بازار آریا

آخرين مطالب

وزارت نفت

افزایش ۲۱ درصدی ذخیره‌سازی سوخت مایع در نیروگاه‌ها/ انتقال فرآورده در کشور ۱۱ درصد رشد داشته است

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به افزایش ۲۱ درصدی ذخیره‌سازی سوخت نیروگاهی برای ایام زمستان امسال گفت: پارسال حدود ۳۰۴ میلیون لیتر فرآورده از طرق مختلف در کشور جابه‌جا شده است که این عدد حاکی از رشد ۱۱ درصدی حمل‌ونقل فرآورده در کشور است.

سوخت‌رسانی بدون وقفه در کشور با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در زمستان سال ۱۴۰۱ شرایط سخت و پرچالشی را در حوزه سوخت‌رسانی در کشور تجربه کردیم که تنها با حمایت وزیر نفت و استفاده از تجارب همکاران و هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی بین کارکنان و مدیریت جهادی بدون کمترین وقفه انجام شد.

ذخیره ۳.۲ میلیارد لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها برای زمستان ۱۴۰۲

بازار آریا - وزیر نفت گفت: امسال بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها ذخیره شده که یک رکورد به شمار می‌آید و در مقایسه با پارسال افزایشی قابل‌توجه داشته است.

قدردانی معاون وزیر کشور از اوجی برای سوخت‌رسانی بی‌وقفه در ایام سال/ وزارت نفت دولت سیزدهم کاستی‌ها گذشته را مدیریت کرد

بازار آریا - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: وزارت نفت دولت سیزدهم با چالش‌های عمیق و کهنه‌ای روبه‌رو بود که وزیر نفت به‌خوبی از عهده مدیریت این چالش‌ها برآمد.

مازوت‌سوزی در تهران نداریم/ بنزین و نفت‌گاز توزیعی در تهران و کلانشهرها ۱۰۰درصد یورو است

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با انتقاد از اظهارنظر برخی افراد در رسانه‌ها درباره کیفیت سوخت توزیعی در تهران و توزیع مازوت در نیروگاه‌های تهران گفت: به هیچ عنوان سوخت مازوت در نیروگاه‌های تهران و البرز مصرف نمی‌شود.

فجر انرژی خلیج فارس اندازه‌گیری مقدار سیلیس در آب را ثبت ملی کرد

بازار آریا - آزمایشگاه‌های شرکت فجر انرژی خلیج فارس با ابتکار و خلاقیت و انجام مطالعات متعدد، روش برخط اندازه‌گیری سیلیس آب را در سازمان ملی استاندارد به‌عنوان روشی استاندارد ثبت کرد.

راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار برای صنایع پالایشی

بازار آریا - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری از راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار خبر داد و گفت: این محصول در صنایع پالایشی اهمیت بسیاری دارد و دستیابی به این فناوری فرصت ۴۰ درصدی کاهش قیمت و یک میلیارد دلاری ظرفیت صادرات برای کشور ایجاد کرده است.

غلبه صنعت نفت بر تحریم با رشد ۲۵ درصدی در تابستان

بازار آریا - گزارش مرکز آمار از رشد ۲۵.۶ درصدی بخش نفت و گاز در تابستان ۱۴۰۲ البته قابل پیش‌بینی بود؛ افزایش صادرات نفت، صفر شدن ذخایر نفت و میعانات گازی روی آب، کاهش ناترازی مالی و کسری بودجه دولت، از جمله مهم‌ترین شواهدی است که رشد تولید و صادرات صنعت نفت و گاز در دو سال اخیر را با وجود تداوم تحریم و باقی ماندن مسئله FATF نشان می‌دهد.

بانوان صنعت نفت مصداق بارز توانمندی در عرصه‌ اجتماع هستند

بازار آریا - مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده با بیان اینکه دیدن دستاوردها و تلاش‌های بانوان فعال در این شرکت مایه‌ مباهات و افتخار است، گفت: هم‌اکنون شاهد درخشش این بانوان در عرصه خانواده و جامعه هستیم.

دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت برگزار شد

بازار آریا - دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت و راویان پیشرفت استان اصفهان، گرامیداشت شهید سیدمجتبی نواب‌صفوی و شهدای صنعت نفت استان اصفهان به میزبانی هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزار شد.

تأمین ۸۰ درصد تجهیزات طرح‌های پتروشیمی از داخل/ داخلی‌سازی ۱۵ کالای صنعت پتروشیمی از سوی دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح‌های پتروشیمی در دولت سیزدهم از سوی شرکت‌های داخلی تهیه شده است، گفت: حدود ۱۵ کالا و تجهیز صنعت پتروشیمی در دولت سیزدهم از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی‌سازی ساخته شده است.

تحول بزرگ محیط زیستی پالایشگاه اصفهان با اجرای ۲۳ پروژه مهم در حوزه آب

بازار آریا - شانا _ گروه فیلم: پالایشگاه نفت اصفهان با توجه به توسعه در همه بخش‌های کمی و کیفی، محیطی زیستی و منابع انسانی به‌صورت همزمان و نیز توجه به اجرای طرح‌های توسعه‌ای فنی، در حال خیز برداشتن برای تبدیل به بزرگترین پتروپالایش منطقه خاورمیانه است.

پساب پالایشگاه نفت اصفهان به صفر می‌رسد/ کاهش ۷۵ درصدی مصرف آب پالایشگاه تا نیمه نخست سال آینده

بازار آریا - پالایشگاه اصفهان به‌عنوان یک واحد صنعتی پیشرو و تکامل‌یافته در اجرای پروژه‌های محیط زیستی به‌ویژه در حوزه آب، با اجرای ۲۳ پروژه اصلی و فرعی در حوزه آب در نظر دارد تا نیمه نخست سال آینده، مصرف آب را ۷۵ درصد کاهش دهد و افزون بر آن، با اجرای پروژه‌های جدید، ایده رؤیایی به صفر رسیدن پساب یک واحد صنعتی در این پالایشگاه را محقق کند.

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش ۱۵ برابری رشد اقتصادی صنعت نفت در ۲ سال گذشته

بازار آریا - افزایش تولید و صادرات نفت در دولت سیزدهم، افزون بر افزایش درآمدهای نفتی برای کشور، زمینه را برای پیشتازی صنعت نفت ایران در تحقق رشد اقتصادی در دو سال گذشته فراهم کرده است، به‌گونه‌ای که رشد اقتصادی بخش نفت از ۱.۷ درصد در پاییز سال ۱۴۰۰ به ۲۵.۶ درصد در تابستان ۱۴۰۲ رسیده و از رشدی ۱۵ برابری در دولت سیزدهم حکایت دارد.

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش رشد اقتصادی صنعت نفت در ۲ سال گذشته

بازار آریا - افزایش تولید و صادرات نفت در دولت سیزدهم، افزون بر افزایش درآمدهای نفتی برای کشور، زمینه را برای پیشتازی صنعت نفت ایران در تحقق رشد اقتصادی در دو سال گذشته فراهم کرده است، به‌گونه‌ای که رشد اقتصادی بخش نفت از ۱.۷ درصد در پاییز سال ۱۴۰۰ به ۲۵.۶ درصد در تابستان ۱۴۰۲ رسیده و از رشدی ۱۵ برابری در دولت سیزدهم حکایت دارد.

کاهش زمان صدور کارت سوخت به ۱۰ روز/ تفاهم‌نامه سامانه ثبت درخواست صدور کارت سوخت امضا شد

بازار آریا - تفاهم‌نامه راه‌اندازی سامانه برخط ثبت درخواست صدور کارت هوشمند سوخت بین شرکت پژوهش و توسعه ناجی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی امضا شد.

طرح توسعه ۱۶ مخزن نفت و گاز جنوب ایران به نتیجه رسید

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه طرح بزرگ ۲۸ مخزن به‌معنای واقعی کلمه میدان مین به جا مانده از دولت قبل است، گفت: با وجود حجم گسترده تأسیسات فرسوده در این میدان‌ها و مشکلات و مسائل صنفی کارکنان توانستیم توسعه ۱۶ مخزن از این طرح را به نتیجه برسانیم.

