکل توسعه تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "هادی مهدوی " مشاور مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، " جلال بهارستان "، معاون برنامه ریزی و توسعه شستا (شستا) و" گروتن" رایزن اقتصادی و بازرگانی و هیئت وزارت کشاورزی فرانسه برگزار شد.

معاون امور تعاون مطرح کرد: شفافیت، عامل افزایش اعتماد عمومی به تعاونی ها /شعب تخصصی برای حل اختلاف تعاونی ها ایجاد می شود

بازار آریا - معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : ایجاد شفافیت و آگاه شدن مردم نسبت به حقوق خود، باعث کاهش تخلفات و افزایش اعتماد عمومی به تعاونی ها خواهد شد.

ساير مطالب

چالشی جدی در بازار بورس!

نقش معادن کوچک‌مقیاس در توسعه کشور

واردات خودرو در دوراهی

تورم به کجا می‌رود؟ | تداوم کاهش قدرت خرید خانوار

سرنوشت تجارت ایران با اعراب چه می‌شود؟

سوالات بی‌پاسخ مسکن میلیونی

بازار مسکن این جهش سنگین را تجربه کرد

تورم همچنان صعودی است؟

سهم هر ایرانی از یارانه انرژی چقدر است؟

وابستگی شدید به گاز، پاشنه آشیل تولید برق در ایران

تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها رسمی شد

بیت کوین از نفس افتاد

رشد عجیب اقتصادی همسایه های شمالی ایران

ضربه تورم به بازار مسکن

توافقات هسته‌ ای در بلند مدت منجر به رشد ذاتی بورس می‌ شود؟

رکوردشکنی تجهیز پول غیرتورمی

ضرورت مدیریت یکپارچه آب در وزارت جهاد کشاورزی و نیرو دولت سیزدهم

روابط گازی ایران ترکمنستان احیاء می شود؟

تغییر رفتار اقتصادی ایرانیان با چاشنی کرونا

یک خبر بازار خودرو را بهم ریخت / واردات خودرو آزاد می‌شود؟

لغو روادید ایران و عراق چه سودی عاید ما می‌کند؟

وال‌استریت‌ژورنال: ایران و آژانس توافق کردند

خانه سازی یک میلیونی، می‌تواند قیمت مسکن را بالاتر از الان ببرد؟

وقوع اتفاقات عجیب در بازار خودرو / از حراج محصولات تا آزادسازی واردات

سرمایه‌گذاری در بورس؛ ابزارهایی که به تازه‌واردان کمک می‌کنند

هشدار وزیر خارجه آمریکا در مورد برجام

آیا سفر ارزان می‌شود؟

زیان‌ انباشته ایران خودرو و سایپا در سه سال 700 درصد بیشتر شد / راهکارها

بانک‌ مرکزی؛ ثبات‌ساز یا قلک دولت؟

حمل و نقل گران شد

مسکن‌سازی گران در راه است؟

فاصله ثروتمند و فقیر بیشتر شد

قیمت مسکن به کف رسیده است؟

دولت جدید، بودجه را اصلاح می‌کند؟ / تله بودجه روحانی پیش پای رئیسی

افزایش قیمت بلیت هواپیما به کجا رسید؟

خیز چین به سوی ثروت معدنی افغانستان

ثروتمندان در ایران چگونه پول در می آورند؟/ از درآمد ماهیانه 70میلیونی پولدارهای شهری تا دستمزد 500هزار تومانی محرومان روستایی!

پیش‌بینی یک کارشناس از قیمت مسکن در ماه‌های آینده

واردات غیرقانونی پارچه رومبلی علیرغم خودکفایی کشور

دو سناریو درباره چشم‌انداز آینده بورس و نرخ دلار + پیش بینی تورم 70 درصدی

تحلیلی از وضعیت اقتصاد و بورس / راهکار شفافیت شرکت ها و اقدام دولت

احتمال 225 هزار دلاری شدن بیتکوین!

