بازار آریا

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

لازمه بهره برداری مناسب از پروژه های زیرساختی فرودگاهی مستلزم توسعه زیرساختهای شهری و گردشگری است

بازار آریا - سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در دیدار با امام جمعه این منطقه با توجه به پروژه های توسعه ای فرودگاه بر لزوم اهمیت توسعه همه جانبه زیرساخت های عمرانی به ویژه در حوزه زیرساخت های شهری کیش و گردشگری تاکید کرد.

بهره مندی بیش از ۲۴ هزار نفر مسافر از خدمات بندری کیش

بازار آریا - اداره کل بنادر شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در مرداد امسال به تعداد ۲۴ هزار و ۶۸۵ نفر از سرنشینان خودروهای سواری و شناورها به مقصد کیش، خدمات بندری ارائه کرده است.

برگزاری دومین پاتوق فیلم کوتاه کیش

بازار آریا - دومین نشست پاتوق فیلم کوتاه کیش با هدف اکران و نقد فیلم های "گناه و کپسول" با حضور امیر رضا مافی متنقد فیلم های یاد شده برگزار شد.

آغاز رقابت‌های نشنال کلوز اسکواش در کیش

بازار آریا - رقابت‌های نشنال کلوز اسکواش کاپ کیش در جزیره کیش با حضور حرفه ای های ایران و با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش آغاز شد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

بازار آریا - این تفاهم نامه با هدف بهره گیری از توانمندی ها، ظرفیت های علمی، آموزشی و پژوهشی، فرهنگی، اجرایی، مشاوره ای و رفاهی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و سازمان منطقه آزاد کیش به امضاء رسید.

اجرای نما، معابرشهری و میادین در کیش ضابطه مند می شود

بازار آریا - معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش اجرای سیاست های کنترلی در حوزه سیما و منظر شهری را نوعی سرمایه گذاری برای جزیره کیش برشمرد و بر سختگیری در اجرای نما علاوه بر کیفیت مصالح تاکید کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران

بازار آریا - سازمان منطقه آزاد کیش و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه خدمات فرهنگی، گردشگری، آموزشی، ساخت و بازسازی تأسیسات گردشگری و اقامتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

مردم شریف و محجوب کیش قربانیان تفکرات نئولیبرالیستی

بازار آریا - مهدی حسین‌زاده یزدی خیر دنیا و آخرت را در تقویت پایگاه مردمی ائمۀ جمعه دانست؛ زیرا  ائمۀ جمعه مسلح به تفکر جهادی و انقلابی هستند و هرچه بیشتر در مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه را راهنمایی کنند، تفکر انقلابی گسترش و ارتقا می‌یابد.

انتخاب امام جمعه جدید کیش یک اقدام هوشمندانه بود

بازار آریا - احمد حسن زاده از انتخاب هوشمندانه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز به عنوان امام جمعه جدید کیش از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بابت این انتخاب شایسته قدردانی کرد.

ایجاد زیرساخت خدمات پولی و بانکی لازم توسعه مناطق آزاد است

بازار آریا - مشاور رئیس جمهور ایجاد زیرساخت خدمات پولی و بانکی را زمینه ساز مراوده های مالی بین المللی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برشمرد و بر ایجاد بانک و بیمه آفشور و بورس بین الملل در مناطق آزاد تاکید کرد.

همت جمعی لازمه حل مشکلات هواپیمایی کیش است

بازار آریا - مهدی کشاورز: سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی با اتحاد و همدلی می توانند اتفاقات خوبی را در جزیره رقم بزنند و مشکلات موجود برای بازگرداندن مدیریت هواپیمایی کیش به سازمان را حل کنند.

آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند بخش خصوصی در کیش

بازار آریا - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور آئین کلنگ زنی نخستین کارگو هوشمند در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع، با حجم سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در کیش برگزار شد.

فرامرز صحرایی به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد

بازار آریا - سید حسین حجتی: بر اساس ارزیابی به عمل آمده و نقش برجسته فرامرز صحرایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان حراست کل کشور به عنوان مدیر حراست برتر برگزیده شد.

افتتاح مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش

بازار آریا - با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شمال جزیره کیش با اعتبار سرمایه گذاری۷۵۰ میلیارد ریال صبح شنبه ۱۲ شهریور به بهره برداری رسید.