اجرای پروژه بنزین‌سازی پالایشگاه تهران تسریع می‌شود

بازار آریا - رئیس هیئت‌ مدیره پالایش نفت تهران با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن پروژه‌های جدید توسعه‌ای در هیئت مدیره پالایشگاه نفت تهران گفت: اجرای پروژه واحد بنزین‌سازی پالایشگاه نفت تهران تسریع خواهد شد.

فعال شدن دوباره سوآپ گازی دستاورد مهم نشست اکو بود

بازار آریا - سخنگوی دولت با اشاره به سفرهای اخیر رئیس‌جمهوری به ازبکستان و تاجیکستان و شرکت در نشست اکو گفت: فعال شدن دوباره سوآپ گازی از دستاوردهای مهم نشست اکو بود.

سوخت یارانه‌ای گاز مایع تغییر قیمتی نداشته‌ است/ توزیع بیش از ۹۰ درصدی گاز مایع با قیمت یارانه‌ای

بازار آریا - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه هیچ تغییر قیمتی در قیمت گاز مایع یارانه‌ای نداشته‌ایم، گفت: بیش از ۹۰ درصد از گاز مایع توزیعی در کشور به‌صورت یارانه‌ای و با همان قیمت پیشین هر کیلوگرم ۲۳۰ تومان توزیع می‌شود.

قیمت نفت افزایش یافت

بازار آریا - کاهش ارزش دلار و احتمال کاهش عرضه اوپک‌پلاس در نشست وزارتی هفته جاری سبب افزایش قیمت‌های نفت شد.

«لحظه حقیقت» از دیدگاه چه کسی؟!

بازار آریا - دبیرکل اوپک در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی مبنی بر رویارویی صنایع نفت و گاز جهان با «لحظه حقیقت» درباره انتخاب بین تسریع در بحران تغییرات اقلیمی یا حرکت به سمت انرژی‌های پاک گفت: شیوه آژانس بین‌المللی انرژی برای انتقاد و دستور دادن به صنایع نفت و گاز غیردیپلماتیک است.

«بزنگاه تصمیم‌گیری» برای سوخت‌های فسیلی

بازار آریا - دبیرکل اوپک در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی مبنی بر رویارویی صنایع نفت و گاز جهان با «بزنگاه تصمیم‌گیری» انتخاب بین تسریع در بحران تغییرات اقلیمی یا حرکت به سمت انرژی‌های پاک گفت: شیوه آژانس بین‌المللی انرژی برای انتقاد و دستور دادن به صنایع نفت و گاز در پیش گرفته، دست‌کم می‌توان گفت غیردیپلماتیک است.

کاهش عرضه سوخت فسیلی عامل افزایش فقر جهانی

بازار آریا - شرکت آمریکایی اکسون موبیل هشدار داد که تبدیل شرکت‌های بزرگ نفتی به «شرور اقلیمی» و تلاش برای محدود کردن عرضه سوخت‌های فسیلی، مسیر به سمت خالص صفر شدن انتشار گازهای گلخانه‌ای را سخت می‌کند و میلیون‌ها نفر را در جهان درحال‌توسعه در فقر نگه می‌دارد.

افزایش ۱۲ هزار بشکه‌ای تزریق پساب در نفت و گاز مارون

بازار آریا - رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از راه‌اندازی دومین پمپ گریز از مرکز (P۶۸) در مجتمع صنعتی شماره یک این شرکت خبر داد که به‌ سبب آن، ظرفیت تزریق پساب‌های نمک‌زدایی به چاه‌های دفعی تا ۱۲ هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد.

پیوست الزام مشترکان صنعتی گاز به بهینه‌سازی به‌زودی تدوین می‌شود

بازار آریا - سرپرست مدیریت انرژی و کربن شرکت ملی گاز ایران از تدوین پیوست‌های الزام‌آور رعایت معیار مصرف انرژی و بهینه سازی برای همه متقاضیان و مشترکان صنعتی این شرکت در آینده نزدیک خبر داد.