علت گرانی هویج چیست؟

وضعیت کشتی حامل گازوئیل ایران در راه لبنان

سقوط آزاد سفرهای هوایی در تعطیلات؛ حجم پروازها چقدر کاهش یافت؟

بحران ارزی در انتظار افغانستان است؟

تاخت و تاز گرانی در بازار خودرو

چه ماموریتی بر دوش وزیر اقتصاد آینده است؟

واکنش بازار ارز به سقوط پایتخت افغانستان

افزایش قیمت مسکن و بهبود بازار سهام

ایستاده بر لبه ابرتورم

ملک در ترکیه بخریم؟

بازگشت نفت ایران به بازارهای جهانی

سوءاستفاده به بهانه تحریم یا هزینه هنگفت قانونی؟

رفع گره معاملاتی؛ مُسکنی برای مشکل ریشه‌ای بورس

گزارش واشنگتن پست از طرح جنجالی مجلس

روحانی چگونه دارایی مردم در بورس را متلاشی کرد؟

توافق ایران و عربستان نزدیک است؟

کدامیک از بانک‌ها بیشتر وام دادند؟

رئیسی اقتصاد را چطور نجات می‌دهد؟

سکه چه واکنشی به تحلیف رئیس‌جمهور نشان می‌دهد؟

ایرانی‌ها چند خانه جدید در ترکیه خریدند؟

لوازم‌ یدکی تقلبی از کجا می‌آید؟

آمار‌های نجومی از مصرف انرژی و یارانه پنهان

تغییر درآمدها در بودجه 1401

تهدید و فرصت آزادسازی منابع ارزی ایران/ اشتباهات تاریخی دولتهای قبل

پیش بینی جدید صندوق بین المللی پول از وضعیت اقتصاد ایران

صادرات نفت با رمز ارز ممکن است؟

چه کسی آلت دست بیگانگان است: کیمیا یا مسئولان همیشه طلبکار؟!

از سلطان شکر و سکه به سلطان سیمان رسیدیم؟

خوزستان، حرمِ شهیدان است، حرمت نگهداریم!

آیا ایران به زودی ونزوئلا می‌شود؟

مشکل آب در سرزمین نفت؛ چه شد که خوزستان به این روز افتاد؟

حال رمز ارزها خوب نیست/ ثبت ضعیف ترین عملکرد ماهانه در سه سال اخیر

آقایان! خوزستان تشنه توجه است، نه قوه قهریه

مجلس‌‌ به‌ دنبال خروج از مذاکرات وین؟

در بازار آتی زعفران، نقره و واحدهای صندوق طلا چه گذشت؟

جایگاه پنجم ایران در تولید بیت کوین در جهان

تاوان دخالت در بازار اجاره

دلایل اصلی نابسامانی در حوزه گندم در کشور

کمبود ریال در بازار ارز

معمای پیش خور کردن ارز 4200 در نیمه نخست سال

افسانه دردسرساز برای دولت جدید؛ ضامن کارنامه موفق چیست؟

معافیت مالیات طلا چه تاثیری در قیمت‌ها دارد؟

حذف مالیات طلا چه تاثیری بر قیمت‌ها در بازار می‌گذارد؟

«قطعی برق» چه چیزی را هشدار می‌دهد؟

اکسیوس: مذاکرات وین منتظر پاسخ ایرانی‌هاست

منتظر افزایش قیمت نفت باشیم؟

چه کسی بازار کارِ ایران را کساد کرد؟

روایتی از روزگار سیاه دامداران

رئیسی، نیکسونِ ایران می‌شود؟

توافق با آژانس؛ اهرم فشار یا چالش مذاکرات؟

ساز مخالف مسکن در خردادماه

اخراج اجاره‌نشین‌ها از شهر‌ها کلید خورد!

تحلیل روابط ایران با روسیه و چین در دوره رئیسی

چهار اولویت تیم اقتصادی رئیسی

حرکت لاک‌پشتی پول‌های پارک شده در بورس

اگر مذاکرات وین شکست بخورد...

لزوم کنترل نوسان دلار از دریچه مسکن

جهش تورم در خردادماه | کدام خانوارها متضرر شدند؟