افتتاح ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری به ارزش حدود ۴ هزار میلیارد تومان در کیش

بازار آریا - معاون اول رئیس جمهور کشورمان تعداد ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری جزیره کیش را به ارزش سرمایه گذاری حدود ۴ هزار میلیارد تومان از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد

سینا کلهر: از برگزاری یادواری شهدای غواص در کیش استقبال می کنیم

بازار آریا - معاون فرهنگی‌ و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در نخستین نشست شورای سیاستگذاری یادواره شهدای غواص گفت: این اقدام بکر و ستودنی است و ما از برگزاری آن در کیش استقبال می‌کنیم.

برگزاری کارگاه فرهنگی و هنری به مناسب روز جهانی مساجد

بازار آریا - کارگاه فرهنگی و هنری با عنوان "خانه های خدا رو زمین" به مناسبت روز جهانی مساجد برای دانش آموزان ۸ تا ۱۲ سال در کتابخانه کودک و نوجوان فرهنگسرای سنایی کیش برگزار شد.

نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شش محور برگزار می شود

بازار آریا - نشست سیاست گذاری فرهنگی رویدادهای ورزشی بین المللی با تاکید بر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهریور امسال در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش در شش محور برگزار می شود.

اگر به دنبال منابع پایدار هستیم باید صنعت گردشگری ورزشی را فعال کنیم

بازار آریا - آیین رونمایی از مسکات و لوگوی جزیره اسکواش ویژه برگزاری پنج مسابقه ملی و بین المللی اسکواش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس فدراسیون تنیس برگزار شد.

تغییری در سیاست های اجرائی سازمان در حوزه گردشگری و فرهنگی اعمال نشده است

بازار آریا - سیاست های اجرائی حوزه گردشگری و‌فرهنگی از قبیل "موسیقی زنده، جنگ ها، کشتی های تفریحى و رستوران ها همانند سال های گذشته در ایام محرم و صفر با رعایت شئونات و حرمت این ماه عزیز انجام می شود

بر قراری مجدد پرواز های خارجی از مبدا کیش در آینده نزدیک

بازار آریا - سرپرست توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به نیاز جزیره، بارزگانان و تجار کیش از برقراری پروازهایی از کیش به مقصد مسقط، دبی و بالعکس در آینده نزدیک خبر داد.

جایگاه ویژه شرکت های دانش بنیان در پیشبرد اهداف سازمان منطقه آزاد

بازار آریا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن بازدید مجدداز ظرفیت شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری کیش بر ارائه راه کارها و ایده های خلاقانه برای برون رفت از مشکلات موجود تاکید کرد.

ارسال کمک های مردمی جزیره کیش به مناطق زلزله زده استان هرمزگان

بازار آریا - نخستین محموله به همت مردم و بخش خصوصی و با کمک سازمان، شامل ۵۰ دستگاه کولرگازی دیواری و پنجره ای، ۲ دستگاه کولرگازی ایستاده، چهار عدد مخزن هشت هزار لیتری آب، آب معدنی، اقلام خوراکی و البسه و سه دستگاه کانکس ۲ اتاقی به منطقه زلزله زده روستای سایه خوش ارسال شد.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

بازار آریا - وزیر ورزش و جوانان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه در خصوص ویزای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و بر استفاده از ظرفیت های مناطق آزاد حوزه خلیج فارس تاکید کرد.

دیگر بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد

بازار آریا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای که اخیرا با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی جزیره کیش و وزیر ورزش و جوانان و همچنین تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و در راستای تعامل پیرامون استفاده از موقعیت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جهت رونق گردشگری برگزار شد، گزارش جامعی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در خصوص موضوع مورد بحث را به وزیر ورزش ارائه داد.

کیش باید پرچمدار توسعه یافتگی جزایر ایرانی باشد

بازار آریا - مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی جزیره کیش گفت: کیش باید پرچمدار توسعه یافتگی جزایر ایرانی باشد.

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

بازار آریا - مشاور رئیس جمهور در رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

برگزاری کمیته اجرائی با هدف توسعه رونق گردشگری در کیش

بازار آریا - جلسه کمیته اجرائی به منظور بررسی و ارائه بسته های سفر ویژه و رونق گردشگردی در گرو همت مضاعف و همکاری همه جانبه سازمان و بخش خصوصی با حضور اعضای منتخب از جوامع مختلف در سطح جزیره کیش، برگزار شد.