نقش ۱۶ درصدی افزایش تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران/ ثبت رشد اقتصادی ۲۵/۶ درصدی بخش نفت در تابستان ۱۴۰۲

بازار آریا - بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، بخش نفت در تابستان امسال رشد ۲۵.۶ درصدی را به ثبت رساند. این در حالی است که رشد بخش نفت در بهار سال ۱۴۰۲ نیز ۱۹.۸ درصد بود و در مجموع ۶ ماه اول سال جاری، بخش نفت ۲۲.۷ درصد رشد داشته که نقشی ۱۶ درصدی در تولید ناخالص داخلی ایران دارد.

کدام مشترکان گاز پاداش صرفه‌جویی و قبض رایگان می‌گیرند؟

بازار آریا - مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران شرایط دریافت قبض رایگان و پاداش صرفه‌جویی را تشریح و اعلام کرد که مصرف گاز ۱.۳ درصد مشترکان پرمصرف نزدیک به ۵ درصد کل مصرف بخش خانگی است.

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهمترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

بازار آریا - مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح اهم برنامه‌های برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز، اعلام کرد که مهمترین چالش این شرکت محدودیت شدید منابع مالی است.

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهم‌ترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

بازار آریا - مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح اهم برنامه‌های برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز، اعلام کرد که مهم‌ترین چالش این شرکت محدودیت شدید منابع مالی است.

فرانسه و کنیا به‌دنبال تصویب مالیات بین‌المللی برای تأمین مالی اقدام‌های اقلیمی

بازار آریا - فرانسه و کنیا قرار است ائتلاف کارگروه مالیاتی بین‌المللی را در کاپ ۲۸ راه‌اندازی کنند تا مالیات‌های جدیدی به‌منظور تأمین مالی بیشتر برای اقدام‌های اقلیمی فراهم کنند.

در مناطقی با دمای منفی ۱۰ درجه استخر روباز ساختند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

بازار آریا - سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: در بخش صنعتی ۲ میلیارد مترمکعب گاز بیشتری نسبت به دوره مشابه پارسال تحویل داده شد، پس انتظار ارزش افزوده بیشتری از آنها می‌رود.

در مناطقی با دمای منفی ۱۰ درجه استخر روباز زدند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

بازار آریا - سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: در بخش صنعتی دو میلیارد متر مکعب گاز بیشتری نسبت به دوره مشابه در پارسال تحویل داده شد پس انتظار ارزش افزوده بیشتری از آنها می‌رود.

ساير مطالب

سایه‌افکنی قانون اتحادیه اروپا بر سر تولیدکنندگان خارجی نفت و گاز/ کدام کشورها بیشتر لطمه می‌بینند؟

پهلوگاه 15 اسکله غربی پایانه نفتی خارک امسال عملیاتی می‌شود

قطب پژوهشی انرژی کشور آماده هم‌افزایی با شرکت‌های تابع صنعت نفت

برنت در سطوح 80 دلار معامله شد

نقش مهم اصحاب رسانه در تبیین وضع تولید و مصرف گاز کشور

بسیج صنعت پتروشیمی با تمام قوا در میدان جهاد اقتصادی حاضر است

رکورد 10 ساله ذخیره‌سازی گاز شکسته شد/ افزایش 70 درصدی ناوگان حفاری در میدان‌های مشترک

رکورد 10 ساله ذخیره‌سازی گاز جابه‌جا شد/ افزایش 70 درصدی ناوگان حفاری در میدان‌های مشترک

نودمین جایگاه عرضه سوخت منطقه شاهرود به بهره‌برداری رسید

دست پُر وزارت نفت برای رویارویی با زمستان/ ذخیره‌سازی بی‌سابقه گاز همگام با اجرای طرح‌های بزرگ بهینه‌سازی مصرف

وزیر نفت وضع تامین انرژی در کشور را تشریح کرد

وزیر نفت وضع تأمین انرژی در کشور را تشریح کرد

همایش «تقدیر از تلاش‌گران عرصه سوخت‌رسانی» برگزار می‌شود

تأثیر قابل‌توجه ذخیره‌سازی گاز از سوی صنایع‌ بر رفع ناترازی مقطعی در زمستان

گزینه تعمیق کاهش تولید اوپک‌پلاس همچنان در دستور کار است

سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز تا 2030 به نصف می‌رسد

انتقال روزانه 52 میلیون لیتر فرآورده نفتی از منطقه خلیج‌فارس

آغاز صرفه‌جویی در مصرف گاز از دستگاه‌های دولتی

گام‌های توسعه‌ای پالایشگاه اصفهان برای تبدیل شدن به پتروپالایشگاه برتر منطقه

دومین دوره مقدماتی تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت برگزار می‌شود

افزایش ضریب پایداری صندوق‌ بازنشستگی صنعت نفت

پاک‌سازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

پاکسازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده نفت ایران‌ تشریح شد

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نفت ایران‌ تشریح شد

اوپک‌پلاس با اعضای آفریقایی به تفاهم می‌رسد

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های صنعت نفت در عرصه جهاد اقتصادی

یکصدوهشتادوپنجمین جایگاه سوخت آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید

نشست شورای پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

تزریق گاز به اندازه 2 فاز پارس جنوبی به شبکه سراسری گاز از ایران ال‌ان‌جی

حمل تجهیز سنگین 203 تنی طرح ان‌جی‌ال خارک از اهواز به مقصد جزیره خارک آغاز شد

گزیده‌های نفتی هفته

عملیات بارگیری فرآورده‌های نفتی از انبار شهید سلیمانی منطقه ارومیه آغاز شد

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس از طریق ویدیوکنفرانس برگزار می‌شوند

پویش ملی «هر خانه یک اتاق گرم» از خراسان رضوی آغاز شد

فاز دوم توسعه میدان دانان به بهره‌برداری رسید

بازار نفت در 2024 مازاد عرضه خواهد داشت

ابلاغ دستورعمل مدیریت تعارض منافع در فرآیندهای واگذاری و اجرای پروژه‌های صنعت نفت

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد/ افت بیش از 3 دلاری قیمت نفت

اقدام‌های مورد انتظار در حوزه پژوهش و فناوری صنعت نفت ابلاغ شد

ادامه روند کاهشی قیمت نفت

زمینه‌های همکاری در حوزه کیفی‌سازی فرآورده‌های سنگین پالایشگاهی بررسی شد

آفریقا بازار کار مناسبی برای رونق و صدور خدمات فنی و مهندسی است

فراخوان خرید خدمات کارگزار پذیرش و ارزیابی پارک فناوری و نوآوری نفت منتشر شد

بررسی وضع 350 کیلومتر خطوط لوله زیرزمینی در شرکت نفت و گاز کارون

ایران از توافق و تصمیم‌های اوپک‌پلاس حمایت می‌کند

نشست مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

مدیرکل امور پژوهش وزارت نفت منصوب شد

نشست ستاد مدیریت بحران در نفت و گاز آغاجاری تشکیل شد

گروه نفت و گاز به رشد اقتصادی بی‌سابقه 25.6 درصدی رسید

بخشی از درآمد حاصل از نفت و گاز به استان‌های نفت‌خیز اختصاص می‌یابد

افتخارآفرینی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

بهسازی رایگان 2949 واحد موتورخانه در فارس/ اقدام‌های ویژه برای بهینه‌سازی مصرف گاز در صنایع عمده

تحلیلگران: احتمال تعمیق کاهش عرضه اوپک‌پلاس در 2024 وجود دارد

پیش‌بینی ژاپنی‌ها از تمدید توافق کاهش عرضه اوپک‌پلاس

روند قیمت نفت معکوس شد

ایفای نقش مسئولیت‌ اجتماعی در صنعت نفت با کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی

ردپای شیطنت‌های رسانه‌ای در انعکاس خبر بازدید رئیس‌جمهوری از وزارت نفت/ تیترهای دروغ حتی پس از انتشار عکس و فیلم بازدید با حضور وزیر