سواحل کیش جزء امن ترین سواحل کشور است

بازار آریا - رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی وجود امنیت بالای سواحل کیش را فرصت مناسبی برای برگزاری مسابقات و کلاس های آموزشی در این رشته دانست و به بهره گیری از ظرفیت های آبی و ساحلی منطقه آزاد کیش تاکید کرد

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

بازار آریا - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در کیش

بازار آریا - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از جذب معلم و افزایش فضا‌های آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

انتقاد سازنده عنصر اصلی رشد جامعه است

بازار آریا - آیت الله سید احمد خاتمی عدم برخی از نظارت های فراگیر در عرصه های اقتصادی، گرانی های بی رویه را نقص در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه عنوان کرد.

ساير مطالب

توسعه کیش مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری و فرهنگی است

ابلاغ مصوبات جدید ستاد مدیریت بحران در پی اعلام وضعیت قرمز هواشناسی

ایجاد برنامه های راهبردی و مناسب در جهت جذب گردشگران کیش

افزایش پروازها از تهران به مقصد جزیره کیش

برگزاری جشنواره جزیره فوتبال ایده خلاقانه برای توسعه گردشگری ورزشی در کیش

توضیح سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص برگزاری سوگواره تابستانی کیش

منطقه آزاد کیش پیشرو در توسعه ورزش های آبی، دریایی و ساحلی

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر

امام جمعه کیش: آگاهی کشاورز از مسائل کیش نقطه آغاز حل مشکلات جزیره است

تحقق استمرار دولت فراگیر فلسطینی با مهاجرت معکوس رژیم صهیونیستی

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کیش، نمادی از وحدت و اراده امت اسلامی

دیدار صمیمانه مهدی کشاورز با جمعی از ایثارگران و خانواده های معزز شهدا

اعلام ساعت کاری سازمان و بانک های کیش در روزهای بعد از لیالی قدر

تجلیل و قدردانی از خانواده شهید مدافع سلامت کیش

یاسر شاه پیری عضو شورای راهبردی هوشمند سازی کیش شد

مناطق آزاد را یک فرصت برای نظام می دانیم، نه یک تهدید

پیگیری مطالبات و توانمندسازی بانوان در جزیره کیش

حل مشکلات روادید برای ورود به کیش در جام جهانی

منطقه آزاد کیش، میزبان هیات‌ قطری

نشست صمیمی سرمایه گذاران داخلی با سعید محمد جهت بررسی راهکارهای تولید دانش بنیان و اشتغالزایی

مساجد کیش محور اصلی فعالیت های فرهنگی است

تمام طرح های عمرانی باید دارای زمان بندی مشخص باشد

تمام طرح های عمرانی باید دارای زمان بندی مشخص، برنامه مدون و نقشه راه و کاربردی باشند.

اهتزاز پرچم نوروز در جزیره کیش

پیش بینی امکانات رفاهی برای رفاه حال گردشگران نوروزی در کیش

برپایی چادر های نوروزی کیش در مکان های مجاز

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت آغاز سال نو

رعایت مناسب شیوه نامه های بهداشتی در کمپ های اسکان نوروزی

ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در کیش

خدمات ستاد نوروزی کیش به صورت 24 ساعته ارائه می شود

تاکید ائمه جمعه کیش بر تعامل و تدبیرمسئولان برای رونق هرچه بیشتر جزیره

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد

کالاهای اساسی ایام نوروز به میزان کافی ذخیره شده است

کمپ های نوروزی کیش آماده استقبال از گردشگران

" محمدرضا لواسانی" مشاورعالی دبیرخانه مناطق آزاد شد.