ردپای شیطنت‌ رسانه‌ای در بازتاب خبر بازدید رئیس‌جمهوری از وزارت نفت/ تیترهای دروغ حتی پس از انتشار عکس و فیلم بازدید با حضور وزیر

مخازن فرسوده تاکسی‌های دوگانه‌سوز رایگان تعویض می‌شود

نفت در بودجه 1403 بر مبنای نفت 65 یورویی در نظر گرفته شده است

گاز مایع مصرف‌کنندگان آزاد از آذرماه به قیمت فوب خلیج‌فارس توزیع می‌شود

دستیابی به ضریب پیچیدگی 16 و سود سالانه 120 همت در چشم‌انداز توسعه پالایشگاه اصفهان

توسعه ظرفیت‌های مردمی با هدفمندسازی مسئولیت‌ اجتماعی صنعت نفت

ایجاد کارگروه مسئولیت‌ اجتماعی در امور زنان و خانواده وزارت نفت

موضوع صادرات خدمات فنی و مهندسی دانش‌بنیان‌ها جدی پیگیری می‌شود

استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای مسئولیت‌ اجتماعی صنعت نفت

60 لیتر سهمیه بنزین آذرماه امشب شارژ می‌شود

حضور رئیسی در ساختمان مرکزی وزارت نفت

76 میلیارد دلاری طرح نفتی در دولت سیزدهم در جریان است

76 میلیارد دلار طرح نفتی در دولت سیزدهم در جریان است

بازنگری ساختار سازمانی پالایشگاه‌های گاز متناسب با اهداف عملیاتی

146 کیلومتر خط لوله زیرزمینی در نفت و گاز مارون ارزیابی شد

رشد قابل توجه تولید پتروشیمی جم‌پیلن

جم‌پیلن در صدر جدول تحقق بودجه فروش پتروشیمی‌ها

توسعه نرم‌افزار شبیه‌ساز برای مدیریت بهینه شبکه گاز کشور

گازرسانی به سیستان و بلوچستان تا 1404 تکمیل می‌شود

اعضای کمیسیون انرژی مجلس برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 انتخاب شدند

اوپک‌پلاس نیاز به کاهش بیشتر عرضه نفت را بررسی می‌کند

قیمت نفت افزایش یافت

افزایش تولید و صادرات نفت با وجود تحریم‌ها برگ زرینی در کارنامه دولت مردمی است

حضور رئیس‌جمهوری در وزارت نفت

حضور معاون سرمایه انسانی وزیر نفت در جمع کارکنان نفتی اهواز

کارکنان صنعت نفت با وجود تحریم‌ها بالاترین رشد بهره‌وری را دارند

راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی در تأسیسات تقویت فشار گاز اراک

برنامه وزارت نفت برای جمع‌آوری 2 میلیارد فوت‌مکعب گاز همراه نفت

برنامه وزارت نفت برای جمع‌آوری 2 میلیارد فوت‌مکعب گازهای همراه نفت

ایران وارد چرخه تولید شیل‌های نفتی شده است

بازدید سفیر ایران در ترکمنستان از پاویون وزارت نفت در نمایشگاه «ایران پروژه»

حق عضویت طرح پس‌انداز مسکن کارکنان افزایش یافت

پیشنهاد واریز یارانه بنزین به کارت ملی افراد رأی نیاورد

دولتی کردن صندوق بازنشستگی نفت به‌معنای ویران کردن یک آبادی است

دولت‌های اسلامی مانع از رسیدن انرژی و کالا به رژیم صهیونیستی شوند

روحیه جهادی دانش‌بنیان‌ها عامل موفقیت امروز صنعت نفت

وزیر نفت سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت

وزیر نفت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت

جبران بخشی از ناترازی گاز کشور با توسعه میدان خارتنگ در سال 1403

جبران ناترازی گاز کشور با توسعه میدان خارتنگ در سال 1403

دیدار مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران با فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل پخش شاهرود

© - www.bazarearya.ir . All Rights Reserved.