تجلیل از جانبازان و ایثارگران سرافراز در جزیره کیش

کاشت یازده نوع نهال میوه به مناسبت روز درختکاری در کیش

ایجاد بازارچه موقت در بندر چارک جهت تامین مایحتاج گردشگران کیش

اجرای طرح پاکسازی سواحل با مشارکت ساکنان کیش

سهم یکصد میلیارد تومانی منطقه آزاد کیش در ایجاد زیرساخت های چارک

موفقیت اقتصادی مناطق آزاد در گرو عدم حذف مشوق های سرمایه گذاری

برخورد قانونی با تخلفات گرانفروشی در منطقه آزاد کیش

باز شدن گره سه ساله واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد

آبنماهای تصویری مهمان نوروز 1401 در کیش خواهند بود

کارآفرینان و تجار کشور سربازان و فرماندهان جبهه اقتصادی هستند

افزایش 27 درصدی تردد مسافران هوایی جزیره کیش

توسعه کشور در گرو حمایت از ظرفیت‌های تولید داخل است

تامین مالی و مدیریت وجوه حاصل از فروش محصولات پتروشیمی، دو کارکرد مهم نظام بانکی کشور است

سیمکارت هدیه تله کیش، هدیه مسابقه زبان مادری

ساماندهی بندر چارک در راستای ارائه خدمات مطلوب نوروزی

حضور گردشگران حامی طبیعت در جزیره هندورابی

پایان اکران آثار منتخب جشنواره فیلم فجر در کیش

انتصاب عضو هئیت مدیره موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

اعلام مصوبات کمیته نظارت بر نرخ کالا و خدمات نوروزی کیش

سه هدف برای تخریب پلاژ اختصاصی مدیران

بنگلادش فرصت های سرمایه گذاری کیش را بررسی می کند

چگونگی نظارت بر مراکز گردشگری پیش از نوروز 1401 تشریح شد

تسهیل تعاملات بانکی سرمایه گذاران در مناطق آزاد

لغو استقرار تیم سازمان‌انتقال خون هرمزگان در جزیره کیش

پیام محمدرضا لواسانی در خصوص اکران فیلم های منتخب فجر در کیش

واگذاری سیم کارت دائمی تله کیش با تخفیف 30 درصدی ویژه دهه مبارک فجر

استقرار تیم سازمان انتقال خون هرمزگان در جزیره کیش

گرامیداشت روز جهانی تالاب ها با اجرای دو برنامه در کیش

موافقت دولت در خصوص محاسبه نرخ قرارداد برخی سرمایه گذاران با شرایط جدید و بر اساس سال ٩٩

غبار روبی مزار شهدای گمنام همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر در کیش

پیام تبریک محمد رضا لواسانی به مناسبت دهه مبارک فجر

نمایشگاه آثار نگارگری در جزیره کیش برگزار می شود

پیام تبریک محمدرضا لواسانی در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 قطر

انتصاب سرپرست مدیریت پشتیبانی سازمان منطقه آزاد کیش

جزیره هندورابی آماده میزبانی از گردشگران نوروزی 1401

آغاز نام نویسی دوره آموزشی "تربیت کودک هوشمند" در کیش

تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان و صاحب نظران در مناطق آزاد کشور

اهتمام ویژه دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد بر توانمندسازی بانوان مناطق

نام نویسی در آزمون تخصصی مشاورین املاک در کیش

برگزاری مسابقه ساخت مجسمه های ماسه ای در کیش

اجرای مسابقه نقاشی دیواری ویژه کودکان در کیش

برگزاری سلسله نشست های تعاملی با محوریت سبک زندگی کار آفرینی

تعهداتِ تامین اجتماعی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سازمان منطقه آزاد کیش است

برگزاری نمایشگاه گروهی آثار نقاشی خط "آب و آیینه" در کیش

خدمات سرمایه‌گذاری و بازاریابی در قالب نرم‌افزاری جامع، الکترونیکی می‌شود

رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران و سازندگان در بازدیدهای میدانی از پروژه ها

ایجاد مناطق مشترک آزاد با کشورهای همسایه با هدف افزایش صادرات

اشرافیت گرایی در مدیریت مناطق آزاد جایی ندارد

نقش موثر اطلاع رسانی در ارائه اطلاعات منسجم و هدفمند در ایام نوروز

تکذیبیه در خصوص انتشار یک خبر در فضای مجازی

نقش مهم رسانه ها در رونق گردشگری کیش

برگزاری نخستین جلسه کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی کیش

ارسال بیش از 240 اثر به پویش "حاج قاسم فردا" در کیش

تسهیلات بانکی در منطقه آزاد کیش هدفمند می شوند

انتقاد لواسانی از وضعیت مرکز نوآوری کیش

ابلاغ مصوبات کمیته نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در کیش

مشوق‌های مالیاتی و گمرکی برای مناطق آزاد پیش‌بینی شود